English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات دانه گیاهان

واردات و صادرات دانه گیاهان به‌‌منظور تامین دانه‌های گیاهی و بذر گل‌ها رونق بسیاری دارد. همچنین دانه گیاهان به‌دلیل حساسیت بالایی که دارند باید در شرایط خاص و به‌صورت حرفه‌ای جابه‌جا شوند. ازاین‌رو، دیبا خدمات حمل دانه‌های گیاهی را به بازرگانان عرضه می‌کند. حمل دانه گیاهان توسط دیبا با بهترین بسته‌بندی، روش‌های حمل مناسب و افراد متخصص به‌منظور جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی انجام خواهد شد. 

food-industries

صادرات و واردات دانه گیاهان با انواع روش‌های حمل 

صادرات و واردات بذر به‌منظور رشد صنعت کشت گیاهان دارویی و غذایی مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته‌اند. برای حمل این محموله‌ها نیاز به خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی حرفه‌ای خواهید داشت. برای حمل دانه گیاهان می‌توانید از انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی دیبا استفاده کنید. دیبا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران، خدمات حمل و نقل بین المللی دانه گیاهان را با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد. 

واردات بذر گیاهان از سراسر دنیا 

واردات انواع بذر در ایران از سال‌های گذشته رونق داشته است. برای مثال، واردات بذر گوجه فرنگی از ترکیه و آمریکا و بذر گل از هلند به‌عنوان تجارت‌های پرسود محسوب می‌شوند. برای واردات و صادرات انواع بذر به روش‌های حمل ایمن نیاز خواهید داشت. دیبا از ابتدا تا انتها فرآیند حمل و اخذ مجوزها با تکیه بر سال‌ها تجربه خود در حمل بار از چین به ایران، از ترکیه، کشورهای اروپایی و سایر کشورهای دنیا در کنار بازرگانان خواهد بود.

حمل‌و‌نقل بذر گیاهان با روش حمل هوایی

دیبا خدمات حمل هوایی انواع بذر گیاهان را به بازرگانان عرضه می‌کند. روش حمل هوایی،‌ سریع‌ترین شیوه ارسال بار در دنیا است. در ارسال بار با هواپیما، شرکت حمل هوایی به‌منظور حمل ایمن محموله اهمیت بسیار بالایی دارد. دیبا با همکاری با معتبر‌ترین ایرلاین‌های داخلی و خارجی بهترین خدمات حمل هوایی را ارائه می‌دهد. اگر سرعت ارسال بار برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد می‌کنیم از روش ارسال بار با هواپیما استفاده کنید. 

حمل و نقل دریایی برای صادرات بذر گیاهان 

چین یکی از قطب‌های تجارت بذر گیاهان و دانه‌های روغنی در جهان است. برای حمل محموله‌هایی مانند واردات عروسک از چین، واردات بذر، مواد معدنی و سایر محموله از کشورهایی که با ایران راه آبی دارند، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش، استفاده از خدمات حمل‌و‌نقل دریایی بین‌المللی خواهد بود. در روش حمل دریایی دیبا، محموله‌ها با کشتی‌های غول‌پیکر اقیانوس‌پیما به اقصی نقاط دنیا حمل خواهند شد. 

صادرات و واردات دانه گیاهان از طریق راه‌های زمینی 

جابه‌جایی و حمل‌ونقل دانه گیاهان به کشورهای همسایه، روش بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای خواهد بود. به‌عنوان مثال اگر به کشور همسایه‌ای همچون ترکیه بذر گیاه صادر می‌کنید، حمل زمینی روش مقرون‌به‌صرفه و مناسب‌تری نسبت‌به روش هوایی است. این موضوع در مورد واردات مواد اولیه شیمیایی نیز صدق می‌کند. کلیه محموله‌های دانه‌های گیاهان به‌صورت Door to Door توسط مجموعه دیبا به محل مورد‌نظرتان ارسال خواهد شد.

جابه‌جایی محموله‌های بذر گیاهان با روش حمل ترکیبی

در حمل‌ونقل ترکیبی، محموله از یک وسیله نقلیه بارگیری و به حمل‌کننده دیگر منتقل می‌شود. برای جابجایی بذر گیاهان در مسیرهای کمتر شناخته شده، بهتر است از روش حمل ترکیبی دیبا استفاده کنید. وسایل نقلیه این روش حمل همانند وسایل نقلیه سایر شیوه‌های جابه‌جایی محموله‌ها، مجهز به بهترین امکانات برای نگهداری و حفاظت از انواع کالاها هستند. بازرگانان صنایع دیگر مانند شرکت های صادر کننده مواد معدنی، مواد غذایی، پوشاک و سایر کالاها، برای ارسال یا جابه‌جایی محموله‌های خود در مسیرهای با دسترسی کمتر، از روش حمل ترکیبی نیز استفاده می‌کنند. بدین ترتیب، امکان حمل همه نوع بار در صنایع و حوزه‌های مختلف در اقصی نقاط دنیا توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا امکان‌پذیر خواهد بود.

تعرفه حمل و واردات و صادرات دانه گیاهان

قیمت حمل‌و‌نقل دانه گیاهان به نقاط مختلف دنیا به عواملی مانند فاصله تا مقصد، نوع دانه یا بذر، وزن و حجم محموله بستگی دارد. هزینه‌های امور گمرکی و ترخیص بار از گمرک را نیز نباید فراموش کنید. ازاین‌رو برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره در این حوزه بهتر است با کارشناسان فروش و پشتیبانی دیبا تماس بگیرید. دیبا در کنار حمل بذر و دانه گیاهان، انواع محموله‌های دیگر را در سراسر دنیا با بهترین و ایمن‌ترین روش‌ها جابه‌جا خواهد کرد. همچنین با دانش در مورد قوانین حمل بین‌المللی برای صادرات انگلستان، چین، ترکیه و کشورهای دیگر دنیا، بدون هیچ‌گونه نگرانی کالاهای بازرگانان را به مقصد می‌رساند.

سوالات متداول

دانه های گیاهی را با کدام روش حمل می توان جابه جا کرد؟

برای حمل، صادرات و واردات انواع دانه های گیاهی و خوراکی می توانید از انواع روش های حمل از جمله روش حمل هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی باتوجه به مسافت و حجم محموله خود استفاده کنید.

آیا جابه جایی دانه گیاهان شرایط خاصی نیاز دارد؟

بله؛ جابه جایی بسیاری از دانه گیاهان باید با دقت و حساسیت بالایی انجام شود. برای حمل این مواد به تجهیزات پیشرفته و کانتینرهای خاص نیاز است. دیبا انواع دانه و بذر گیاهان را با بهترین تجهیزات و امن ترین روش ها جابه جا خواهد کرد.

هزینه حمل و نقل بین المللی دانه گیاهان چقدر است؟

حمل دانه گیاهان و خوراکی به عوامل مختلفی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، شیوه حمل (زمینی، دریایی یا هوایی) و شرایط نگه داری از آن ها و موارد دیگری بستگی دارد. برای آگاهی از قیمت ها پیشنهاد می کنیم که با مشاوران ما در دیبا تماس بگیرید.