English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

شرکت دیبا هوا دریا با مسئولیت محدود به شماره ثبت 548348 شناسه ملی 14008672790 به منظور ارایه سرویس حمل و نقل و خدمات وابسته در تهران تأسیس گردید. این شرکت عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ، انجمن حمل و نقل بین المللی و اتاق بازرگانی ایران می باشد. همچنین دارای نمایندگی NVOCC با سرویس وارداتی و صادراتی از چین به ایران و بالعکس می باشد. دیبا کلیه خدمات حمل ونقل دریایی، هوایی، زمینی، چندوجهی وترانزیت کالا بطورکلی تمام موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تامین را در ایران و کلیه نقاط جهان با همکاری شرکتهای حمل ونقل مطرح بین المللی، داخلی و منطقه ای ارائه میدهد. همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر با تجربه و جوان خود و نیز با به کارگیری سیستمها و نرم افزارهای روزآمد حمل و نقل کشتیرانی سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان خود را دارد.

هانزا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا

خدمات شرکت عبارتند از: سرویس هاي حمل کالا و صادرات و واردات با ایرلاین هاي داخلی و خارجی ارایه خدمات بسته بندي انجام تشریفات گمرکی بار هوایی در گمرکات هوایی داخلی سرویسهاي کانتینري دریایی سرویس های Door to Door برای محمولات صادراتی و وارداتی سرویس های با کانتینرهای ویژه برای حمل و نقل کالاهای خاص، از قبیل کانتینرهای یخچالی، ایزوتانک، فلترك ،... لازم به ذکر است این شرکت با توجه به سوابق مدیران خود توانایی مذاکره جهت ارائه نرخ های ویژه به مشتریان محترم را دارا میباشد.

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای ارائه خدمات حمل و نقل منطبق بر نیاز روز و با تکیه بر تکنولوژی و نیروی متخصص در تهران تأسیس گردید تا خدمات قابل اطمینان و به صرفه به مشتریان خود در سرتاسر دنیا ارائه دهد. شرکت ما مشتری مدار است و در شناخت و پاسخگویی به نیاز مشتری سریع می باشد به دلیل اینکه مشتری مداری برای ما یک اولویت برتر است.