English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به ایران

ارسال کالاهای تجاری از سراسر دنیا به ایران
ارسال انواع بار از طریق روش‌های حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی به ایران توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا انجام می‌شود. این خدمات مربوط به حمل و نقل خرده بار، بار‌های فله‌ای و فریت بار به ایران نیز می‌شود. 

iran

واردات مرسولات با انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی

پوشش گسترده و استفاده از انواع روش‌های حمل و نقل به ایران
خدمات ترانزیتی در دیبا شامل حمل‌و‌نقل زمینی، حمل دریایی و حمل و نقل هوایی به ایران می‌شود. در هر یک از این روش‌ها بسته به نوع بار و مسافت قیمت مناسب به مشتری پیشنهاد داده خواهد شد

واردات مرسولات صنایع مختلف به ایران

حمل و نقل انواع مرسولات بدون محدودیت را به ما بسپارید
دیبا با اخذ مجوز‌های لازم، صادرات و واردات انواع محموله‌های صنایع مختلف را امکان‌پذیر کرده است. شما می‌توانید با کارشناسان دیبا تماس گرفته و برای استعلام قیمت حمل‌و‌نقل محصول خود اقدام کنید.

خدمات حمل و نقل بین المللی به ایران در دیبا

خدمات حمل و نقل بین المللی به ایران در دیبا از طریق روش‌های هوایی، دریایی، زمینی، ریلی و ترکیبی انجام می‌شود. کارشناسان دیبا با‌توجه‌به نوع محموله، مسافت و قوانین گمرکی، بهترین روش را به شما پیشنهاد می‌کنند. 

سرویس‌های حمل و نقل هوایی در ایران

سرویس و خدمات حمل و نقل هوایی در ایران توسط شرکت دیبا به‌طور تخصصی انجام می‌شود. شما می‌توانید کلیه محمولات خود را از طریق خطوط هوایی در کمترین زمان یا بیشترین سرعت و با بالاترین سطح ایمنی از سراسر نقاط دنیا به ایران وارد کنید. 

خدمات حمل کانتینری و حمل و نقل دریایی ایران

انتخاب روش‌های حمل و نقل کانتینری از طریق راه‌های آبی متناسب با نوع محموله و وزن آن انجام می‌شود. دیبا به‌دلیل همکاری با خطوط حمل دریایی توانسته تا انواع کشتی‌ها را برای حمل بار فله‌ای، کراس استافینگ، گروپاژ، ترانشیپمنت و حمل کانتینری در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

حمل بار زمینی و حمل و نقل ریلی در ایران

حمل و نقل زمینی شامل روش‌های حمل ریلی، حمل بار با کامیون، خاور و تریلی می‌شود. حمل بار زمینی از/به ایران از طریق این روش به کشور‌های اطراف امکان‌پذیر است. البته با روش حمل ریلی، امکان صادرات و واردات به کشور‌های حوزه C.I.S نیز ممکن خواهد بود. 

حمل و نقل ترکیبی به ایران از سراسر دنیا

روش حمل و نقل ترکیبی به‌طور تخصصی در دیبا ارائه شده است. در این روش برای حل محدودیت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی، از ترکیب راه‌های ممکن استفاده می‌شود. برای مثال، برای صادرات به قاره آمریکا ابتدا کشتی باربری از بندرعباس به امارات یا ترکیه رفته و در آن‌جا مجددا با روش‌های ممکن، سفر ادامه پیدا خواهد کرد. 

نحوه استعلام هزینه واردات و صادرات کالا به ایران

برای استعلام هزینه واردات و صادرات کالا به ایران با کارشناسان دیبا تماس بگیرید. متخصصین دیبا با‌توجه‌به نوع بار، حجم، وزن، روش مناسب برای حمل و مسافت تا مقصد قیمت نهایی را برای شما مشخص خواهند کرد. علاوه‌بر موارد گفته‌شده، قوانین گمرکی، نرخ ارز و شرایط بازار نیز بر قیمت نهایی تاثیر‌گذار خواهد بود. از‌این‌رو، بسیار اهمیت دارد که کلیه مراحل حمل بین‌المللی کالا از ایران را به افراد متخصص و آگاه به قوانین بسپارید

سوالات متداول

چه روش های حمل و نقل بین المللی برای ارسال کالاها به ایران وجود دارد؟

روش های متعددی برای حمل و نقل بین المللی به ایران وجود دارد. از این روش ها می توان به حمل زمینی، دریایی، هوایی، ریلی و ترکیبی اشاره کرد که با توجه به ماهیت کالا و مسافت انتخاب می شوند.

چه نوع مستندات و مدارکی برای حمل و نقل بین المللی به ایران نیاز است؟

مدارک براساس نوع بار و قوانین کشور مقصد متفاوت خواهد بود. با این وجود از مدارک مشترک برای حمل کالاها از ایران می توان به حواله حمل، فاکتور فروش، اظهارنامه، گواهی نامه کشور مبدا، گواهی بهداشتی و بیمه حمل و نقل و برای برخی کالاها استاندارد های لازم اشاره کرد.

آیا امکان بارگیری و تخلیه مستقیم در ایران وجود دارد؟

بله؛ شرکت های حمل و نقل بین المللی امکان بارگیری و تخلیه مستقیم را در بنادر بندرعباس، بندر امام خمینی و بندر بوشهر خواهند داشت. علاوه بر این، امکان بارگیری و تخلیه در فرودگاه های بین المللی ایران نیز وجود دارد.

چگونه می توانم هزینه حمل و نقل بین المللی به ایران را برآورد کنم؟

با دریافت مشاوره و استعلام از نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا می توانید به طور دقیق درخصوص هزینه های حمل و نقل به ایران اطلاعات به دست آورید.