English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به اسپانیا

فریت بار محموله‌های تجاری و شخصی به اسپانیا از خدمات اصلی نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با انواع روش های حمل و نقل بین المللی است. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی خدمات ارسال بار به شهرهای مهم اسپانیا و بالعکس را به‌صورت کاملا تخصصی و ایمن انجام می‌دهد. همکاری شرکت‌های حمل‌ونقل مطرح بین‌المللی، داخلی و منطقه‌ای با دیبا، تضمین‌گر خدمات ما برای ارسال محموله‌ها در کمترین زمان با رعایت استانداردهای حمل‌ونقل بین‌المللی به اسپانیا هستند.

spain

خدمات فریت بار مسافری از ایران به اسپانیا و بالعکس با دیبا

فریت بار مسافری یکی از خدمات مهم دیبا برای ارسال محموله‌های شخصی به اسپانیا است. در‌صورت داشتن اضافه‌بار ما استفاده از این روش را برای ارسال بارهایتان به اسپانیا پیشنهاد می‌کنیم. همچنین روش فریت بار تاثیر بسزایی بر کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی خواهد داشت. خدمات ارسال بار مسافران همچون وسایل شخصی یا اثاثیه منزل با سریع‌ترین روش، به‌صورت کاملا ایمن، با قیمت مناسب و به همراه اخذ بیمه‌نامه‌های بین‌المللی خطوط هوایی به شهرهای مختلف اسپانیا توسط دیبا انجام می‌شود. 
توجه داشته باشید که مسافت و میزان بار تعیین‌کننده هزینه فریت بار مسافری هستند. به همین دلیل هزینه ارسال بار به اسپانیا نسبت به هزینه ارسال بار از ایران به کانادا متفاوت خواهد بود.

ارسال انواع محموله‌های صادراتی و تجاری از ایران به اسپانیا و برعکس 

روابط تجاری میان ایران و اسپانیا در سال‌های اخیر نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته است. این موضوع باعث می‌شود تا حجم مبادلات تجاری ایرانی و اسپانیا نیز افزایش یابد. محصولات صنایع خودروسازی، واردات مواد غذایی و دخانیات عمده‌ترین کالاهای وارداتی اسپانیا به ایران تشکیل می‌دهند. ایران نیز کالاهایی نظیر زعفران، پسته، خاویار، میگو، بنزین و پلی‌اتیلن با گرید مختلف به این کشور صادر می‌کند.
به‌منظور برقراری روابط تجاری موفق انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل و عقد قرارداد با یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی حرف اول را می‌زند. از طریق عقد قرارداد با نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا امکان واردات کالا از اسپانیا به ایران و برعکس را به انواع روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی خواهید داشت.

انتخاب بهترین روش حمل‌و‌نقل برای ارسال بار به اسپانیا

در اکثر شهرهای بزرگ و مهم اسپانیا فرودگاه‌های مختلفی قرار دارند. همچنین بندرهای تجاری مهمی همچون بندر والنسیا نیز در این کشور واقع شده است. خطوط حمل‌ونقل ریلی نیز تقریبا در سراسر اسپانیا وجود دارد. با‌توجه‌به این ویژگی‌ها، کارشناسان شرکت دیبا مناسب‌ترین و سریع‌ترین روش حمل‌ونقل برای ارسال محموله‌های تجاری و شخصی به این کشور را برای شرکت‌های بازرگانی و اشخاص حقیقی انتخاب می‌کنند. کارشناسان انتخاب روش حمل‌ بار از ایران به اسپانیا را با‌توجه‌به مسافت، وزن و حجم محموله، محدودیت زمان ارسال و حساسیت‌های بار انجام می‌دهند. به‌عنوان مثال برای صادرات کاشی و سرامیک با‌توجه‌به شکننده بودن نوع محموله روش حمل‌ونقل هوایی نسبت به سایر روش‌ها امن‌تر خواهد بود.

صادرات و واردات و حمل بار دریایی از اسپانیا به ایران و برعکس 

یکی از مسیرهای مطمئن و محبوب برای حمل بار به اسپانیا روش حمل دریایی است. با‌توجه‌به وجود مسیر آبی بین ایران و اسپانیا نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا نیز خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی دریایی به اسپانیا را به مشتریان عرضه می‌کند. این شرکت به‌خصوص برای حمل‌ بارهای سنگین و حجیم همچون صادرات مصنوعات چوبی این روش حمل‌ونقل را به مشتریان پیشنهاد می‌دهد. خدمات حمل‌ونقل دریایی توسط دیبا به‌صورت تخصصی و منطبق با نیازهای روز انجام می‌شود.

حمل بار هوایی از ایران به اسپانیا از طریق بهترین خطوط هوایی جهان 

شرکت دیبا از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی ارسال محموله‌های تجاری و شخصی مشتریان به شهرهای مختلف اسپانیا را انجام می‌دهد. حمل‌ونقل هوایی به‌عنوان یکی از سریع‌ترین و امن‌ترین روش‌های حمل‌و‌نقل برای صادرات به اسپانیا، صادرات به تایلند و دیگر کشورهای جهان شناخته می‌شود. مسافران با استفاده از خدمات فریت بار دیبا دیگر مجبور به پرداخت هزینه‌ بیشتر برای اضافه‌بار نخواهند بود. همچنین اگر برای ارسال محموله تجاری از/به اسپانیا محدودیت زمانی دارید یا کالای ارسالی فاسدشدنی است از خدمات حمل‌ونقل هوایی دیبا استفاده کنید.

ارسال بار از ایران به اسپانیا و بالعکس با کمترین زمان و هزینه

بهترین و مطمئن‌ترین راه برای حمل بار و ارسال محموله‌های تجاری به اسپانیا عقد قرارداد با یک شرکت‌ حمل‌ونقل بین‌المللی معتبر است. از طریق نمایندگی شرکت حمل و نقل بین المللی دیبا می‌توانید ارسال بارهای شخصی و محموله‌های تجاری‌ با انواع روش‌های حمل‌ونقل هوایی و دریایی در کمترین زمان و با بهترین قیمت به اسپانیا ارسال کنید. خدمات حمل هوایی به‌صورت Door to Door و حمل دریایی بار به اسپانیا به‌صورت فله‌ای، فول کانتینر و گروپاژ دریایی از بنادر ایران به بنادر مهم اسپانیا انجام می‌شود.

سوالات متداول

آیا امکان ارسال بار شخصی به اسپانیا وجود دارد؟

بله؛ دیبا از طریق خدمات فریت بار مسافری، محموله های شخصی افراد را به شهر مورد نظرشان در اسپانیا ارسال می کند.

سریع ترین روش برای ارسال بار به اسپانیا کدام است؟

اگر برای جابه جایی محموله هایتان به/از اسپانیا محدودیت زمانی دارید، روش حمل ونقل هوایی سریع ترین روش برای ارسال بارهایتان است.

حمل ونقل بین المللی بار به اسپانیا از چه روش هایی انجام می شود؟

دیبا حمل ونقل بین المللی بار به اسپانیا را به انواع روش های هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی انجام می دهد.