English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین‌ المللی به سوریه

سوریه به ‌دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی یکی از بهترین مقصدها برای صادرات انواع مواد غذایی، کالاهای اساسی و سایر کالاها است. این کشور چندین بندر مهم دارد. از مهم‌ترین بندرهای سوریه می‌توان به لاذقیه، طرطوس و بانیاس اشاره کرد که سالانه میلیون‌ها دلار از درآمد کشور را تامین می‌کنند. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا خدمات صادرات و واردات سوریه را مطابق با قوانین اینکوترمز همانند ارسال بار از دبی به ایران، حمل بین‌المللی هلند، تایلند و سایر مقاصد تجاری با امنیت بالا به بازرگانان ارائه می‌دهد.

syrianarabrepublic

انواع روش‌های حمل بار به سوریه

روزانه حجم بالایی بار از طریق حمل و نقل بین المللی به سوریه وارد و از آن خارج می‌شود. صادرات به سوریه و واردات از این کشور نیازمند اطلاعات کافی در مورد قوانین حمل بین‌المللی است. دیبا با سال‌ها تجربه درخشان در زمینه واردات و صادرات تایلند، دبی، چین و به‌طورکلی حمل‌ونقل بین‌المللی، آماده خدمت‌رسانی به بازرگانان خواهد بود. برای حمل بار به سوریه انواع راهکارهای حمل‌ونقل زمینی، هوایی، دریایی و ترکیبی توسط دیبا ارائه می‌شود. باتوجه‌به حجم و شرایط بار خود می‌توانید یکی از انواع این راهکارها را انتخاب کنید.

انواع محموله‌ها برای صادرات به سوریه

سوریه به‌دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط سیاسی یکی از مقاصد پرترافیک صادرات است. انواع محموله‌های مواد پتروشیمی و محصولات پلیمری، مواد اولیه غیرنفتی، مصالح ساختمانی، مواد خوراکی، صنایع مهندسی و صنایع کشاورزی و سایر بارهای مجاز در لیست کالاهای صادراتی به سوریه قرار می‌گیرند. همچنین بندرهای این کشور در برخی موارد به عنوان مقصدی برای واردات مواد اولیه دارویی و سایر محموله با روش حمل ترکیبی استفاده می‌شوند. دیبا به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی در ایران، ارسال بار از ایران به سوریه و برعکس را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و با بهترین روش‌ها انجام می‌دهد.

استفاده از تریلرهای پیشرفته در روش صادرات به سوریه با روش حمل زمینی 

حمل و نقل بین المللی به سوریه از طریق جاده‌ها یکی از روش‌های تجارت با این کشور است که محموله‌ها با استفاده از تریلرها و کانتینرهای پیشرفته جابه‌جا خواهند شد. به‌طورمثال، برای واردات مواد غذایی به ایران یا صادرات عسل به سوریه از طریق حمل زمینی باید از کانتینرهای یخچال‌دار و پیشرفته استفاده کرد.
حمل بار به سوریه به‌صورت کانتینرهای دربست (FTL) و همچنین خرده‌بار (LTL) توسط دیبا انجام می‌شود. دیبا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی با آگاهی از کلیه قوانین تجارت آماده جابه‌جایی محموله‌های شما در سراسر دنیا است. 

سریع‌ترین روش حمل بار به سوریه با حمل و نقل هوایی

حمل هوایی، سریع‌ترین روش جابه‌جایی محموله‌ها از ایران به سوریه و بالعکس است. از آنجایی که این روش حمل نسبت به سایر روش‌ها هزینه بیشتری دارد، برای کالاهای حساس مانند دارو استفاده خواهد شد؛ از‌این‌رو، حمل هوایی برای تجارت‌هایی مانند واردات اسباب بازی از سوریه یا صادرات پوشاک به سوریه ممکن است مقرون‌به‌صرفه نباشد. روزانه حجم بالایی از محموله‌ها در فرودگاه دمشق بین سوریه و کشورهای دیگر جابه‌جا می‌شود. دیبا، خدمات حمل و نقل هوایی برای ارسال بار از سوریه به ایران و برعکس را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

صادرات سوریه به ایران از طریق روش ایمن حمل‌و‌نقل ترکیبی

برای فریت بار به سوریه می‌توانید از روش حمل‌ونقل ترکیبی دیبا استفاده کنید. در این روش حمل، محموله‌ها با ترکیب روش‌های مختلف زمینی، دریایی و هوایی جابه‌جا خواهند شد. به‌عنوان مثال برای واردات مواد اولیه پلاستیک از سوریه به ایران ممکن است محموله توسط کامیون‌های باربر تا مقصد ترکیه حمل و ادامه جابه‌جایی تا ایران با هواپیما انجام شود. حمل ترکیبی، روش مناسبی برای ارسال ایمن بار از سوریه به ایران و برعکس محسوب می‌شود که دیبا با رعایت همه قوانین حمل بین‌المللی این روش حمل را به بازرگانان ارائه می‌دهد.

عرضه بهترین خدمات حمل بین‌المللی به سوریه با قیمت رقابتی

تعیین دقیق قیمت حمل و نقل بین المللی به سوریه از ایران به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که باید در نظر گرفته شوند. از جمله فاکتورهای تعیین‌کننده هزینه، می‌توان به روش حمل‌و‌نقل بار، وزن و نوع محموله اشاره کرد. دیبا با سال‌ها تجربه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی، امکان جابه‌جایی انواع کالا از ایران به سوریه را با مناسب‌ترین قیمت فراهم کرده است. برای محاسبه هزینه حمل‌و‌نقل بار از ایران به سوریه و برعکس، با شماره ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه فریت بار به سوریه چقدر است؟

برای تعیین دقیق هزینه فریت بار به سوریه، باید عوامل مختلفی مانند روش ارسال بار، نوع محموله، وزن و حجم آن بررسی شود. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان دیبا شما را راهنمایی کنند.

حمل و نقل بین المللی به سوریه و بالعکس با چه روش هایی انجام می شود؟

برای حمل و نقل بین المللی به سوریه از روش های مختلفی همچون حمل زمینی، دریایی، هوایی و ترکیبی می توان استفاده کرد.

ارسال بار از ایران به سوریه چقدر طول میکشد؟

مدت زمان ارسال بار از ایران به سوریه، به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عامل در تعیین زمان تحویل بار، روش ارسال است. حمل و نقل هوایی از سریع ترین روش های ارسال بار از ایران به سوریه و برعکس محسوب می شود.