English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات سرامیک

امکان واردات و صادرات سرامیک توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق راه‌های هوایی، آبی و زمینی فراهم شده است. ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی سرامیک و حتی ظروف سرامیکی در منطقه محسوب می‌شود. حمل‌و‌نقل سرامیک به‌دلیل شکنندگی بالای این محصول باید توسط تیمی حرفه‌ای و باتجربه انجام شود. ازاین‌رو، دیبا با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی، صادرات و واردات سرامیک را در کنار خدمات صادرات و واردات کالاهای مختلف، صادرات به انگلستان، هلند، اندونزی و سایر کشورها از طریق خطوط حمل‌و‌نقل بین‌المللی برای مشتریان خود امکان‌پذیر کرده است.

ceramic-products

واردات و صادرات سرامیک با روش‌های حمل‌ونقل ایمن

از آنجایی‌که صنعت سرامیک ایران رشد چشم‌گیری داشته، صادرات این کالا به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی رونق گرفته است. کاشی و سرامیک جز کالاهای پرسود صادرات به هلند، روسیه، عراق، ترکیه و بسیاری دیگر از کشورها قرار می‌گیرد. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای واردات و صادرات سرامیک از روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی جاده‌ای، دریایی و هوایی استفاده می‌کند. همچنین دیبا برای حمل سرامیک در سریع‌ترین زمان ممکن با هزینه مقرون‌به‌صرفه، روش حمل ترکیبی بین‌المللی را نیز امکان‌پذیر کرده است.

تجارت سرامیک ایران در سراسر دنیا با خدمات حمل دیبا

ایران صادرکننده کاشی و سرامیک به ۵۲ کشور جهان است. کشورهای چین، ایتالیا، ارمنستان، ترکیه و عراق از مقاصد صادرات کاشی و سرامیک ایران هستند که صادرات سرامیک به عراق بیشترین سهم را در مقایسه با سایر کشورها دارد. دیبا با اخذ مجوزهای لازم از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و همچنین گمرکات جمهوری اسلامی ایران، خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی سرامیک را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت عرضه می‌کند. همچنین، دیبا آماده ارائه خدمات ارسال بار به آلمان، واردات مواد اولیه صنایع، مواد غذایی و کلیه امور حمل محموله‌های تجار عزیز با ضمانت تحویل سالم مرسوله خواهد بود.

حمل زمینی سرامیک و کاشی؛ واردات و صادرات با تریلرهای پیشرفته

حمل‌ونقل زمینی بهترین روش برای مراودات صادرات و واردات سرامیک با کشورهای همسایه مانند صادرات سرامیک به روسیه یا صادرات سرامیک به ترکیه است. دیبا حمل زمینی سرامیک صادراتی را با تریلرهای مسقف پیشرفته از ایران به اروپا، ترکیه و کشورهای CIS و بالعکس انجام خواهد داد. حمل‌و‌نقل جاده‌ای سرامیک به دو روش کانتینر دربست (FTL) و همچنین خرده‌بار (LTL) توسط دیبا صورت می‌گیرد. به‌طور‌مثال برای صادرات مالزی یا هر کشور دیگری اگر روش FTL را انتخاب کنید یک کانتینر کاملاً مخصوص محموله شما خواهد بود و بار سایر بازرگانان در کنار محموله شما نخواهد بود.

روش حمل‌ونقل دریایی؛ صادرات و واردات سرامیک

حمل‌ونقل دریایی یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های تجارت با کشورهای دور است. دیبا به‌عنوان شرکت ارائه‌دهنده خدمات حمل و نقل دریایی، محموله‌های سرامیکی را با استفاده از بهترین کشتی‌های باری غول‌پیکر در سراسر جهان جابه‌جا می‌کند. برای مقاصدی که ارسال مستقیم محموله امکان‌پذیر نیست، باید از روش حمل ترکیبی استفاده کنید. در روش حمل ترکیبی، محموله شما از طریق ترکیب خطوط زمینی، هوایی و دریایی از مبدا به مقصد خواهند رسید.

حمل سرامیک از طریق حمل هوایی؛ سریع‌ترین روش حمل‌ونقل محموله

حمل‌و‌نقل هوایی سریع‌ترین روش جابه‌جایی محموله‌ها محسوب می‌شود که هزینه آن نیز نسبت‌به سایر روش‌های حمل بیشتر خواهد بود. حمل سرامیک با هواپیما با محدودیت‌های حجم و وزن بار مواجه است. از روش حمل هوایی برای بارهایی با حجم و وزن کم استفاده می‌شود. دراین‌صورت اگر سرعت ارسال کالا بسیار مهم است و محموله سرامیکی شما حجم و وزن کمی دارد، حمل هوایی برای بار شما توسط دیبا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی امکان‌پذیر خواهد بود.

استعلام قیمت حمل و نقل؛‌ تعرفه حمل سرامیک

تعرفه حمل‌و‌نقل سرامیک به فاکتورهای مختلفی مانند فاصله مبدأ و مقصد، وزن و حجم بار و همچنین شیوه‌ حمل محموله بستگی خواهد داشت. برای دریافت قیمت دقیق حمل محموله خود بهتر است با کارشناسان فروش و پشتیبانی دیبا تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین روش صادرات سرامیک به کشورهای همسایه کدام است؟

حمل و نقل زمینی، بهترین روش حمل به کشورهای همسایه مانند صادرات سرامیک به عمان بوده که شیوه ای مقرون به صرفه و ایمن است.

صادرات سرامیک چه مجوزهایی لازم دارد؟

صادرات سرامیک به ترکیه، چین و سایر کشورهای دنیا نیازمند دریافت مجوزهای لازم از سازمان های بنادر و دریانوردی و همچنین گمرکات جمهوری اسلامی ایران است. دیبا با سال ها تجربه، اخذ همه مجوزهای لازم را برای حمل محموله ها شما انجام خواهد داد.

آیا بسته بندی برای حمل بین المللی سرامیک اهمیت دارد؟

به دلیل شکنندگی بالای سرامیک لازم است که بسته بندی آن محکم باشد. همچنین، حمل ونقل سرامیک باید توسط تیمی حرفه ای و باتجربه انجام شود تا آسیبی به محموله نرسد. ازاین رو، دیبا با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی، صادرات و واردات سرامیک را در کنار سایر خدمات حمل و نقل بین المللی خود به مشتریان عرضه می کند.