English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به سریلانکا

رشد صنایع کشاورزی و صنایع سبک نقش موثری در رشد اقتصادی سریلانکا و گسترش روابط تجاری ایران با این کشور داشته است. در همین راستا شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا کلیه خدمات باربری مربوط به واردات و صادرات ایران با سریلانکا با انواع روش‌ها و بهترین وسایل حمل‌ونقل را برای بازرگانان فراهم آورده است. برای ارسال بارهای شخصی و اثاثیه منزل به سریلانکا و برعکس نیز می‌توانید از خدمات حمل‌و‌نقل دیبا استفاده کنید. این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات لجستیکی قابل‌اعتماد و پیشرفته در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه فرآیند حمل‌ونقل بین‌المللی به سریلانکا را برای مشتریان انجام می‌دهد.

srilanka

بهترین روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی به سریلانکا

ارسال بار از ایران به سریلانکا و برعکس با‌توجه‌به نوع محموله با انواع روش‌های حمل بار زمینی، هوایی، دریایی و ترکیبی توسط کادر مجرب دیبا انجام می‌شود. خدمات فریت بار برای ارسال محموله‌‌های شخصی و جابه‌جایی محموله‌های تجاری با روش کارگو صورت می‌گیرد.
کارشناسان دیبا بعد از بررسی نوع بار، حجم و وزن محموله، محدودیت‌های هم‌چون زمان و فساد‌پذیر بودن محموله و مقصد نهایی، مناسب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین حمل‌ بار به سریلانکا را برای متقاضیان انتخاب خواهند کرد. ناوگان تخصصی دیبا برای ارسال محموله‌های تجاری و شخصی به سریلانکا شامل سرویس‌های کانتینری دریایی، سرویس‌های Door to Door و کانتینرهای ویژه برای حمل‌و‌نقل کالاهای خاص می‌شود.

همکاری ایران و سریلانکا در حوزه واردات و صادرات

مهم‌ترین اقلام صادراتی ایران به سریلانکا شامل میله‌های آهنی و فولادی، قیر، سیمان سفید، محصولات آهنی، پروفیل‌های آهنی و فولادی، اوره و کلینکر است. چای، کائوچو، نارگیل، سنگ‌های قیمتی و جواهرآلات، موز، بادام هندی، حبوبات، مقوا و سایر محصولات سلولزی، ابزار و تجهیزات سنجش و اندازه‌گیری، انواع محصولات آرایشی مو، درپوش بطری، نوار لاستیکی و انواع دستکش مهم‌ترین کالاهای وارداتی از سریلانکا به ایران را تشکیل می‌دهند.
چای یکی از مهم‌ترین کالاهای صادراتی سریلانکا و چین به ایران محسوب می‌شود. یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای حمل کالا از چین به ایران و سریلانکا، روش حمل زمینی است. برای سایر موارد نیز کارشناسان دیبا با بررسی نوع محموله، ویژگی‌های محصول و بودجه اختصاص داده شده توسط بازرگانان برای حمل‌ونقل بهترین روش و مسیر را برای واردات کالا از سریلانکا به ایران را انتخاب خواهند کرد. 

ارسال سریع بار از سریلانکا به ایران به روش هوایی

برای حمل‌ونقل بارهای مسافری و بارهای تجاری به سریلانکا هم‌چون حمل و نقل بین المللی آثار هنری بهترین راه ارسال بار روش حمل‌‌ونقل هوایی و استفاده از هواپیماهای باری است. شرکت دیبا هوا دریا برای پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان ارسال هوایی بار به سریلانکا را به دو روش کارگو و فریت بار انجام می‌دهد. ارسال هوایی بار از ایران به سریلانکا و برعکس از فرودگاه‌های بین‌المللی این دو کشور صورت می‌گیرد. 
با استفاده از خدمات ارسال بار هوایی دیبا به سریلانکا در کمترین زمان می‌توانید محموله‌های‌تان را به مقصد مورد‌نظر ارسال کنید. توجه داشته باشید که روش حمل‌ونقل بین‌المللی هوایی نسبت به سایر روش‌های مانند حمل‌ونقل دریایی و زمینی گران‌تر است و معمولا برای محموله‌های کم‌حجم، سبک و کالاهای فاسد‌شدنی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. 

