English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل ترکیبی

حمل و نقل ترکیبی روش‌های زمینی، هوایی و دریایی
حمل و نقل ترکیبی شرکت دیبا برای جابه‌جایی انواع مرسولاتی کاربرد دارد که امکان ارسال آن‌ها به‌صورت مستقیم و با استفاده از یک روش وجود ندارد. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای رفع این مشکل اقدام به عرضه خدمات حمل ترکیبی کرده است.

combined-shipping

درخواست استعلام قیمت از دیبا

ثبت درخواست

قوانین و شرایط بسته بندی

بسته بندی مرسوله

آشنایی با اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

اینکوترمز

فرم‌های الزامی مراحل صادرات و واردات

فرم های الزامی

حمل ترکیبی انواع مرسولات به سراسر دنیا

حمل کالای شما را به کلیه کشور‌ها مدیریت خواهیم کرد
حمل و نقل ترکیبی بین المللی برای مقاصدی پیشنهاد می‌شود که امکان ارسال بار به‌صورت مستقیم به آن‌ها وجود نداشته باشد. برای مثال، انتخاب روش حمل ترکیبی کالا برای برخی مقاصد باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت و صرفه‌جویی در زمان حمل می‌شود.

انواع مرسولات قابل حمل با روش حمل ترکیبی

حمل انواع مرسولات صنایع مختلف  بدون محدودیت
حمل مرسولات صنایع مختلف مانند مایعات، مواد شیمیایی، ماشین‌آلات، بار‌های فله‌ای و سایر صنایع را می‌توان با خدمات حمل و نقل ترکیبی توسط دیبا انجام داد. با ارسال درخواست استعلام قیمت حمل ترکیبی به دیبا، کارشناسان با‌توجه‌به نوع کالا و مسافت شما را راهنمایی می‌کنند.

سامانه حمل و نقل ترکیبی شرکت دیبا

کارشناسان دیبا با‌توجه‌به نوع بار و فاصله از مبدا بهترین روش حمل بار را پیشنهاد خواهند داد. خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیبی دیبا از طریق خطوط حمل بین‌المللی دریایی، هوایی و زمینی انجام می‌شود. کلیه این خطوط معتبر بوده و امکان جابه‌جایی بار به سراسر دنیا را فراهم می‌کنند. 
علاوه‌بر این، در شرکت حمل و نقل بین المللی مانند  دیبا، خدمات بسته‌بندی، ترخیص از گمرک و تهیه فرم‌های الزامی برای صادرات و واردات نیز انجام می‌شود. 

عوامل موثر بر هزینه حمل و نقل ترکیبی

از عوامل موثر بر هزینه حمل و نقل ترکیبی می‌توان به مسافت حجم، وزن و نوع بار اشاره کرد. 

مزایای حمل و نقل بین المللی ترکیبی

حمل ترکیبی بار به‌طور‌کلی برای پشت سر گذاشتن محدودیت‌های جابه‌جایی کالا در‌صورت استفاده از یک وسیله حمل انتخاب می‌شود. علاوه‌بر این، هزینه‌های حمل‌و‌نقل در این روش نسبت به حمل مستقیم بار تا حد قابل توجهی کاهش می‌یابد. دسترسی به دور‌ترین نقاط دنیا با حمل ترکیبی با راحتی بیشتری امکان‌پذیر است.

سوالات متداول

حمل و نقل ترکیبی به کدام کشور ها انجام می شود؟

حمل و نقل ترکیبی امکان دسترسی به دورترین نقاط دنیا را نیز فراهم می کند. استفاده از این روش برای مقاصد مختلف دنیا محدودیتی ندارد.

سیستم حمل و نقل ترکیبی چه فرقی با سایر روش ها دارد؟

در روش حمل ترکیبی، از چند وسیله باربری مانند کشتی، هواپیما، راه آهن و تریلی برای جابه جایی یک محموله استفاده می شود.

قیمت حمل و نقل ترکیبی چگونه تعیین می شود؟

برای تعیین قیمت حمل و نقل ترکیبی باید به عوامل تاثیرگذار بر آن توجه کرد. این عوامل شامل نوع، وزن و حجم بار و مسافت از مبدا می شود. با بررسی همه این عوامل، قیمت نهایی حمل بین المللی بار شما تعیین خواهد شد.