English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به‌عنوان تسهیل‌کننده امور واردات و صادرات کالا و ارسال بارهای شخصی از کره جنوبی به ایران و بالعکس فعالیت دارد. این شرکت خدمات خود را در قالب انواع روش های حمل و نقل بین المللی همچون حمل هوایی، زمینی، دریایی و ترکیبی انجام می‌دهد. همچنین امکان ارسال محموله‌های شخصی به دو روش فریت و کارگو به کره جنوبی در دیبا برای مشتریان فراهم شده است. همه این خدمات با رعایت استانداردهای بین‌المللی، اخذ مجوزهای مورد‌نیاز و با اطلاع کامل از قوانین و محدودیت‌های گمرکی صورت می‌گیرد.

korea

انواع خدمات دیبا برای حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی

شرکت‌های معتبر در عرصه حمل‌ونقل بین‌المللی همچون دیبا هوا دریا از ارزش‌های مشابه و مشترکی پیروی می‌کنند. با مدیریت درست زمان ارسال بار، نرخ‌های مصوب و استفاده از خطوط گسترده حمل‌ونقل بین‌المللی فرآیند واردات و صادرات از کره‌ جنوبی به بهترین نحو و با امنیت بالا توسط دیبا انجام می‌شود.
برای انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل عوامل مختلفی تاثیر‌گذار هستند. به‌عنوان مثال با‌توجه‌به به مسافت و راه‌های ارتباطی، روش باربری از ایران به آلمان نسبت به ارسال بار از کره جنوبی به ایران متفاوت خواهد بود. همچنین با‌توجه‌به حساسیت‌های مورد‌نیاز برای جابه‌جایی اقلام مختلف کارشناسان دیبا شما را برای انتخاب روش حمل‌ونقل راهنمایی می‌کنند.

ارسال انواع محموله‌های تجاری از ایران به کره جنوبی و برعکس

کره جنوبی به‌عنوان یکی از شرکای اقتصادی ایران محسوب می‌شود. به همین دلیل صادرات و واردات اقلام مختلف به این دو کشور از روش‌های مختلفی در حال انجام است و مراودات تجاری بین این کشورها روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. ایران در رتبه بیستم صادرات به کره جنوبی قرار دارد و به‌عنوان یکی از مهم‌ترین تامین‌کننده‌های نیازهای این کشور شناخته می‌شود. با‌توجه‌به اینکه کره جنوبی به نفت و گاز دسترسی ندارد، بیشترین واردات این کشور به این منابع انرژی طبیعی اختصاص می‌یابد. 
برای صادرات نفت و گاز به کره جنوبی یا واردات آثار هنری از کره به ایران، محموله‌ها باید از امن‌ترین مسیر، با بهترین روش و مطمئن‌ترین ناوگان حمل‌ونقل بین‌المللی تا کره جنوبی جابه‌جا شوند. با انتخاب خدمات حمل بار از ایران به کره جنوبی و بالعکس محموله شما در زمان معین و با سلامت کامل به مقصد خواهد رسید. 

انتخاب بهترین روش حمل‌و‌نقل برای ارسال بار به کره جنوبی

نوع بار و محدودیت زمانی از مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که روش حمل‌ بار به کره‌ جنوبی یا از این کشور به ایران را تعیین می‌کنند. توجه‌ داشته باشید که زمان مورد‌نیاز برای تحویل محموله، هزینه ارسال بار از کره‌جنوبی به ایران و بالعکس در هر روش حمل‌ونقل متفاوت خواهد بود.
به عنوان مثال بهترین راه برای جابه‌جایی بارهایی شخصی و ارسال لوازم منزل از ایران به کره‌ جنوبی و بالعکس کارگو و ارسال بار با هواپیمای تجاری است. مسافت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین هزینه‌های کارگو است؛ بنابراین هزینه کارگو ترکیه با‌توجه‌به نزدیک بودن به ایران هزینه پایین‌تری نسبت به کارگو کره جنوبی دارد. 
با استفاده از خدمات حمل هوایی بار نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا می‌توانید محموله‌های شخصی و تجاری‌تان را در کمترین زمان، بدون نقص و با نرخ استاندارد از ایران به کره جنوبی و بالعکس ارسال کنید.

ارسال سریع و مطمئن بار به کره جنوبی با روش حمل و نقل هوایی 

یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای انواع محموله‌های کوچک و بزرگ از نوع شخصی و تجاری به کره جنوبی حمل‌‌ونقل هوایی است. این محموله‌ها به دو روش کارگو و فریت از ایران به کره جنوبی و بالعکس ارسال می‌شوند. خدمات کارگو به کره جنوبی، کارگو تایوان، ترکیه و بسیاری از کشورهای دنیا توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق فرودگاه امام خمینی انجام می‌شود. این شرکت از طریق همکاری با بهترین‌ خطوط هوایی سراسر دنیا بسته‌های شخصی یا محموله‌های تجاری بازرگانان را در کمترین زمان به کره جنوبی ارسال می‌کند.

حمل و نقل دریایی به کره جنوبی؛ روش مقرون‌به‌صرفه برای جابه‌جایی بار 

یکی از مطمئن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای حمل بار به کره جنوبی و از این کشور به ایران، روش حمل‌ونقل دریایی است. این روش برای جابه‌جایی محموله‌های سنگین و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد؛‌ بنابراین اگر برای جابه‌جایی محموله‌های تجاری یا بارهای شخصیتان محدودیت زمانی ندارید، این روش به نسبت حمل‌ونقل بین‌المللی روش ارزان‌تری برای صادرات به کره‌ جنوبی، صادرات به مالزی و سایر کشورهای جهان است.
ارسال محموله‌ها از ایران به کره جنوبی و بالعکس توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از مهم‌ترین بنادر این کشورها صورت می‌گیرد. محموله‌های بازرگان از سه روش حمل فول کانتینر (FCL)، حمل خرده‌بار (LCL) و حمل فله‌ای (Break Bulk) بین ایران و کره جنوبی جابه‌جا خواهند شد.

استعلام هزینه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به کره‌ جنوبی

هزینه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به کره جنوبی و بالعکس بعد از انتخاب روش حمل‌ونقل، ابعاد و وزن محموله و مسافت به‌طورکامل توسط شرکت دیبا محاسبه خواهد شد. برای استعلام هزینه‌ حمل بار به کره جنوبی و کارگو بسته‌های شخصی‌تان می‌توانید با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با شماره ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ در ارتباط باشید. 

سوالات متداول

آیا امکان ارسال بارهای شخصی به کره جنوبی وجود دارد؟

بله؛ افراد برای ارسال لوازم شخصیشان می توانند از خدمات فریت بار مسافری دیبا به کره جنوبی استفاده کنند.

هزینه حمل ونقل بین المللی به کره جنوبی چقدر است؟

قیمت حمل بار به کره جنوبی براساس نوع بار، مسافت و روش حمل ونقل برآورد می شود. برای استعلام دقیق هزینه ها می توانید با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در تماس باشید.

حمل ونقل بین المللی به کره جنوبی به چه روش هایی انجام می شود؟

شرکت دیبا با برخورداری از ناوگان تخصصی و دریافت مجوزهای لازم حمل و نقل بین المللی محموله های تجاری و شخصی به کره جنوبی را به انواع روش های زمینی، دریایی، هوایی و ترکیبی انجام می دهد.