English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به آلمان

ارسال سریع و مطمئن از ایران به آلمان و برعکس با دیبا 
ارسال انواع بار یا محموله‌های تجاری همچون اثاثیه منزل، مواد غذایی، محصولات کشاورزی، صنایع ساختمانی، مواد شیمیایی و قطعات خودرو و صنایع مختلف به آلمان و از آلمان به ایران به دو روش کارگو و فریت را می‌توانید به نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا بسپارید. به‌‌منظور ایجاد امنیت و سرعت انتقال بار به آلمان و برعکس، دیبا کلیه خدمات ارسال و جابه‌جایی بار را از انواع روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی همچون حمل و نقل ترکیبی، دریایی، هوایی و زمینی انجام می‌دهد. 

germany

خدمات دیبا به‌منظور حمل بار از ایران به آلمان

انتخاب بهترین مسیر ارسال کالا به آلمان با دیبا 
مرسولات مختلف همچون بسته‌های شخصی یا محموله‌های تجاری را می‌توانید از طریق دیبا با استفاده از خطوط گسترده حمل‌ونقل بین‌المللی به کشور آلمان ارسال کنید. در‌صورت علاقه‌ به حمل زمینی بار به آلمان می‌توانید از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی مانند دیبا بهره‌مند شوید. همچنین بسته‌به نوع بار و وجود محدودیت زمانی، امکان انتخاب روش‌های حمل‌ونقل دریایی یا هوایی نیز برای شما وجود دارد.

ارسال انواع محموله‌ها از ایران به آلمان و برعکس 

صفر تا صد خدمات حمل‌ونقل کالا به آلمان با دیبا 
تجارت بین‌المللی بین ایران و آلمان سابقه طولانی دارد. ارسال بار به ایران از آلمان و برعکس در صنایع مختلفی انجام می‌شود. این موارد در زمینه صادرات و واردات کالاهایی همچون ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، قطعات خودرو، محصولات شیمیایی، ماشین‌آلات و تجهیزات پزشکی و مواد غذایی است. برای حفظ سلامت این محموله‌ها، دریافت مطمئن و به‌موقع می‌توانید بسته‌به‌ نوع بار خود یکی از خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی یا زمینی دیبا را برای صادرات و واردات به و از آلمان انتخاب کنید. 

مراحل حمل بار به آلمان

با‌توجه‌به نوع بار و روشی که برای ارسال بار به آلمان انتخاب می‌کنید، مراحل و مدت زمان طی‌شده برای حمل بار نیز متفاوت خواهد بود؛ بنابراین برای ارسال بار به این کشور باید ابتدا روش حمل را انتخاب کنید؛ اما به‌طورکلی برای ارسال محموله‌ها از انواع روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی باید مراحلی همچون بسته‌بندی و آماده‌سازی بار، ترتیبات گمرکی، حمل‌ بار مربوطه و تخلیه و تحویل بار طی شود.
در هر یک از این مراحل، هماهنگی و همکاری با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی و دقت در اجرای ترتیبات گمرکی و اطلاع از مقررات و قوانین کشور اهمیت بسیار بالایی دارد. اگر محموله‌هایتان سنگین و حجیم هستند، روش حمل دریایی و در‌صورت وجود محدودیت زمانی، امکان استفاده از خدمات حمل هوایی بار نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا را خواهید داشت.

انواع روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی از آلمان به ایران و بر‌عکس 

برای حمل بار از آلمان به ایران و برعکس، انواع حمل و نقل بین المللی به‌کار می‌روند. این روش‌ها بسته‌به نوع کالا، زمان مورد‌نیاز و سایر عوامل انتخاب می‌شوند. در ادامه به برخی از اصلی‌ترین روش‌های حمل به آلمان و بالعکس اشاره خواهیم کرد:

  • حمل‌و‌نقل دریایی: این روش حمل  برای ارسال بار به آلمان یا از آلمان به ایران برای بارهای سنگین و حجیم و فاصله‌های زیاد به‌کار می‌رود. این روش شامل حمل کانتینری و حمل بارهای بزرگ به وسیله کشتی‌های حامل کانتینر و کشتی‌های باربری می‌شود.
  • حمل‌ونقل هوایی: یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای حمل‌ونقل کالاها به‌خصوص مواد دارویی و غذایی روش هوایی است. معمولا محموله‌هایی که محدودیت زمانی دارند و بارهای با ارزش بالا و کالاهای یخچالی به روش حمل‌ونقل هوایی جابه‌جا می‌شوند. 
  • حمل‌و‌نقل زمینی: حمل‌و‌نقل زمینی به دو روش جاده‌ای و ریلی صورت می‌گیرد. این روش معمولا برای بارهای کم‌حجم و بارهایی که نیاز به حمل و نقل داخلی دارند، استفاده می‌شوند.
  • حمل‌و‌نقل ترکیبی: در برخی موارد برای حمل کالا از آلمان به ایران و برعکس، از روش ترکیبی استفاده می‌شود. در این روش برای جابه‌جایی بارها روش‌های دریایی، هوایی و زمینی با یکدیگر ترکیب خواهند شد. این روش برای بهینه‌سازی هزینه‌، زمان و نیازهای ویژه بار به‌کار می‌رود.

از طریق مشاوره با نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، با‌توجه‌به نوع بارتان بهترین روش حمل را انتخاب کنید.

استعلام هزینه کارگو از ایران به آلمان 

بعد از انتخاب روش حمل، تعیین وزن کالا، حجم و ماهیت کالا، هزینه کارگو از ایران به آلمان و هزینه‌هایی پرداختی به گمرک برای ترخیص کالا مشخص می‌شود. برای استعلام قیمت و هزینه کارگو و فریت بار به/از آلمان می‌توانید با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا تماس بگیرید. برای ثبت درخواست مشاوره با شماره 02142013000 تماس بگیرید.