ارسال دریایی بار از ایران به سریلانکا و برعکس با کانتینرها و کشتی‌های باری 

باتوجه‌به وجود بندرهای بین‌المللی متعدد در ایران و سریلانکا، برای جابه‌جایی بسیاری از محموله‌های تجاری بین این دو کشور از روش حمل‌ونقل دریایی استفاده می‌شود. در حمل بار دریایی دیبا با استفاده از خدمات متنوع همچون حمل‌ونقل کانتینری امکان جابه‌جایی مرسوله‌های صنایع مختلف، حمل‌ونقل مایعات، حمل‌و‌نقل مواد غذایی، مواد ساختمانی، وسایل نقلیه، صادرات کاتد مس و قطعات ماشین‌‌آلات صنعتی از سریلانکا به ایران و برعکس وجود دارد. با خدمات حمل‌و‌نقل دریایی فرصت این را خواهید داشت تا محصولات صنعتی خود را به بازارهای سریلانکا صادر کرده و کالاهای صنعتی مورد‌نیازتان را برای تولید داخلی از سریلانکا به ایران وارد کنید.

ارسال بار از ایران به سریلانکا با استفاده از روش حمل‌‌ونقل ترکیبی

در‌صورتی‌که برای واردات برخی کالاها امکان ارسال مستقیم از سریلانکا به ایران وجود نداشته باشد، کارشناسان به بازرگانان استفاده از روش حمل‌ونقل ترکیبی را پیشنهاد می‌دهند. در چنین شرایطی استفاده از این روش برای واردات کالاهای مختلف مانند واردات آهن باعث کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل از سریلانکا به ایران و سریع‌تر شدن فرآیند حمل‌ونقل می‌شود. کارشناسان دیبا با‌توجه‌به نوع بار و فاصله از مبدا به شما بهترین روش‌ها برای حمل‌ونقل ترکیبی را پیشنهاد خواهند داد. دیبا جابه‌جایی محموله‌ها در هر روش را از خطوط معتبر بین‌المللی انجام می‌دهد.

استعلام هزینه حمل‌و‌نقل کالا از ایران به سریلانکا و برعکس از شرکت دیبا 

با‌توجه‌به روش حمل‌ونقل برای جابه‌جایی محموله‌ها، وزن و حجم محموله، مسافت و خدماتی که برای ارسال بار به سریلانکا استفاده می‌کنید، هزینه ارسال بار از ایران به سریلانکا و برعکس متغیر خواهد بود. مهم‌ترین خدمات شرکت دیبا هوا دریا علاوه‌بر حمل‌ونقل بین‌المللی برای صادرات و واردات از سریلانکا شامل مشاوره امور گمرکی و مشاوره حمل‌و‌نقل اختصاصی می‌‌شود. برای استعلام هزینه حمل‌و‌نقل از ایران به سریلانکا می‌توانید با کارشناسان دیبا تماس بگیرید. بعد از بررسی محموله‌ها و مقصد مورد‌نظر هزینه‌های ارسال بار برآورد و به شما اعلام خواهد شد. 

سوالات متداول

حمل و نقل بین المللی از ایران به سریلانکا و برعکس از چه روش هایی انجام می شود؟

حمل و نقل انواع محموله های تجاری و بارهای شخصی از ایران به سریلانکا و برعکس را می توان از انواع روش های هوایی، دریایی و ترکیبی انجام داد.

ارسال هوایی بار از ایران به سریلانکا چند روز زمان می برد؟

بارهای هوایی از فرودگاه های بین المللی از ایران به سریلانکا ارسال می شوند و معمولا بعد از ۵ تا ۷ روز به مقصد نهایی می رسند.

برای ارسال بار به سریلانکا باید چه مدارکی داشته باشیم؟

برای ارسال بار به سریلانکا، مدارکی برای انجام فرایند گمرکی مانند اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده، اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده، کپی بلیط، آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی، Zip Code گیرنده و شماره تلفن و لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها برای ثبت سفارش نیاز است.