English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات لوازم ورزشی و اسباب بازی

از آنجایی‌که مقدار تولید لوازم ورزشی و اسباب بازی در ایران برای مصرف کل کشور کافی نیست، سهم عمده‌ای از این بازار از طریق واردات تأمین‌ می‌شود. ازاین‌رو، بازرگانان متعددی مشغول به واردات لوازم ورزشی و اسباب‌بازی هستند. چین و دبی بیشترین سهم واردات اسباب بازی به ایران را دارند. به‌همین دلیل دیبا خدمات حمل بار دریایی، زمینی و حمل بار هوایی از چین، دبی و سایر کشورها را برای واردات اسباب بازی و لوازم ورزشی به مشتریان خود عرضه می‌کند. 

toys

روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی اسباب بازی و لوازم ورزشی

حمل‌ونقل بین‌المللی اسباب بازی و لوازم ورزشی با روش‌های مختلفی از جمله حمل هوایی و دریایی انجام می‌شود. دیبا در کنار حمل هوایی بار از دبی به تهران به‌عنوان سریع‌ترین روش واردات اسباب بازی، شیوه‌های حمل دریایی، زمینی و ترکیبی را در سراسر دنیا نیز به تجاران عرضه می‌کند. همچنین دیبا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان بنادر و دریانوردی کشور،‌ کلیه خدمات امور گمرکی،‌ بسته‌بندی و ترخیص اسباب بازی و لوازم ورزشی از گمرک را با قیمت رقابتی انجام خواهد داد.

تجارت اسباب بازی و لوازم ورزشی در سراسر دنیا

بخش بسیاری از بازار اسباب بازی و لوازم ورزشی ایران را کالاهای وارداتی از کشورهای ترکیه، دبی، چین و سایر تشکیل داده‌اند. واردات عروسک از چین و دیگر وسایل بازی قوانین و ممنوعیت‌های خاصی دارد که شاید برخی از بازرگانان را دچار چالش کنند. ازاین‌رو دیبا علاوه‌بر حمل بار از ترکیه به ایران و جابه‌جایی بار از کشورهای دیگر، خدمات اخذ مجوز، امور گمرکی و ترخیص کالا را نیز انجام می‌دهد.

حمل و نقل دریایی برای واردات اسباب بازی و وسایل ورزشی

حمل بین‌المللی از طریق راه‌های آبی از متداول‌ترین روش‌های جابه‌جایی محموله‌های تجاری و به‌خصوص بین مقاصد دور و بارهای سنگین و حجیم است. به‌طور مثال، فریت بار از آلمان به ایران و برعکس یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای جابجایی محموله‌های افراد مهاجر خواهد بود که در کنار مقرون‌به‌صرفه بودن، شیوه امنی است. دیبا خدمات حمل‌و‌نقل دریایی را به دو روش دربست یا خرده‌بار با کانتینرهای ویژه برای کالاهای خاص و حساس به مشتریان خود عرضه می‌کند.

حمل‌و‌نقل بین‌‌المللی زمینی وسایل ورزشی و اسباب بازی از کشور‌های همسایه

روش حمل زمینی، بهترین گزینه برای واردات و صادرات محموله‌ها از جمله اسباب بازی و لوازم ورزشی به کشورهای همسایه است. همچنین این روش حمل برای واردات و صادرات مواد غذایی خراب‌شدنی و حساس و محموله‌های دیگر قابل استفاده خواهد بود. حمل‌ونقل زمینی محموله‌ها توسط دیبا با انواع کانتینر‌های یخچالی و کامیون‌های ترانزیتی پیشرفته از ایران به قاره سبز اروپا، ترکیه، کشورهای CIS و بالعکس انجام خواهد شد.

حمل‌ونقل هوایی اسباب‌بازی‌های وارداتی به‌عنوان سریع‌ترین روش

حمل و نقل بین المللی اسباب بازی و لوازم ورزشی با هواپیما، سریع‌ترین روش تجارت این محموله است. حمل بار هوایی بیشتر برای جابه‌جایی بار در مسافت‌های دور استفاده می‌شود؛ به‌طور مثال، واردات اسباب بازی از ترکیه با روش حمل هوایی مقرون‌به‌صرفه نخواهد بود.
ازسوی‌دیگر، اگر سرعت حمل محموله برای شما اهمیت دارد، شیوه حمل هوایی را استفاده کنید. حجم و وزن در حمل هوایی محدودیت‌هایی دارند که باید هنگام واردات لوازم ورزشی مانند دستگاه‌های سنگین بدنسازی به این موضوع دقت کنید. برای انتقال کالاهای حجیم، بهتر است از سایر روش‌های حمل‌ عرضه‌شده در نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا استفاده کنید.

برآورد هزینه و تعرفه گمرکی واردات و صادرات اسباب بازی و لوازم ورزشی 

برای حمل اسباب بازی و لوازم ورزشی نرخ ثابتی وجود ندارد؛ زیرا هزینه جابه‌جایی به نوع بار، حجم، وزن محموله و فاصله مقصد با مبدا بستگی دارد. برای استعلام قیمت هزینه واردات و صادرات اسباب بازی و لوازم ورزشی، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین روش حمل برای واردات اسباب بازی از چین کدام است؟

حمل ونقل دریایی، بهترین روش حمل برای واردات اسباب بازی بوده که شیوه ای مقرون به صرفه و ایمن برای مقاصد دور است.

واردات اسباب بازی چه ممنوعیت هایی دارد؟

ترخیص و واردات اسباب بازی شرایط و ضوابط خاص خود را دارد و باید مراحل قانونی آن طی شود. قوانین متعددی برای واردات اسباب بازی وجود دارد، به عنوان مثال، واردات عروسک های باربی به کشور ایران ممنوع است. دیبا با سال ها تجربه در کنار شماست تا فرآیند حمل و ترخیص را با اخذ مجوز های قانونی برای شما بازرگانان آسان کند.

تعرفه واردات اسباب بازی از چین چقدر است؟

هزینه واردات اسباب بازی از چین به حجم و وزن محموله و همچنین شیوه حمل انتخابی شما بستگی دارد. به همین دلیل پیشنهاد می کینم برای استعلام قیمت هزینه واردات و صادرات اسباب بازی از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در تماس باشید.