English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

صادرات و واردات مواد اولیه نساجی

حمل و نقل مواد اولیه نساجی، اقدامی تخصصی است و باید با رعایت استانداردهای جهانی و توسط یک شرکت حمل بار بین المللی معتبر انجام شود. ازاین‌رو، نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، خدمات صادرات و واردات مواد اولیه نساجی را از طریق حمل ترکیبی، هوایی و سایر روش‌ها به مشتریان خود عرضه می‌کند. دیبا، با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی و تسهیل امور حمل برای بازرگانان، طی فرآیند جابه‌جایی محموله، مجوزهای لازم را می‌گیرد و امور مربوط به ترخیص، گمرکی و ترانزیت را نیز انجام می‌دهد.

fabrics

روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی مواد نساجی دیبا

کارخانه‌های متفاوتی در نقاط مختلف کشور مواد اولیه نساجی را تولید و به برخی از کشورها صادر می‌کنند. از سوی دیگر، بخش بسیاری از مواد و ماشین‌آلات صنعت نساجی کشور از طریق واردات مواد اولیه تولید پارچه تامین می‌شود. دیبا به‌عنوان شرکت حمل بار هوایی، زمینی، دریایی و ترکیبی، از طریق همکاری با بهترین شرکت‌های حمل بین‌المللی،‌ خدمات صادرات و واردات مواد اولیه نساجی را با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد.

واردات و صادرات مواد اولیه نساجی از سراسر دنیا

مواد اولیه نساجی بیشتر از کشورهای چین و ترکیه به ایران وارد می‌شود. چین از بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌های مواد اولیه شیمیایی نساجی است که سهم عظیمی در تامین مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز نساجی ایران را دارد. واردات مواد نساجی قانون‌های مهمی دارد که طبق آن‌ها عمل کرد؛ در غیر این‌صورت، روند تجارت دچار مشکل خواهد شد.
برای واردات و ترخیص مواد نساجی از گمرک به‌دلیل تغییر سریع بخشنامه‌ها و قوانین گمرکی باید کار را به شرکت‌ حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی حرفه‌ای و باتجربه سپرد. به‌طور‌کلی هر شرکت حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی، خدمات مختلفی را در زمینه حمل کالا به/از ایران انجام می‌دهد. دیبا نیز با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی، صادرات و واردات مواد اولیه نساجی و ترخیص گمرکی آن را از سراسر دنیا برای مشتریان خود فراهم کرده است.

سریع‌ترین راه حمل‌ونقل بین‌المللی مواد اولیه نساجی با هواپیما

روش حمل هوایی مواد اولیه نساجی به‌عنوان سریع‌ترین روش حمل‌ونقل محسوب می‌شود. روش حمل و نقل هوایی نسبت‌ به سایر روش‌های حمل گران‌تر است. برای کاهش هزینه حمل‌ونقل هوایی می‌توانید از حمل ترکیبی برای جابه‌جایی محموله خود استفاده کنید. از سوی دیگر، حمل و نقل هوایی با محدودیت‌هایی مانند حجم و وزن بالا محموله مواجه است؛ ازاین‌رو، بازرگانانی که قصد تجارت انبوه مواد نساجی را دارند، بهتر است از روش‌های دیگر استفاده کنند.

حمل با کامیون‌های پیشرفته برای صادرات و واردات مواد نساجی از روش زمینی 

به‌صرفه‌ترین و امن‌ترین روش برای واردات و صادرات مواد اولیه نساجی از کشورهای همسایه مانند ترکیه، حمل از طریق راه‌های زمینی است. همچنین حمل جاده‌ای برای جابه‌جایی مواد اولیه تولید پارچه از بعضی کشورهای اروپایی به ایران، بهترین گزینه محسوب می‌شود. خدمات عرضه شده در دیبا در این زمینه، مشابه با شرکت حمل و نقل جاده ای است؛ به‌این منظور که شما می‌توانید محموله‌های نساجی را با تریلرهای پیشرفته و کامیون‌های ترانزیتی از طریق این شرکت با قیمت‌های رقابتی در سراسر دنیا جابه‌جا کنید.

حمل‌و‌نقل دریایی مواد اولیه و ماشین‌آلات نساجی

روش حمل‌و‌نقل دریایی، یکی از امن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین شیوه‌های حمل بار در سراسر جهان است. حمل محموله‌های مواد اولیه نساجی از طریق کشتی‌های باری برای محموله با حجم و وزن‌ بالا بهترین روش محسوب می‌شود. دیبا با مشهورترین خطوط کشتیرانی ایران و جهان همکاری می‌کند؛ از این‌رو، امکان عرضه بهترین خدمات حمل و نقل دریایی را به بازرگانان فراهم کرده است.

استعلام تعرفه واردات و صادرات مواد اولیه نساجی در سراسر دنیا

قیمت حمل‌ مواد اولیه کارخانه‌های ریسندگی و بافندگی به‌عوامل متعددی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، شیوه حمل، وزن و حجم محموله‌ها بستگی دارد. علاوه‌بر موارد نام برده باید هزینه‌های گمرکی و ترخیص کالا را نیز در نظر بگیرید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام قیمت هزینه حمل جهت واردات و صادرات مواد نساجی، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین روش واردات مواد اولیه نساجی از کشور چین کدام است؟

روش حمل ونقل دریایی و ترکیبی، بهترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین روش های حمل برای واردات مواد اولیه از کشورهای دور دست هستند.

آیا محموله های نساجی برای حمل بیمه می شوند؟

کلیه کالاهای ارسالی توسط دیبا براساس قوانین و ضوابط روز برای حمل بیمه خواهند شد؛ بنابراین جای نگرانی بابت وارد شدن هرگونه خسارتی به محموله شما باقی نمی ماند.

قیمت حمل مواد نساجی از کشورهای همسایه به ایران چقدر است؟

تعرفه واردات و صادرات مواد اولیه نساجی به عوامل مختلفی از جمله، کشور مبدأ و مقصد بستگی دارد. همچنین، شیوه حمل مواد اولیه نساجی (دریایی، هوایی یا زمینی) و حجم و وزن بارها نیز روی قیمت تاثیر گذارند. برای استعلام قیمت با کارشناسان دیبا تماس بگیرید.