English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل دریایی

عرضه خدمات حمل و نقل دریایی، صادرات و واردات کالا به سراسر دنیا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، خدمات حمل‌ونقل دریایی را به‌طور تخصصی و منطبق با نیازهای روز انجام می‌دهد. این شرکت با هدف عرضه خدمات قابل اطمینان به بازرگانان در سراسر دنیا راه‌اندازی شد. احترام به مشتری و شناخت دقیق و پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان در حوزه حمل‌ونقل دریایی یکی از ویژگی‌‌های منحصربه‌فرد و ارزشمند شرکت دیبا است.

shipping

درخواست استعلام قیمت از دیبا

ثبت درخواست

قوانین و شرایط بسته بندی

بسته بندی مرسوله

آشنایی با اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

اینکوترمز

فرم‌های الزامی مراحل صادرات و واردات

فرم های الزامی

ارسال بار به تمام مقاصد تجاری دنیا از جمله حمل دریایی از چین

ارسال کالا‌ به سراسر نقاط دنیا با اطمینان و در سریع‌ترین زمان ممکن  
با بهره‌گیری از خدمات نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا حمل انواع کالاهای خود را با اطمینان خاطر به این شرکت بسپارید. هزینه ارسال بار در دیبا اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه است. همچنین سرویس‌های حمل بار و بسته‌بندی در این شرکت منطبق با استانداردهای جهانی بوده و کیفیت بالایی دارند. با استفاده از خدمات حمل‌ونقل دریایی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا مکان تجارت و تبادل کالا با کشورهای دیگر و همکاری با بازارهای جدید را خواهند داشت.

شرکت حمل و نقل دریایی، واردات و صادرات مرسولات صنایع

عرضه خدمات حمل‌و‌نقل بار برای کلیه صنایع به نقاط مختلف جهان
دیبا عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن حمل‌و‌نقل بین‌المللی و اتاق بازرگانی ایران است. دیبا کلیه خدمات حمل‌ونقل دریایی و همه موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تامین در ایران و کلیه نقاط جهان را از طریق همکاری با شرکت‌های حمل‌و‌نقل مطرح بین‌المللی، داخلی و منطقه‌ای به متقاضیان عرضه می‌کند. 
در حمل بار دریایی دیبا با استفاده از خدمات متنوع همچون حمل‌ونقل کانتینری امکان جابه‌جایی مرسوله‌های صنایع مختلف، حمل‌ونقل مایعات، حمل‌و‌نقل مواد غذایی، مواد ساختمانی، وسایل نقلیه و قطعات ماشین‌‌آلات صنعتی وجود دارد. حمل‌و‌نقل دریایی این فرصت را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا محصولات صنعتی خود را به بازارهای جهانی صادر کرده و همچنین مرسولات صنعتی مورد‌نیاز را برای تولید داخلی وارد کنند.

سرویس‌های حمل و نقل و باربری دریایی دیبا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا خدمات متنوع و گسترده‌ای در زمینه جابه‌جایی انواع محموله‌های تجاری از مرزهای آبی را به متقاضیان عرضه می‌کند. صاحبان صنایع مختلف می‌توانند حمل انواع مختلف کالا و مواد اولیه همچون ماشین‌آلات و تجهیزات الکتریکی، ماشین‌آلات صنعتی، مواد اولیه پلاستیک، چوب و کاغذ و مواد سلولزی، مواد غذایی و خوراکی، مواد معدنی، ابزار آلات صنعتی و خانگی و کالاهای دیگر را با حمل‌ونقل دریایی انجام دهند. سرویس‌های اختصاصی دیبا برای حمل مرسوله‌های صنایع مختلف به شرح زیر است. 

  • حمل محموله دریایی به روش چارترینگ و اجاره دربست کشتی
  • حمل دریایی ترانشیپ به‌منظور نقل و انتقال محموله با کشتی و بندر واسطه
  • حمل ونقل دریایی کالا به روش گروپاژ برای حمل گروهی محموله‌های مختلف
  • روش کراس استافینگ دریایی برای انتقال بار بین دو کشتی

باتوجه‌به امنیت بالا، وجود سرویس‌های متنوع و امکان ارسال مواد و قطعات مختلف، بسیاری از کسب‌وکارها و شرکت‌های بازرگانی روش حمل‌ونقل دریایی را برای ارسال بارهای خود انتخاب می‌کنند. با این روش می‌توانید بارهای سنگین و محموله‌هایی در ابعاد بزرگ را به‌صورت یک‌جا به مقصد مورد‌نظرتان ارسال کنید. به‌این‌ترتیب هزینه کمتری برای ارسال بار پرداخت خواهید کرد و محموله‌ها در زمان کوتاه‌تری به دست مشتریان می‌رسد. 

سوالات متداول

روش حمل ونقل دریایی برای ارسال و جابه جایی چه کالاهایی مناسب است؟

روش حمل ونقل دریایی برای ارسال هر نوع کالایی مناسب است. به طور کلی بیشتر از این روش برای ارسال بار و کالاها در مقیاس بزرگ استفاده می شود.

استفاده از روش حمل ونقل دریایی چه مزایایی دارد؟

از مزایای حمل و نقل دریایی می توان به ظرفیت بالا، هزینه های نسبتا پایین تر، قابلیت حمل بارهای سنگین و بزرگ، امنیت بالاتر و امکان حمل بار به سراسر نقاط دنیا اشاره کرد.

آیا برای ارسال بار از روش حمل و نقل دریایی به بیمه نیاز دارید؟

بله؛ از آنجایی که حمل ونقل دریایی با خطرات و چالش های خاصی همراه است، برای ارسال انواع بار از روش حمل ونقل دریایی به بیمه نیاز خواهید داشت. برخی از این چالش ها و خطرات شامل آسیب های ناشی از تصادفات دریایی، سرقت یا از دست رفتن بار و آسیب های ناشی از شرایط آب و هوایی نامساعد می شود.