English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به ترکیه

ارسال بار از ایران به ترکیه و برعکس را به دیبا بسپارید
حمل و نقل بین المللی به ترکیه محصولاتی مانند سنگین، فوق سنگین، پروژه‌ای، سوختی، ارسال اثاثیه منزل و نمونه‌های تجاری توسط دیبا به دو روش کارگو و فریت بار انجام می‌شود. دیبا با عرضه خدمات حمل و نقل بین المللی ایران ترکیه به‌صورت ایمن، امکان انجام تجارت با این کشور را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. این شرکت برای سهولت در حمل و نقل بین المللی، اقدام به ایجاد نمایندگی‌های متعدد در شهر‌های ترکیه، از جمله استانبول کرده است. 

turkey

خدمات حمل بار به ترکیه از ایران 

ارسال انواع کالا از طریق راه‌های زمینی، هوایی و دریایی دیبا
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق خطوط گسترده حمل بین المللی، توسط حمل و نقل هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی انواع مرسولات صنایع مختلف را به ترکیه ارسال می‌کند. با وجود نمایندگی‌های دیبا در شهر‌های بندری و نقاط تجاری مهم ترکیه، فریت و کارگو استانبول با سرعت و دقت بالایی انجام می‌شود. 

ارسال انواع محموله‌ها از ترکیه به ایران و برعکس

مرسولات مختلف به ترکیه با خدمات صفر تا صد حمل و نقل بین‌المللی دیبا
تجارت محموله‌های متعدد از ترکیه به ایران و ارسال بار به ایران از ترکیه به‌طور گسترده در صنایع مختلف انجام می‌شود. این تجارت‌ها شامل مواد غذایی، ماشین‌آلات صنعتی، محصولات کشاورزی، مواد شیمیایی و صنایع دیگر است. دیبا به‌عنوان شرکت حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی تخصصی‌ترین خدمات را باتوجه‌به ماهیت کالا و مسافت تا مقصد عرضه می‌کنند.

مراحل حمل بار به ترکیه

مراحل حمل بار به ترکیه با‌توجه‌به روش حمل و نقل انتخابی متفاوت خواهد بود. برای مثال در حمل و نقل دریایی بین المللی به ترکیه باید نوع کانتینر FCL یا LCL را انتخاب کنید. پس از آن، بسته‌بندی کالا انجام شده و مدارک لازم برای صادرات یا واردات و ترخیص گمرکی باید فراهم شود. البته به‌طور معمول از روش حمل دریایی برای ارسال بار از ترکیه به ایران و برعکس، در روش حمل ترکیبی به‌کار گرفته می‌شود و به‌طورمستقیم از این روش برای حمل و نقل مرسولات به این کشور استفاده نخواهد شد. 

انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی به ترکیه

کشور ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد. علاوه‌بر مرز‌های زمینی، ایران با ترکیه شامل مرز هوایی نیز می‌شود. به‌همین دلیل، حمل بار به ترکیه از طریق روش‌های متعددی همچون حمل زمینی، هوایی و حمل ترکیبی انجام خواهد شد. مزایای هر یک از روش‌های حمل و نقل ارائه‌شده در دیبا، شرکت حمل و نقل به ترکیه، به شرح زیر است:

  • حمل بار زمینی از ترکیه: حمل بار زمینی از ترکیه به ایران توسط کامیون‌ها، تریلر‌ها و خاور انجام می‌شود. این روش نسبت به سایر روش‌های حمل و نقل بین المللی بسیار ارزان‌تر است.
  • حمل بار هوایی: دیبا به‌طور تخصصی خدمات حمل بار را توسط خطوط هواپیمایی داخلی و بین‌المللی انجام می‌دهد. این روش سریع‌ترین راه برای صادرات یا واردات کالا محسوب می‌شود. 
  • حمل بار دریایی: حمل دریایی خدماتی اقتصادی برای واردات و صادرات بار‌های حجیم و فله‌ای یا حتی خرده بار است که متناسب با ماهیت کالا، کانتینر مناسب توسط دیبا برای مشتریان آماده خواهد شد.

خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیبی در دیبا به‌طور اختصاصی عرضه شده و ترکیبی از روش‌های ممکن برای ارسال بار به مقصد مورد‌نظر است. این روش نسبت به سایر روش‌های دیگر سریع‌تر بوده و امنیت بالایی دارد.

استعلام هزینه کارگو از ترکیه به ایران

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران باتوجه‌به روش حمل‌و‌نقل، وزن، حجم و ماهیت کالا، قوانین و هزینه‌های ترخیص کالا از گمرک متفاوت خواهد بود. هزینه کارگو و فریت بار به/از ترکیه را می‌توانید به کمک کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا محاسبه کنید. برای این کار کافی است با شماره ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ تماس گرفته و درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

قیمت هر کیلو بار از ایران به ترکیه چقدر است؟

قیمت هر کیلو بار از ایران به ترکیه به روش حمل و نقل بستگی دارد. علاوه بر این، در روش حمل بار ترکیه، هر یک از شرکت های هوایی قیمت متفاوتی را ارائه می دهند. البته هزینه های صدور بارنامه، هندلینگ، مالیات و ایکس ری نیز در قیمت نهایی ارسال بار از ترکیه به ایران و برعکس تاثیرگذار خواهد بود.

چه مقدار زمان برای ارسال بار به ترکیه نیاز است؟

مدت زمان ارسال بار به روش حمل و نقل بستگی دارد. معمولاً زمان حمل بار به ترکیه از طریق مرزهای هوایی یک الی دو روز بوده و این مدت در حمل و نقل جاده ای یا زمینی به دو تا ۷ روز می رسد.

آیا امکان گروپاژ بار برای ارسال مرسولات به/از ترکیه وجود دارد؟

بله؛ با تجمیع بارهای مشابه چند مشتری یا شرکت های حمل و نقل مختلف در یک کانتینر، هزینه های ارسال کالاهای خرد کاهش می یابد.