English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به تانزانیا

شرکت دیبا هوا دریا انواع خدمات تخصصی حمل و نقل بین المللی به تانزانیا و برعکس را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. شرکت دیبا با سال‌ها سابقه درخشان در زمینه واردات و صادرات به تانزانیا انواع کالاها را به روش دریایی، هوایی و ترکیبی به این کشور ارسال می‌کند. ارسال بار از تانزانیا به ایران و برعکس هم‌چون ارسال بار از آلمان به ایران با اخذ مجوز‌های لازم توسط شرکت دیبا هوا دریا صورت می‌گیرد. هم‌چنین کالاها در ایمن‌ترین حالت ممکن و پیشرفته‌ترین تجهیزات حمل‌ونقل به بندر یا فرودگاه موردنظر در این کشور حمل می‌شوند.

tanzania

معرفی انواع خدمات حمل و نقل بین المللی به تانزانیا و برعکس 

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا هم‌چون ارسال بار از هلند به ایران، حمل محموله‌های تجاری‌ بازرگان را از تانزانیا به ایران و برعکس با انواع روش‌های هوایی، دریایی و ترکیبی انجام می‌دهد. از‌این‌رو شما می‌توانید جابه‌جایی و ورود انواع محموله‌ها به داخل کشور در کمترین زمان، مطمئن‌ترین روش و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات را به شرکت دیبا بسپارید.
خدمات حمل‌و‌نقل از شهرها و بنادر اصلی این کشور عمدتا به‌صورت دریایی و هوایی انجام می‌شود و مسیرهای ریلی و جاده‌ای تانزانیا فقط برای انتقال محموله‌ها به‌صورت داخلی و تا بندرهای اصلی کاربرد دارند. متخصصان و کارشناسان دیبا می‌توانند با‌توجه‌به ماهیت، ابعاد و وزن بار و محدودیت‌های زمانی بهترین راه برای جابه‌جایی محموله‌ از ایران به تانزانیا و برعکس را به بازرگانان پیشنهاد دهند.

ارسال انواع کالا‌های تجاری و شخصی برای واردات و صادرات به تانزانیا

صادرات و واردات کشور تانزانیا با‌توجه‌به موقعیت جغرافیایی این کشور سود قابل‌توجهی را برای بازرگانان و تجار به همراه دارد. بازرگانان می‌توانند با صادرات انواع مواد خوراکی مانند زعفران و هم‌چنین کالاهایی صنعتی مانند ماشین‌آلات و دستگاه‌های تولید، محصولات پلاستیکی و لوازم آرایشی و بهداشتی تجارتی موفق با این کشور داشته باشند.
علاوه‌بر این، واردات و صادرات فلزات، مواد خام معدنی، محصولات شیمیایی و کشاورزی مانند قهوه، پنبه، توتون، چای و بادام‌هندی نیز در کشور تانزانیا بسیار رایج است. چنانچه قصد تجارت با کشور تانزانیا را دارید، بهتر است ابتدا تحقیقات و مطالعه دقیقی در مورد بازار این کشور و قوانین اقتصادی آن به دست آورید. بدین‌ترتیب می‌توانید با همکاری متخصصان و کارشناسان دیبا می‌توانید بهترین کالاها را با مناسب‌ترین روش حمل‌ونقل، برای صادرات به تانزانیا ارسال کنید.

واردات و صادرات ایران به تانزانیا و برعکس از طریق خطوط هوایی 

حمل و نقل بین المللی به تانزانیا به‌صورت هوایی یکی از روش‌های سریع و کارآمد است؛ البته حمل هوایی، هزینه بیشتری نسبت به سایر روش‌های حمل دارد. حمل بار هوایی به تانزانیا اغلب با محدودیت‌های حجم و وزن بار مواجه است؛ از‌این‌رو عموما برای حمل‌ونقل بارهای سبک و هم‌چنین با‌ارزش مناسب خواهد بود. بدین ترتیب اگر قصد صادرات سرامیک به تانزانیا را دارید، استفاده از روش حمل‌ونقل هوایی انتخاب مناسبی محسوب نمی‌شود و باید از روش دریایی استفاده کنید. 
به دلیل سرعت بالای حمل‌ونقل کالا از طریق خطوط هوایی، شما می‌توانید برای ارسال کالاهای فاسد‌شدنی به تانزانیا نیز از این نوع روش حمل بهره ببرید. شرکت دیبا به‌صورت تخصصی بر صادرات و واردات انواع کالا به تانزانیا از طریق راه‌های هوایی تمرکز دارد. از‌این‌رو بازرگانان می‌توانند برای استفاده از حمل‌ونقل هوایی از انواع خدمات تخصصی و حرفه‌ای دیبا بهره‌مند شوند. 

