English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل زمینی

عرضه کلیه خدمات واردات، صادرات و حمل و‌ نقل زمینی بین المللی به سراسر دنیا
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا کلیه خدمات مربوط به حوزه واردات، صادرات و ارسال بار از طریق مرزهای زمینی و با استفاده از روش حمل و نقل جاده‌ای را برای تجار و شرکت‌های بازرگانی انجام می‌‌دهد. باتوجه‌به هم‌جواری ایران با مرزهای زمینی ورودی به آسیا و اروپا، دیبا همواره در‌حال به‌روز‌رسانی خدمات خود برای دسترسی سریع‌تر به مراکز تجاری دنیا است. کلیه خدمات حمل بار زمینی را می‌توانید با کیفیت و قیمت مناسب از این شرکت دریافت کنید. 

transit

درخواست استعلام قیمت از دیبا

ثبت درخواست

قوانین و شرایط بسته بندی

بسته بندی مرسوله

آشنایی با اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

اینکوترمز

فرم‌های الزامی مراحل صادرات و واردات

فرم های الزامی

ارسال بار زمینی به مناطق تجاری دنیا

مرسوله شما را در کلیه نقاط دنیا برای صادرات و واردات مدیریت می‌کنیم
مشتریان با بهره‌گیری از سرویس‌های متنوع نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا امکان این را خواهند داشت که کالاها و مرسوله‌های خود را در کمترین زمان و به نحو مطمئن به مقصد مورد‌نظر ارسال کنند. از سرویس‌های دیبا می‌توان به سرویس کامیونی دربست، سرویس کامیونی خرده‌بار، سرویس زمینی محمولات سنگین و ترافیکی و سرویس زمینی به‌صورت پروژه‌ای اشاره کرد. 

واردات و صادرات مرسولات صنایع مختلف از مرز‌های زمینی

عرضه خدمات حمل و نقل کالا برای کلیه صنایع به نقاط مختلف جهان
از مواد غذایی گرفته تا مواد شیمیایی خطرناک را می‌توان از طریق روش حمل و نقل جاده‌ای به نقاط مختلف کشور و دنیا ارسال کرد. با‌توجه‌به تنوع سرویس‌ و خدمات حمل و نقل بین المللی زمینی و لجستیک در دیبا، امکان واردات و صادرات مرسولات صنایع مختلف از نقاط مختلف جهان در کمترین زمان و با بالاترین میزان ایمنی فراهم شده است.

خدمات حمل و نقل زمینی دیبا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای متقاضیان استفاده از خدمات حمل و نقل زمینی، سرویس‌های متنوعی را با‌توجه‌به نوع بار و مسافت در نظر گرفته است. خدمات دیبا شامل موارد زیر می‌شود:

  • حمل از/به کشورهای اروپایی و حاشیه دریای خزر
  • جمع‌آوری و حمل خرده بار
  • حمل ترکیبی زمینی، هوایی و دریایی
  • عرضه خدمات حمل کالا از درب کارخانه فروشنده به محل انبار اعلام شده توسط مشتری
  • حمل کالا به کلیه گمرکات و مناطق آزاد تجاری
  • حمل کالاهای فاسد شدنی با کامیون‌های یخچالی 

همچنین می‌توانید برای راهنمایی در‌خصوص نحوه بسته‌بندی و ترخیص کالا از خدمات دیبا استفاده کنید. برای صادرات و واردات به اقصی نقاط دنیا همین حالا با کارشناسان دیبا تماس بگیرید.

قوانین حمل و نقل بین المللی زمینی

قوانین مختلفی در زمینه حمل و نقل بین المللی زمینی برای سهولت تجارت بین کشور‌های مختلف و جلوگیری از تخلفات وضع شده است. کلیه این قوانین با عنوان اینکوترمز در دسترس بازرگانان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای بررسی این قوانین مطابق با نوع بار و روش حمل و نقل با کارشناسان دیبا تماس بگیرید. 
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با بهره‌گیری از تجهیزات و وسایل نقلیه منطبق با استانداردهای بین‌المللی، خدمات باربری جاده‌ای را به تجار و بازرگانان عرضه می‌کند. شرکت دیبا به‌منظور عرضه خدمات با‌کیفیت در حوزه واردات و صادرات با معتبرترین شرکت‌های حمل بار جاده‌ای داخلی و خارجی همکاری دارد. با رعایت این استانداردها بارها و مرسوله‌های مشتریان با ایمنی و کیفیت بالا و در کمترین زمان به مهم‌ترین مراکز تجاری داخلی و خارجی منتقل می‌شوند.