English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات ابزارآلات صنعتی و خانگی

ابزارآلات صنعتی از وسایل موردنیاز کارخانه‌ها و صنایع مختلف کشور است که واردات این لوازم را الزامی می‌کند. هرکدام از ابزارآلات صنعتی و خانگی مناسب یک صنعت یا حرفه طراحی شده‌اند که واردات و صادرات طیف گسترده آن‌ها را به تجارتی پررونق تبدیل کرده است. صادرات و واردات دریایی، زمینی و هوایی ماشین آلات صنعتی و خانگی نیازمند خدمات حمل‌ونقل حرفه‌ای و معتبر است که از هرگونه آسیب به این دستگاه‌ها جلوگیری کند. دیبا با سال‌ها تجربه درخشان و اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران، خدمات حرفه‌ای حمل‌ ابزارآلات صنعتی و خانگی را با روش‌های ایمن انجام می‌دهد.

tools

واردات و ترخیص ماشین آلات صنعتی و خانگی با روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی دیبا

دیبا حمل ابزار آلات صنعتی و خانگی را از طریق خطوط هوایی، زمینی، دریایی و ترکیبی با امنیت بالا و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. برای حمل این محموله‌ها باید قوانین و اصطلاحات تجاری بین المللی واردات ماشین آلات معدنی و سایر انواع آن‌ها را دانست تا چالشی در فرآیند واردات و صادرات این کالاها ایجاد نشود؛ ازاین‌رو، دیبا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل ابزار آلات صنعتی و خانگی و آگاهی از قوانین حمل، امور گمرکی و ترخیص این محموله‌ها از ابتدا تا انتها مسیر واردات در کنار شما خواهد بود.

واردات ماشین آلات صنعتی و خانگی از اقصی نقاط دنیا با ایمن‌ترین روش‌های حمل

واردات ابزار‌آلات از سراسر دنیا به‌عنوان یکی از سودمندترین انواع تجارت برای بازرگانان محسوب می‌شود. کشورهای چین، دبی و ترکیه سهم بسیار بیشتری در واردات این محموله به ایران دارند. از‌سوی‌دیگر سالانه، ابزارهای صنعتی و خانگی بسیاری از ایران به کشورهای عربی مانند عراق و سوریه صادر می‌شود. از آنجایی که حمل کالا از چین، دبی و ترکیه نیازمند آگاهی از قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی است، دیبا با سال‌ها تجربه به‌منظور تسهیل راه بازرگانان، خدمات حمل‌ونقل حرفه‌ای ابزار آلات صنعتی و خانگی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

روش سریع حمل هوایی واردات ماشین آلات صنعتی

روش ارسال هوایی محموله‌ها، سریع‌ترین شیوه برای جابجایی انواع کالاها است. روش حمل هوایی محدودیت مقدار کالا ارسالی دارد و به همین دلیل استفاده از این روش برای واردات و صادرات ابزار آلات صنعتی نسب به سایر روش‌ها، رواج کمتری دارد. ازسوی‌دیگر هزینه حمل کالا با خطوط هوایی نسبت به سایر روش‌ها بسیار بیشتر خواهد بود.
استفاده از روش حمل هوایی برای مسیرهای کمتر شناخته شده یا مقاصدی که دسترسی به آن‌ها دشوار است، مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. برای مثال واردات کالا از ایتالیا بهتر است از روش‌های حمل دریایی، زمینی یا ترکیبی استفاده شود.

حمل زمینی ابزار آلات روشی ایمن برای جابجایی محموله

واردات قطعات صنعتی و ابزار آلات خانگی با کامیون‌های پیشرفته یکی از امن‌ترین راه‌های حمل به کشورهای هم‌مرز و مقاصد نزدیک است. همچنین از این روش در حمل ترکیبی استفاده می‌شود و هزینه را به‌مقدار چشمگیری کاهش می‌دهد. 
از روش حمل زمینی برای جابجایی انواع محموله‌ها مانند واردات و صادرات اسباب بازی، فلزات، ابزارآلات صنعتی و سایر کالاها استفاده می‌شود. اگر قصد تجارت ابزار و یراق آلات صنعتی و خانگی با کشورهای هم‌مرز یا سایر کشورها را دارید، از خدمات حمل زمینی حرفه‌ای دیبا می‌توانید کمک بگیرید.

حمل دریایی ابزار آلات صنعتی و خانگی به کشورهای دوردست

روش حمل دریایی معمولا مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش برای جابه‌جایی محموله‌های مختلف مانند واردات و صادرات مواد پلاستیک، مواد غذایی، چوب، کاغذ و مواد سلولزی، ابزار آلات صنعتی و خانگی و سایر محموله‌ها است. در این روش از کشتی‌های باری پیشرفته و کانتینرهای مجهز برای حمل محموله‌ها استفاده می‌شود. دیبا خدمات حمل‌ونقل دریایی محموله‌ها به سراسر دنیا را با امنیت بالا به بازرگانان ارائه می‌دهد.

تعرفه گمرکی واردات ماشین آلات صنعتی و حمل آن‌ها

تعرفه گمرکی ماشین آلات خط تولید و صنعتی و هزینه حمل آن‌ها به فاکتورهای مختلفی از جمله فاصله مبدأ تا مقصد، نوع ابزارها، حجم و وزن محموله و همچنین شیوه ارسال بار بستگی دارد. ازاین‌رو برای اطلاع از هزینه آن ابتدا باید روش حمل را باتوجه‌به مقصد و نیاز خود انتخاب کنید، سپس با دیبا به‌عنوان شرکت حمل و نقل هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی حرفه‌ای برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بسته بندی برای حمل بین المللی ابزار آلات صنعتی اهمیت دارد؟

بسته بندی مناسب، محموله ها را در برابر آسیب های فیزیکی و خرابی محافظت می کند. همچنین، عملیات بارگیری و تخلیه نیز با بسته بندی مناسب، راحت تر و سریع تر انجام خواهد شد.

بهترین شیوه واردات و صادرات ابزارآلات صنعتی و خانگی کدام روش است؟

روش حمل محموله و واردات ماشین آلات صنعتی و ابزار آلات خانگی باید باتوجه به حجم و مسافت بین مبدا و مقصد انتخاب شود. دیبا برای حمل محموله ها انواع روش های هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی را ارائه می دهد.

صادرات ابزار آلات صنعتی چه مجوزهایی لازم دارد؟

صادرات و واردات ابزار آلات صنعتی و خانگی به کشورهای مختلف دنیا نیازمند دریافت مجوزهای لازم از سازمان های بنادر و دریانوردی و همچنین گمرکات جمهوری اسلامی ایران است. دیبا با سال ها تجربه، اخذ همه مجوزهای لازم را برای حمل محموله ها شما انجام خواهد داد.