English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات شیشه و مصنوعات

دیبا امکان واردات و صادرات شیشه و مصنوعات با انواع روش‌های حمل و نقل زمینی،‌ هوایی، دریایی و ترکیبی را برای تجار و شرکت‌های بازرگانی فراهم آورده است. حمل‌ونقل شیشه و مصنوعات به‌دلیل حساسیت بالای این متریال باید توسط تیمی حرفه‌ای و باتجربه انجام شود. دیبا با هدف رفع هرگونه خسارات احتمالی، جلوگیری از تاخیر در زمان ارسال یا ترخیص کالا، واردات و صادرات شیشه و مصنوعات را همانند سایر محموله‌های مختلف از سراسر دنیا برای مشتریان انجام می‌دهد.

glass

صادرات شیشه از ایران به سراسر دنیا با خدمات حمل دیبا

صادرات شیشه به ترکیه، عراق و سایر کشورهای خاورمیانه و سراسر دنیا، تجارت بین‌المللی مهمی در ایران محسوب می‌شود. همچنین بسیاری از انواع شیشه و مصنوعات از اقصی نقاط دنیا مانند کشور چین، جمهوری چک، دبی و سایر کشورها به ایران وارد می‌شوند. برای صادرات و واردات مقرون‌به‌صرفه شیشه از کشورهای دیگر باید بهترین روش حمل را بیابید. برای مثال، هزینه ارسال کالا از دبی به ایران با استفاده از روش حمل دریایی و زمینی مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، حمل انواع محموله‌ها را برای مشتریان خود با بالاترین امنیت و کیفیت انجام می‌دهد.

روش‌های حمل شیشه و مصنوعات برای تجارت با سراسر دنیا

شیشه از جمله مواد اولیه‌ای است که اکثر صنایع برای تولید کالاهای خود به این ماده نیاز خواهند داشت. ازاین‌رو، واردات شیشه‌ از کشورهایی مانند چین و فرانسه و آمریکای جنوبی رونق فراوانی دارد. برای تجارت شیشه و مصنوعات به‌دلیل حساسیت بالا آن‌ها، بسته‌بندی و نحوه حمل این نوع از محموله‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد. دیبا به‌عنوان شرکت حمل و نقل زمینی بین المللی و همچنین حمل‌ونقل دریایی و هوایی معتبر، محموله‌های شیشه را با روش‌های مطمئنی از جمله حمل‌و‌نقل دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی جابه‌جا می‌کند. کلیه خدمات دیبا با تضمین تحویل سالم محموله‌های شما عرضه خواهد شد.

حمل و نقل هوایی شیشه و مصنوعات توسط دیبا

حمل هوایی محموله‌ها یکی از سریع‌ترین روش‌های جابه‌جایی کالاها است که هزینه آن نیز بالا خواهد بود. ازاین‌رو، از روش حمل هوایی معمولا برای جابه‌جایی کالاهایی استفاده می‌شود که زمان تحویل آن‌ها حائز اهمیت است. 
البته روش حمل هوایی برای انتقال محموله‌های سنگین‌وزن و حجیم مناسب نیست. از روش‌ هوایی برای حمل و نقل بین المللی به اندونزی، کشورهای اروپایی، کانادا و سایر مقاصد دور و نزدیک استفاده می‌شود و برای مسیرهای کمتر شناخته شده نیز می‌توان از خدمات حمل ترکیبی دیبا استفاده کرد.

روش حمل‌ونقل دریایی برای صادرات شیشه

حمل‌ونقل دریایی یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های جابه‌جایی محموله‌ها با مقاصد دور است. همچنین این روش حمل برای صادرات و واردات محموله‌های سنگین و با حجم بالا مانند شیشه، واردات فولاد و سایر موارد اولیه صنایع بسیار مناسب خواهد بود. 
دیبا به‌عنوان شرکت ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ دریایی انواع محموله‌ها از بهترین کشتی‌های باری برای ارسال ایمن کالاها استفاده می‌کند. همچنین این شرکت با سال‌ها تجربه، از همه قوانین وارد و صادرات و مجوزهای لازم برای جابه‌جایی محموله‌ها آگاهی دارد. ازاین‌رو در کمترین زمان ممکن و باکیفیت بالا می‌توانید محموله‌های خود را جابه‌جا کنید.

حمل شیشه با استفاده از راه‌های زمینی و کامیون‌های مجهز

واردات و صادرات شیشه با کشورهای همسایه با استفاده از روش‌های حمل زمینی یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود. برای مثال، ارسال مواد اولیه مانند صادرات سیمان و صادرات شیشه به ترکیه با روش حمل زمینی برای تاجران گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای خواهد بود. دیبا حمل زمینی شیشه و مصنوعات را با تریلرهای مسقف پیشرفته از ایران به اروپا، ترکیه و کشورهای CIS و بالعکس انجام خواهد داد. حمل‌ و‌ نقل جاده‌ای شیشه به دو روش کانتینر دربست (FTL) و همچنین خرده‌بار (LTL) توسط دیبا صورت انجام خواهد شد.

تعرفه حمل شیشه و مصنوعات توسط دیبا

تعرفه واردات و صادرات شیشه همانند تعرفه واردات مواد شیمیایی به فاکتورهای مختلفی مانند فاصله مبدأ و مقصد، وزن و حجم بار و همچنین شیوه‌ حمل محموله بستگی خواهد داشت. برای آگاهی از قیمت دقیق حمل محموله خود بهتر است با کارشناسان فروش و پشتیبانی دیبا تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین روش صادرات شیشه به کشورهای دور کدام است؟

حمل ونقل دریایی به دلیل امکان ارسال محموله ها با حجم و وزن بالا یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای حمل کالاها به مقاصد دور است. همچنین برای ارسال محموله به مسیرهای کمتر شناخته شده بهتر است از روش حمل ترکیبی دیبا استفاده کنید.

صادرات شیشه و مصنوعات چه مجوزهایی لازم دارد؟

حمل و واردات و صادرات شیشه به مقاصد مختلف نیازمند دریافت مجوزهای لازم از سازمان های بنادر و دریانوردی و همچنین گمرکات جمهوری اسلامی ایران است. دیبا با سال ها تجربه، اخذ همه مجوزهای لازم را برای حمل محموله ها شما انجام خواهد داد.

آیا بسته بندی برای حمل بین المللی شیشه اهمیت دارد؟

به دلیل حساسیت بالای شیشه در برابر ضربه لازم است که بسته بندی آن محکم و حرفه ای باشد. همچنین، حمل ونقل شیشه باید توسط تیمی حرفه ای و باتجربه انجام شود تا آسیبی به محموله وارد نشود. ازاین رو، دیبا با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی، حمل شیشه و مصنوعات را با بهترین روش ها در کنار سایر خدمات حمل و نقل بین المللی خود به مشتریان عرضه می کند.