English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به چین

ارسال کلیه مرسولات تجاری صنایع مختلف از ایران به چین و بالعکس
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا کلیه خدمات مربوط به ارسال کالا به چین و از چین به ایران را از طریق انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی هوایی، دریایی، زمینی، ریلی و ترکیبی برای تجار و شرکت‌های بازرگانی انجام می‌دهد. عضویت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در اتاق بازرگانی چین باعث ایجاد ارتباط مفید با سایر اعضای شبکه و فعالان حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی شده است. 

china

تنوع روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی برای صادرات کالا به چین

انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل برای ارسال کالا به چین
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از خطوط ترانزیتی متنوع و گسترده‌ای برخوردار است. این ویژگی باعث می‌شود تا دیبا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، ترانزیت کالا، ترخیص، لجستیک و مراحل مرتبط با زنجیره تامین در ایران و چین را با بهترین کیفیت انجام دهد. با بررسی نوع بار و مسافت کارشناسان دیبا بهترین روش برای حمل بار از ایران به چین و بالعکس را به تجار پیشنهاد می‌دهند. 

صادرات مرسولات صنایع مختلف به چین

حمل و نقل مرسولات صنایع مختلف بدون محدودیت به چین با دیبا
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با اخذ مجوزهای لازم در حوزه حمل و نقل دریایی و هوایی، بدون وجود محدودیت امکان حمل مرسولات صنایع مختلف را برای مشتری امکان‌پذیر کرده است. دیبا با مجموعه‌های معتبری در حوزه حمل‌ونقل داخلی همکاری دارد و از انواع کشتی‌ها، هواپیما، قطارها و کامیون‌های باری برای ارسال محموله‌های تجاری به چین و بالعکس استفاده می‌کند. همکاری دیبا با بزرگ‌ترین شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی خیال مشتریان و بازرگانان را از بابت ارسال سریع و تحویل به‌موقع کالا راحت‌ کرده است.

خدمات حمل و نقل بین المللی به چین در دیبا

خدمات حمل و نقل بین المللی به چین بسته‌به نوع بار به کمک انواع روش‌های هوایی، دریایی، زمینی، ریلی و ترکیب این روش‌ها با یکدیگر انجام می‌شود. کارشناسان با بررسی محموله شما بررسی خواهند کرد بهترین روش برای ارسال بارهای شما از ایران به چین و بالعکس چیست. تنوع خدمات، کیفیت بالا، هزینه مناسب و ارسال سریع ارزش‌های مهمی هستند که دیبا به آن توجه بالایی دارد.

سرویس‌های حمل و نقل هوایی حمل بار به چین از ایران در دیبا

ارسال کلیه محموله‌های تجاری به چین از روش هوایی در دیبا به‌صورت تخصصی انجام می‌شود. با استفاده از این سرویس زمان و مسافت برای ارسال کالا به چین کوتاه‌تر می‌شود. اگر محدودیت زمانی یا محموله فاسد‌شدنی دارید کارشناسان دیبا برای ارسال بار به چین روش حمل‌ونقل هوایی را به شما پیشنهاد می‌کنند. 

خدمات حمل و نقل دریایی و حمل کانتینری به چین

روش حمل و نقل دریایی یک روش مناسب برای حمل کالاهای سنگین، حمل‌ونقل مایعات، حمل‌و‌نقل مواد غذایی، مواد ساختمانی، وسایل نقلیه و قطعات ماشین‌‌آلات صنعتی است. دیبا به‌دلیل همکاری با خطوط حمل دریایی توانسته تا انواع کشتی‌ها را برای حمل بار فله‌ای، کراس استافینگ، گروپاژ، ترانشیپمنت و حمل کانتینری به چین در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

حمل بار زمینی و حمل و نقل ریلی از ایران به چین و بالعکس

مشتریان با بهره‌گیری از سرویس‌های متنوع حمل زمینی و ریلی و استفاده از قطار، کامیون‌ها و خاورهای حمل بار امکان این را خواهند داشت که بارهای خود را به روشی مطمئن و در زمان مناسب به چین ارسال کنند. از سرویس‌های حمل‌ونقل زمینی دیبا می‌توان به سرویس کامیونی دربست، سرویس کامیونی خرده‌بار، سرویس زمینی محمولات سنگین و ترافیکی و سرویس زمینی به‌صورت پروژه‌ای اشاره کرد. 

حمل و نقل ترکیبی به چین برای حمل محموله‌های تجاری 

درصورتی‌که امکان ارسال مستقیم کالا به چین و بالعکس وجود نداشته باشید، خدمات حمل و نقل ترکیبی دیبا به کمک شما خواهد آمد. در این روش برای حل محدودیت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی از ترکیب راه‌های ممکن استفاده می‌شود. انتخاب این روش در بعضی موارد باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت و صرفه‌جویی در زمان حمل خواهد شد. 

استعلام هزینه واردات و صادرات کالا از ایران به چین

برای استعلام قیمت و اطلاع از هزینه‌های واردات و صادرات کالا از ایران به چین و بالعکس با مشاوران نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در تماس باشید. همچنین با مراجعه به سایت دیبا و انتخاب گزینه استعلام قیمت، بعد از ورود مشخصات شخصی، مشخصات و جزئیات بار محاسبه قیمت توسط کارشناسان این شرکت به شما اعلام خواهد شد. در ارزیابی و محاسبه هزینه‌های واردات و صادرات مواردی همچون وزن بار، مسافت، قوانین گمرکی، نرخ ارز و شرایط بازار نیز تاثیرگذار هستند. 

سوالات متداول

حمل و نقل بین المللی به چین و بالعکس با چه روش هایی انجام می شود؟

برای حمل و نقل بین المللی به چین از روش های مختلفی همچون حمل زمینی، ریلی، دریایی، هوایی و ترکیبی می توان استفاده کرد.

زمان ارسال کالا به چین به چه عواملی بستگی دارد؟

مدت زمان ارسال کالا به چین با توجه به روش انتخاب شده، نوع کالا، مسافت از مقصد و قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد متفاوت خواهد بود.

چگونه می توان هزینه حمل و نقل بین المللی به چین و بالعکس را برآورد کرد؟

هزینه ارسال بار به چین بر اساس نوع بار و روش حمل ونقل تعیین می شود. برای دریافت استعلام قیمت و اطلاع از هزینه های دقیق می توانید با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در تماس باشید.