English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

واردات و صادرات آثار هنری

گالری داران برای فروش آثار هنری به گالری‌های خارجی و هنرمندان برای شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور نیاز دارند تا از خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی استفاده کنند. با انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل این آثار در زمان دقیق و به‌صورت کاملا ایمن به‌ مقصد مورد‌نظر می‌رسند. در واردات و صادرات آثار هنری دوعامل زمان و سلامت کالا اهمیت بسیار بالایی دارند. متولیان ارسال در نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا این خدمات را به‌طورکامل و به بهترین نحو برایتان انجام خواهند داد.

art

نکات مهم برای صادرات آثار هنری از ایران به کشورهای مختلف

باتوجه‌به حساسیت و زمان‌بربودن بسته‌بندی آثار هنری بهتر است که فرآیند بسته‌بندی و ارسال را به یک شرکت معتبر بین‌المللی بسپارید. به‌این‌ترتیب سلامت ارسال آثار هنری و تحویل به‌موقع محموله تضمین خواهد شد. دیبا با سال‌ها تجربه در حوزه ارسال آثار هنری و اخذ مجوزهای لازم،‌ خدمات حرفه‌ای بسته‌بندی و حمل محموله‌های هنری را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. 
دیبا برای ارسال آثار هنری و صادرات به ایتالیا، آلمان، فرانسه، آمریکا، استرالیا ،کره و کشورهای دیگر در گوشه و کنار دنیا به دو روش فریت و کارگو کنار شما خواهد بود. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا خدمات واردات و صادرات آثار هنری به نقاط مختلف دنیا را با بهترین کیفیت و با هزینه مقرون‌به‌صرفه انجام می‌دهد.

بیمه فاکتوری مهم برای صادرات و واردات آثار هنری

آثار هنری یکی از گروه‌های پر ریسک در حوزه صادرات و واردات محسوب می‌شوند. با بسته‌بندی استاندارد و مناسب تا حد قابل‌توجهی امنیت و سلامت این کالاها تضمین خواهد شد؛ اما برای اطمینان بیشتر، مصونیت در برابر آسیب‌های احتمالی و سرقت بهتر است قبل از واردات و صادرات، واردات مواد غذایی و انواع کالاهای مصرفی محموله‌ها را بیمه کنید. در نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا آثار هنری و کالاهای گران‌بها قبل از ارسال بیمه می‌شوند. به‌این‌ترتیب می‌توانید آثار ارزشمندتان را با خیال راحت به مقصد مورد‌نظر ارسال کنید.

معرفی انواع روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی آثار هنری 

برای ارسال و جابه‌جایی آثار هنری به نقاط مختلف دنیا روش‌های متنوعی وجود دارد. معمولا روش حمل‌ونقل این آثار با‌توجه‌به مسافت و ارزش کالا بررسی و تعیین می‌شود. به‌عنوان مثال بهتر است حمل بار هوایی از چین را برای واردات تابلوهای نقاشی به ایران انتخاب کنید.
کارگو یا فریت بار آثار هنری توسط دیبا روشی مطمئن و سریع برای حمل این آثار است. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا آثار هنری را از گوشه کنار دنیا از طریق روش‌های زمینی، هوایی، دریایی و ترکیبی به مقصد مورد‌نظر ارسال می‌کند. 

ارسال آثار هنری به گوشه کنار دنیا با روش حمل دریایی 

حمل دریایی یک روش مطمئن برای کالاهای سنگین و حجیم است؛ بنابراین برای جابه‌جایی آثار هنری با این ویژگی‌ها و حمل در مسیرهای طولانی همچون واردات از تایوان می‌توانید روش حمل‌ونقل بین‌المللی با کشتی را انتخاب کنید. دیبا خدمات حمل‌ونقل آثار هنری به روش دریایی را به مشتریان عرضه می‌کند.

ارسال هوایی آثار هنری و تابلوهای نقاشی به خارج از کشور

یکی از مطمئن‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای واردات و صادرات آثار هنری روش حمل هوایی است. با این روش می‌توان با کمترین میزان ریسک تابلوهای نقاشی، مجسمه‌ها و سایر آثار هنری دستی را از نقطه‌ای به نقطه دیگر ارسال کرد. حمل‌ محموله‌ها توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در روش هوایی به‌صورت Door to Door است و بسته به مسافت معمولا بین ۳ تا 15 روز طول می‌کشد.

هزینه و تعرفه حمل و نقل بین المللی آثار هنری

عوامل مختلفی روی هزینه و تعرفه حمل و نقل بین المللی آثار هنری تاثیر می‌گذارند. بعد از تعیین فاکتورهایی همچون مسافت، حجم آثار هنری،‌ روش حمل‌ونقل و ارزش بار می‌توان محاسبه هزینه برای حمل‌ونقل آثار هنری را انجام داد. به‌عنوان مثال ارسال بار به‌صورت هوایی گران‌تر از روش‌های زمینی یا دریایی است. همچنین با‌توجه‌به مسافت برای ارسال آثار هنری به کشورهای همسایه هزینه‌ کمتری نسبت به ارسال آثار هنری به کشورهای اروپایی پرداخت می‌کنید. در نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با در نظر گرفتن این فاکتورها هزینه جابه‌جایی آثار هنری محاسبه و به مشتریان اعلام خواهد شد.

سوالات متداول

بهترین روش حمل و نقل برای ارسال آثار هنری به مقصد مورد نظر چیست؟

برای حمل ونقل آثار هنری با توجه به مسافت و مقصد می توان از روش های هوایی، زمینی، دریایی و ترکیبی استفاده کرد؛ اما با توجه به امنیت و سرعت بالا روش حمل هوایی یکی از بهترین روش ها برای جابه جایی آثار هنری محسوب می شود.

آیا برای حمل و نقل بین المللی آثار هنری به بیمه نیاز دارید؟

بله؛ باتوجه به ارزشمند بودن آثار هنری برای ارسال ایمن آن ها باید محموله ها بیمه شوند. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا قبل از ارسال آثار هنری همه محموله ها را بیمه می کند.

برای ارسال آثار هنری و تابلوهای شخصی باید از چه روشی استفاده کرد؟

برای ارسال آثار هنری و تابلوهای نقاشی شخصی تان به کشوری دیگر باید از خدمات فریت بار استفاده کنید. دیبا آثار هنری و تابلوهای نقاشی را با بسته بندی استاندارد به عنوان بار مسافری از طریق فریت بار به مقصد مورد نظر ارسال می کند.