English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به تایلند

دیبا ارائه‌دهنده خدمات حمل و نقل تایلند در ایران 
حمل بار به تایلند از طریق روش‌های مختلفی انجام می‌شود. این روش‌ها متناسب با ماهیت کالا انتخاب خواهد شد. کارشناسان دیبا به شما در انتخاب روش‌های حمل دریایی، زمینی و هوایی برای تجارت با تایلند کمک خواهند کرد.

thailand

روش‌های واردات و صادرات به تایلند

تجارت در تایلند با انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی 
حمل بار به تایلند از طریق روش‌های حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی امکان‌پذیر است. شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به‌دلیل ارتباط گسترده با شبکه ترانزیت جهانی، امکان ارسال بار به فرودگاه‌های بین‌المللی تایلند و بنادر تجاری را در شهر‌های بانکوک، لائم  چابانگ و لات کارابانگ (Lem Chabang, Lat Karabang) را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

تجارت انواع محمولات با تایلند

فراهم آوردن امکان تجارت قانونی در تایلند با دیبا 
محمولاتی که از طریق حمل بین المللی از ایران به تایلند یا برعکس آن صادر می‌شود شامل پوشاک، محصولات کشاورزی، سیمان و سنگ‌های قیمتی است. معمولا تجارت با تایلند از روش‌های فریت بار و کارگو انجام می‌شود. 

انواع روش‌های حمل کالا به تایلند

تجارت با تایلند از طریق حمل و نقل هوایی بین المللی، دریایی و زمینی انجام می‌شود. حمل و نقل هوایی سریع‌ترین راه تجارت با تایلند محسوب می‌شود. فرودگاه‌های بین المللی بانکوک و فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی مقصد بسیاری از تجارت‌های انجام شده با تایلند هستند. 
استفاده از روش حمل و نقل دریایی نیز به‌دلیل نزدیکی تایلند به آب‌های آزاد و وجود بنادر مجهز، بسیار رونق دارد. بندر‌های بین‌المللی تایلند شامل بندر لایت و بندر بانکوک می‌شود. 
روش حمل زمینی به تایلند فقط در بخش کوتاهی امکان‌پذیر است. در‌واقع به‌تنهایی نمی‌توان از روش حمل زمینی برای ارسال بار از ایران تا تایلند استفاده کرد.

حمل و نقل ترکیبی، خدمات اختصاصی دیبا

حمل و نقل ترکیبی از خدمات اختصاصی دیبا است که به‌عنوان حمل و نقل چند وجهی نیز شناخته می‌شود. در این روش از حمل کالا، از همه پتانسیل‌های ممکن بین کشور مقصد و مبدا استفاده خواهد شد تا کالایی در سریع‌ترین زمان ممکن به خریدار برسد. معمولا حمل ترکیبی کالا به/از تایلند از ترکیب روش‌های حمل هوایی، زمینی و دریایی انجام می‌شود. 

نحوه استعلام هزینه حمل بار از تایلند به ایران

کارشناسان متبحر در شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با‌توجه‌به نوع کالا، وزن و حجم آن بهترین روش و هزینه آن را برای مشتریان عزیز برآورد می‌کنند. شما می‌توانید همین حالا با کارشناسان دیبا تماس گرفته و با‌توجه‌به نیاز و شرایط خود، بهترین روش حمل کالا و هزینه آن را برآورد کنید. 

سوالات متداول

خدمات حمل و نقل بین المللی به تایلند در دیبا شامل چه مواردی است؟

در دیبا خدمات حمل کالا شامل مشاوره بسته بندی، امور گمرکی، انبارداری، روش های حمل و نقل بین المللی و اخذ مدارک لازم می شود.

آیا فریت بار برای حمل بار از تایلند قابل استفاده است؟

بله؛ در دیبا خدمات فریت بار یا حمل بار مسافری نیز ارائه می شود تا متقاضیان بدون مشکل و در کمترین زمان ممکن کالای خود را به مقصد برسانند.

حمل بار به تایلند از طریق روش دریایی به چه بنادری انجام می شود؟

بنادر لایت و بانکوک در شهرهای پاتایا و بانکوک از بندرهای بین المللی در تایلند هستند.