English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به هند

ارسال انواع محموله تجاری به هند توسط شرکت دیبا به دو صورت فریت بار و کارگو انجام می‌شود. شرکت دیبا هوا دریا کلیه خدمات مربوط به ارسال کالا به هند و از هند به ایران را از طریق انواع روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی هوایی و دریایی، برای تجار و شرکت‌های بازرگانی انجام می‌دهد. کلیه خدمات شرکت دیبا با اخذ مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه صورت می‌گیرد؛ بنابراین بازرگانان هیچ نگرانی بابت تاخیر در رسیدن و امنیت محموله نخواهند داشت. علاوه‌بر این، هزینه حمل و نقل بین المللی به هندوستان نیز توسط دیبا در مقرون‌به‌صرفه‌ترین حالت ممکن برای بازرگانان محاسبه خواهد شد.

india

بهره‌مندی از انواع خدمات حمل و نقل بین المللی به هند به روش‌های مختلف

شما به‌منظور صادرات و واردات انواع محموله به کشور هند می‌توانید از طریق هواپیما و کشتی‌های غول‌پیکر باربری استفاده کنید. ارسال بار از/به هند به‌صورت کارگو و فریت بار با پیشرفته‌ترین تجهیزات باربری توسط دیبا صورت می‌گیرد. کارگو و فریت بار به هند نیز هم‌چون کارگو چین به ایران با سرعت بالا و ضمانت سلامت کالا به شهرهای مختلف هند انجام خواهد شد. 

حمل بار هوایی از هند؛ ارسال سریع محموله از طریق پیشرفته‌ترین هواپیمای باربری

حمل و نقل هوایی بار از هند به اقصی نقاط دنیا،‌ یک روش سریع و مطمئن برای ارسال کالای تجاری است. هزینه حمل بار از هند به ایران به‌صورت هوایی بیشتر از هزینه حمل‌ونقل دریایی به این کشور است. این روش حمل کالا به‌صورت Door to Door توسط معتبر‌ترین خطوط هوایی داخلی و خارجی انجام خواهد شد. حمل بار هوایی از هند برای حمل انواع کالاهای حساس مانند صادرات دارو، مواد شیمیایی و مواد غذایی که دارای تاریخ انقضا هستند بهترین روش ارسال بار محسوب می‌شود. 

خدمات صادرات و واردات انواع کالای سبک و سنگین از/به هند

واردات و صادرات به هند شرایط و قوانین به‌خصوصی دارد که باید همه بازرگانان از آن مطلع باشند. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با رعایت کلیه این قوانین انواع کالا را از کشور هندوستان صادر یا وارد می‌کند. خدمات حمل و نقل بین المللی انواع کالا از/به هند از جمله محصولات نساجی، محصولات چوبی، ادویه و چای و صنایع دستی مطابق با اینکوترمز 2020 و رعایت استانداردهای جهانی انجام می‌شود.

صادرات و واردات از هند به ایران به‌صورت دریایی توسط کشتی‌های باربری

روش حمل و نقل دریایی به هند برای ارسال بار، یکی از بهترین و به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای حمل کالای سنگین است. شما بازرگانان و تجار گرامی می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات با‌کیفیت و مطمئن شرکت دیبا هوا دریا حجم بالایی از کالاها را از طریق خطوط حمل‌ونقل دریایی به هند ارسال کنید. 

همچنین حمل کالاهای ابعاد بزرگ مانند واردات و صادرات آثار هنری همچون تابلوها نیز فقط از طریق دریایی امکان‌پذیر است. شرکت دیبا هوا دریا روش‌های مختلفی هم‌چون FCL، LCL و Break Bulk برای حمل دریایی به هند ارائه می‌کند که هر یک از آن‌ها برای نوع خاصی از بارها و در مقدار مشخصی، مورد‌استفاده قرار می‌گیرند.

اصلی‌ترین بندرهای تجاری هندوستان برای حمل و نقل بین المللی به هند

اگر قصد حمل دریایی بار به هند را دارید، خوب است که مهم‌ترین بندرهای این کشور را بشناسید. معمولاً بارها از بندر‌های مختلف ایران از جمله بندر بندرعباس، بندر امام خمینی، بندر بوشهر و بندر چابهار به بندرهای مختلف هندوستان ارسال می‌شوند. این مقاصد عبارت‌اند از: 
بندر مومبای (بمبئی)
بندر چنای
بندر کوچی (کوچین)
بندر موندرا
بندر ناواشوا
بین بندرهای ذکر شده فوق بندر ناواشوا به عنوان شاهراه ارتباطی با ایران شناخته می‌شود. بسیاری از حجم واردات و صادرات انواع کالاها هم‌چون حمل و نقل تجهیزات الکتریکی، مواد غذایی، مواد شیمیایی و دارویی نیز در این بندر انجام می‌شود. 

استعلام دقیق هزینه حمل بار از هند به ایران از شرکت دیبا هوا دریا 

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با عقد قرارداد با خطوط معتبر دریایی و هوایی، توانایی ارائه قیمت‌های رقابتی و مقرون‌به‌صرفه به بازرگانان را دارد. هزینه ارسال بار از هند به ایران و برعکس به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند:
نوع محموله
حجم محموله
روش حمل بار
فاصله مبدا و مقصد
برای دریافت مشاوره درباره هزینه ارسال بار به هند می‌توانید با یکی از بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران (دیبا هوا دریا) در تماس باشید.

سوالات متداول

چقدر طول می کشد تا بار با کشتی و از طریق حمل دریایی به هند برسد؟

بسته به اینکه کدام بندر هند را به عنوان مقصد انتخاب کرده باشید، حدودا بین 5 تا ۲۵ روز زمان لازم است تا بار شما به هند برسد.

خدمات فریت بار دیبا به هند شامل چه مواردی می شود؟

شرکت دیبا انواع لوازم منزل، وسایل شخصی، بارهای تجاری و نمایشگاهی را در کوتاه ترین زمان ممکن به روش فریت بار به هند ارسال می کند.

حمل و نقل بین المللی به هند به چه روش هایی انجام می شود؟

شرکت دیبا با برخورداری از ناوگان تخصصی و دریافت مجوزهای لازم حمل و نقل بین المللی محموله های تجاری و شخصی به هندوستان را به انواع روش های دریایی، هوایی و ترکیبی انجام می دهد.