English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

شرکت دیبا هوا دریا با مسئولیت محدود به شماره ثبت 548348 شناسه ملی 14008672790 به منظور ارائه سرویس حمل و نقل و خدمات وابسته در تهران تأسیس گردید. این شرکت عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن حمل و نقل بین المللی و اتاق بازرگانی ایران می‌باشد. همچنین دارای نمایندگی NVOCC با سرویس وارداتی و صادراتی از چین به ایران و بالعکس می‌باشد. دیبا کلیه خدمات حمل ونقل دریایی، هوایی، زمینی، چندوجهی و ترانزیت کالا بطورکلی تمام موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تامین را در ایران و کلیه نقاط جهان با همکاری شرکت‌های حمل ونقل مطرح بین المللی، داخلی و منطقه‌ای ارائه میدهد. همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر با تجربه و جوان خود و نیز با به کارگیری سیستم‌ها و نرم افزارهای روزآمد حمل و نقل کشتیرانی سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان خود را دارد.

هانزا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا

خدمات شرکت عبارتند از: سرویس‌های حمل کالا و صادرات و واردات با ایرلاین‌های داخلی و خارجی ارایه خدمات بسته بندی انجام تشریفات گمرکی بار هوایی در گمرکات هوایی داخلی سرویس‌های کانتینری دریایی سرویس‌های Door to Door برای محمولات صادراتی و وارداتی سرویس های با کانتینرهای ویژه برای حمل و نقل کالاهای خاص، از قبیل کانتینرهای یخچالی، ایزوتانک، فلترك و غیره لازم به ذکر است این شرکت با توجه به سوابق مدیران خود توانایی مذاکره جهت ارائه نرخ‌های ویژه به مشتریان محترم را دارا می‌باشد.

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای ارائه خدمات حمل و نقل منطبق بر نیاز روز و با تکیه بر تکنولوژی و نیروی متخصص در تهران تأسیس گردید تا خدمات قابل اطمینان و به صرفه به مشتریان خود در سرتاسر دنیا ارائه دهد. شرکت ما در شناخت و پاسخگویی به نیاز مشتری سریع می‌باشد و مشتری مداری برای ما یک اولویت برتر است.