English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات مس و فلزات دیگر

حمل و نقل بین المللی مس و فلزات دیگر
امکان واردات و صادرات مس و فلزات دیگر توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق حمل بار دریایی و روش‌های دیگر فراهم شده است. واردات و صادرات فلزات نیاز به مجوزهای متعدد و دانستن قوانین بین‌المللی دارد. از سوی دیگر، حمل نامناسب فلزات منجربه خسارات مالی بسیاری خواهد شد. از این‌رو دیبا، با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی، ارسال سریع و ایمن از طریق خطوط حمل‌و‌نقل بین‌المللی را برای مشتریان خود امکان‌پذیر کرده است. 

copper

روش‌های واردات و صادرات مس و فلزات دیگر

حمل مس و فلزات دیگر؛ حمل‌ونقل زمینی، دریایی و هوایی
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای واردات و صادرات مس و فلزات دیگر، از روش‌های حمل و نقل بین المللی جاده ای، دریایی، هوایی استفاده می‌کند. همچنین دیبا مفتخر است که برای حمل مس و فلزات دیگر در سریع‌ترین زمان ممکن، روش حمل ترکیبی بین‌المللی را نیز امکان‌پذیر کرده است. با‌توجه‌به کشور مبدا یا مقصد و حساسیت‌های گمرکی می‌توانید یکی از راه‌های حمل بین‌المللی را انتخاب کنید.

واردات و صادرات مس و سایر فلزات به سراسر دنیا

حمل‌ونقل مس و فلزات به کشورهای همسایه و کشورهای دیگر
واردات مس و فلزات مختلف از کشورهایی مانند عراق، ترکیه، چین، کره‌جنوبی، آلمان و بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر انجام می‌شود که واردات ضایعات مس از عراق بیشترین سهم را نسبت‌ به سایر کشورها دارد. ایران ۴ درصد از منابع مس جهان در اختیار دارد. از این‌رو، مس به یکی از کالاهای صادراتی ایران تبدیل شده است که به چین، هند، امارات متحده عربی و کشورهای دیگر صادر می‌شود.

واردات ضایعات مس به روش دریایی؛ حمل مس با کشتی‌های فله‌بر

روش حمل دریایی مس و فلزات به‌دلیل امنیت بالا و مقرون‌به‌صرفه بودن، یکی از متداول‌ترین روش‌ها است. به‌عنوان مثال، هزینه حمل مس با کشتی، کمتر از قیمت حمل بار هوایی خارجی خواهد بود. از سوی دیگر، حمل مس و فلزات با کشتی‌های فله‌بر امکان حمل فلزات با حجم و وزن بالا را فراهم کرده است و بهترین گزینه برای بازرگانان داخلی خواهد بود. توجه داشته‌ باشید که شیوه حمل‌و‌نقل دریایی برای ارسال بار به کشورهای دوردست بسیار مناسب خواهد بود.

حمل و نقل زمینی مس؛ بهترین راه برای حمل فلزات به کشورهای همسایه

حمل‌ونقل زمینی برای صادرات مس به ترکیه، واردات ضایعات آهن از عراق و حمل فلزات به سایر کشورهای همسایه بهترین و ایمن‌ترین راه‌حل خواهد بود. مس و سایر فلزات در حمل و نقل بین المللی زمینی با استفاده از کامیون‌های پیشرفته و به‌صورت دربست (FTL) یا خرده‌بار (LTL) توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا انجام می‌شود. 
شرایط واردات مس و مجوز واردات ضایعات آهن از عراق و سایر کشورها نیازمند اطلاعات کافی از قوانین بوده که دیبا، سهولت اخذ مجوز را در اهداف خود قرار داده است. همچنین در مقاصد دور به‌منظور کاهش هزینه و افزایش سرعت از دیبا به‌عنوان شرکت حمل و نقل ترکیبی بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

حمل‌و‌نقل هوایی مس و فلزات دیگر؛ روشی سریع برای حمل فلزات

 
برای حمل سریع مس و فلزات دیگر، شیوه حمل‌و‌نقل هوایی بهترین روش خواهد بود. واردات و صادرات فلزات از طریق راه‌های هوایی در مقایسه با حمل‌ونقل زمینی و دریایی هزینه بسیاری خواهد داشت. دیبا با خطوط حمل و نقل هوایی معتبر همکاری داشته و حمل بار بین‌ المللی از طریق راه‌های هوایی را به‌طور کاملا تخصصی انجام می‌دهد.

برآورد هزینه واردات مس و تعرفه گمرکی فلزات

تعرفه گمرکی واردات ضایعات آهن، مس و سایر فلزات به عواملی مانند وزن، ارزش، ماهیت و مواد تشکیل‌دهنده آن‌ها بستگی دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم قیمت حمل مس و سایر فلزات به سراسر جهان را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا استعلام بگیرید.

سوالات متداول

بهترین روش صادرات فلزات به کشورهای همسایه کدام است؟

حمل ونقل زمینی، بهترین روش حمل برای صادرات و واردات مس و فلزات دیگر به کشورهای همسایه بوده که شیوه ای مقرون به صرفه و ایمن است.

تعرفه گمرکی واردات ضایعات مس چقدر است؟

واردات ضایعات مس به ایران نیازمند دریافت مجوز از انرژی اتمی بوده و بازرگانان باید برای ثبت سفارش ضایعات مس به سازمان توسعه تجارت مراجعه کنند. البته، نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با کارشناسان حرفه ای خود، اخذ مجوز و ترخیص فلزات از گمرک را برای مشتریان خود ساده خواهد کرد.

آیا بار فلزات برای حمل بیمه خواهند شد؟

بیمه محموله ها بخش مهمی از خدمات حمل دیبا را تشکیل می دهد و همه بارها برای ارسال به مقصد با توجه به قوانین موجود، بیمه حمل خواهند شد.