English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

خدمات حمل و نقل بین المللی با روش‌های هوایی، دریایی و زمینی

انواع روش های حمل و نقل بین المللی
شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با اخذ کلیه مجوز‌ها و استاندار‌د‌های لازم به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی شناخته شده است. شرکت دیبا هوا دریا ارائه دهنده کلیه خدمات حمل بار بین المللی از طریق راه‌های آبی، هوایی، زمینی و چند وجهی است. مراحل ثبت درخواست حمل بین المللی تا راهنمای بسته‌بندی انواع محموله‌ها در دیبا به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت استعلام قیمت حمل و نقل بین المللی با ما در تماس باشید.

خدمات شرکت دیبا هوا دریا برای انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی 

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای حمل و نقل بین المللی از روش‌های متعددی استفاده می‌کند. این روش‌ها شامل حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی می‌شود. تجار می‌توانند با‌توجه ‌به ماهیت تجارت و مقصد مورد‌نظر برای ارسال بار، یکی از روش‌های حمل و نقل کالا در تجارت بین الملل دیبا را انتخاب کنند. پیشنهاد می‌شود برای آشنایی با مزایای هر روش وارد صفحه آن شوید.

استاندارد‌های لازم برای یک شرکت حمل و نقل هوایی بین المللی معتبر

مهم‌ترین عامل برای اعتبار‌سنجی یک شرکت حمل و نقل بین المللی، مدارک و گواهی‌های دریافتی آن در بخش‌های مختلف مربوط به تجارت بین‌المللی است. دیبا، عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن حمل و نقل بین المللی و اتاق بازرگانی ایران است.
دیبا کلیه خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی، هوایی، زمینی، چند‌وجهی و ترانزیت کالا و کلیه موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تامین را در ایران و سایر نقاط جهان با همکاری بهترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی، داخلی و منطقه‌ای عرضه می‌کند. تنها هدف بهره‌گیری از کادر با‌تجربه و جوان و به‌کارگیری سیستم‌ها و نرم افزارهای روزآمد حمل و نقل کشتیرانی جلب رضایت حداکثری مشتریان دیبا و ایجاد تجربه‌ای رضایت‌بخش بوده است.

سوالات متداول

منظور از حمل و نقل بین المللی چیست؟

حمل و نقل بین المللی برای جابه جایی کالا از کشوری به کشوری دیگر انجام می شود.

انواع روش ها برای حمل و نقل بین المللی کدام است؟

حمل و نقل بین المللی کالا از طریق مرزهای هوایی، زمینی و دریایی و با وسیله های مختلفی مانند هواپیما، کشتی و کامیون انجام می شود.

معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

شماره ثبت، عضویت در اتحادیه کشتیرانی و مجوز برای ارائه سرویس های وارداتی و صادراتی از جمله ویژگی های یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر است.