English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

صادرات و واردات مواد شیمیایی

واردات و صادرات محصولات شیمیایی از سراسر دنیا 
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا صادرات و واردات مواد شیمیایی را از طریق همکاری با ایرلاین‌های داخلی و خارجی، سرویس‌های کانتینری دریایی و کانتینر بار برای خدمات حمل زمینی را از سراسر دنیا به ایران و بالعکس به متقاضیان عرضه می‌کند. این خدمات از طریق همکاری دیبا با خطوط باربری معتبر داخلی و خارجی صورت می‌گیرد.

chemical-products

روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی برای واردات و صادرات مواد شیمیایی

انتخاب سریع‌ترین و امن‌ترین روش برای صادرات و واردات مواد شیمیایی
با‌توجه‌به اهمیت واردات مواد اولیه شیمیایی، دیبا امکان حمل‌ونقل به نقاط مختلف ایران و جهان را از طریق خدمات حمل دریایی کانتینری، هوایی و ترکیبی فراهم کرده است. در برخی مواقع محدودیت‌هایی برای جابه‌جایی مواد شیمیایی وجود دارد. همچنین رعایت اصول ایمنی برای حمل این مواد را نباید فراموش کرد. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا بسته به نوع و خواص ماده شیمیایی و شرایط حمل‌ونقل، بهترین و امن‌ترین روش را برای حمل مواد شیمیایی انتخاب می‌کند. به‌این‌ترتیب شرکت‌های تجاری از طریق شبکه حمل و نقل دیبا قادر به مبادله تجاری با کشورهای خارجی برای صادرات و واردات مواد شیمیایی هستند.

واردات مواد ‌شیمیایی به ایران از سراسر دنیا با خدمات دیبا

واردات مواد شیمیایی به ایران تقریبا از 28 کشور اتحادیه اروپا همچون فرانسه و آلمان و کشورهایی همچون چین و آمریکا انجام می‌شود. همچنین ایران به کشورهایی مختلف اروپایی و آسیایی از جمله ارمنستان، عراق و افغانستان، انواع مواد شیمیایی همچون مواد اولیه شوینده و آزمایشگاهی را صادر می‌کند. کلیه امکانات و خدمات مورد‌نیاز برای واردات مواد شیمیایی توسط دیبا با به‌کارگیری انواع روش‌های حمل‌ونقل هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی فراهم شده است.

واردات و صادرات مواد شیمیایی در کمترین زمان به روش حمل و نقل هوایی

برخی از مواد شیمیایی را می‌توان به وسیله هواپیما جابه‌جا کرد. برای حمل مواد شیمیایی که نیاز به تحویل سریع دارند معمولا از روش ارسال بار هوایی استفاده می‌شود. خدمات بار هوایی دیبا شامل مواردی همچون سرویس‌های حمل کالا و صادرات و واردات از طریق همکاری با ایرلاین‌های داخلی و خارجی و انجام تشریفات گمرکی بار هوایی در گمرکات هوایی داخلی است. 

واردات محموله‌های سنگین مواد شیمیایی به روش حمل و نقل دریایی

یکی از امن‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای جابه‌جایی مواد شیمیایی، روش حمل و نقل بین المللی دریایی است. این مواد به‌منظور جلوگیری از آسیب در حمل‌نقل در ظروف مناسب بسته‌بندی می‌شوند. سپس با بهره‌گیری از انواع سرویس‌های کانتینری دریایی و سرویس‌های Door to Door به مقاصد مورد‌نظر ارسال خواهند شد. 

واردات و صادرات مواد شیمیایی به روش حمل‌ونقل زمینی 

در‌صورت کوتاه بودن فاصله بین مبدا و مقصد می‌توانید برای حمل‌ونقل مواد شیمیایی از روش زمینی استفاده کنید. به‌نسبت سایر روش‌ها، قیمت حمل و نقل بین المللی زمینی کمتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، حمل و جابه‌جایی انواع مایعات و مواد شیمیایی را از طریق ایزوتانک به کشورهای همسایه و مقصد مورد‌نظر برای مشتریان انجام می‌دهد. 

حمل ترکیبی؛ روشی کاربردی برای حمل و نقل مواد شیمیایی 

حمل‌و‌نقل ترکیبی نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای جابه‌جایی انواع مواد شیمیایی که امکان ارسال آن‌ها به‌صورت مستقیم و با استفاده از یک روش وجود ندارد، به کار می‌رود. در این موارد انتخاب روش ترکیبی باعث بالا رفتن سرعت و کاهش هزینه‌ها می‌شود. با ارسال درخواست استعلام قیمت حمل ترکیبی به دیبا، کارشناسان با‌توجه‌به نوع کالا و مسافت شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

چه روشی برای حمل و نقل مواد شیمیایی مناسب تر است؟

اگر محموله شما وزن و ابعاد بالایی دارد، بهتر است از روش حمل ونقل دریایی استفاده کنید. در صورت محدودیت زمانی روش هوایی و اگر مسافت کوتاه است، روش حمل ونقل زمینی روش مناسب تری خواهد بود.

آیا برای حمل ونقل مواد شیمیایی به بیمه نیاز دارید؟

بله. با برخورداری از بیمه هرگونه خسارت احتمالی در زمان حمل ونقل محموله ها جبران خواهد شد. در همه روش های حمل ونقل بین المللی می توان از پوشش بیمه حمل ونقل مواد شیمیایی استفاده کرد.

برای حمل ونقل مایعات شیمیایی به روش زمینی باید چه از وسایلی استفاده شود؟

مایعات شیمیایی به روش زمینی بهتر است با ایزو تانک حمل و جابه جا شوند.