حمل و نقل بین المللی به تانزانیا با روش دریایی

بهترین روش برای تجارت با تانزانیا، روش حمل‌ونقل دریایی است. این روش علاوه‌بر مقرون‌به‌صرفه‌ بودن، هیچ‌گونه محدودیتی برای حمل بار ندارد؛ از‌این‌رو به‌منظور ارسال انواع بار سبک و سنگین مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. در صادرات به تانزانیا اغلب، کالاها به بندر اصلی این کشور آفریقایی یعنی بندر دارالسلام ارسال می‌شوند؛ بنابراین این بندر بیشترین حجم واردات و صادرات در کشور تانزانیا را به خود اختصاص داده است. 
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا کالاهای بازرگانان را به روش‌های دربست (FCL)، خرده‌بار (LCL) و فله‌ای (Break Bulk) به‌صورت دریایی حمل می‌کند. علاوه‌بر این، هم‌چون ارسال بار از انگلیس به ایران به‌منظور حمل‌ونقل بارهای حساس و خاص از/به تانزانیا می‌توانید از کانتینرهای ویژه یا یخچالی برای حمل‌ونقل کالا استفاده کنید.

بهره‌مندی از خدمات حرفه‌ای حمل و نقل بین المللی به تانزانیا به‌صورت ترکیبی

حمل بار از تانزانیا به ایران و برعکس، از طریق روش حمل‌و‌نقل ترکیبی نیز امکان‌پذیر است. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا انواع خدمات حمل و نقل بین الملل به‌صورت ترکیبی به این کشور آفریقایی را با مناسب‌ترین قیمت‌ها به مشتریان خود عرضه می‌کند. این شیوه حمل‌ونقل، برای مسیرهایی که دسترسی مستقیم به کشور تانزانیا را ندارند بهترین انتخاب برای ارسال بار خواهد بود. 

استعلام هزینه ارسال بار و واردات و صادرات از/به تانزانیا 

کارشناسان شرکت دیبا هوا دریا با‌توجه‌به وزن، حجم و نوع بار برای تعیین هزینه حمل کالا به تانزانیا و برعکس اقدام می‌کنند. علاوه‌بر این، فاصله از مقصد، روش حمل و نوع قرارداد اینکوترمز که شامل قوانین و اصطلاحات بازرگانی بین المللی متعددی است، در هزینه نهایی حمل و نقل بین المللی به تانزانیا تاثیر‌گذار خواهد بود. برای استعلام هزینه ارسال بار به تانزانیا و شهرهایی مانند دارالسلام، بهتر است با کارشناسان دیبا گفت‌و‌گو کنید. 

سوالات متداول

بهترین کالاها برای صادرات و واردات کشور تانزانیا چه کالاهایی هستند؟

بیشترین تجارت در تانزانیا از ایران مربوط به زعفران می شود. از طرفی واردات قهوه از تانزانیا به ایران نیز بیشترین آمار واردات را به خود اختصاص داده است.

چه عواملی بر مدت زمان ارسال محموله ها از تانزانیا به ایران یا برعکس تاثیر می گذارند؟

مدت زمان برای دریافت محموله هایی که از ایران به تانزانیا یا برعکس ارسال می شوند به عوامل متعددی همچون روش حمل نقل، مسافت، انتخاب خطوط حمل ونقل، شرایط گمرکی و در برخی مواقع شرایط جوی بستگی دارند.

چگونه از مراحل ارسال بار به تانزانیا و صادرات به این کشور مطلع شویم؟

دیبا کلیه مراحل ارسال محمولات را از طریق پنل پیامکی (ارسال پیامک) و سیستم اتوماسیون داخلی به اطلاع بازرگانان عزیز خود می رساند.