English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به سوئد

شرکت دیبا هوا دریا با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه حمل کالا به اقصی نقاط دنیا، خدمات ارسال بار به سوئد و برعکس را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می‎کند. اگر قصد تجارت با این کشور اروپای شمالی را دارید، به‌راحتی می‌توانید روی خدمات تخصصی دیبا حساب کنید. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا خدمات ارسال بار به سوئد را به‌صورت کارگو و فریت بار مسافری (حمل و نقل هوایی بین المللی) انجام می‌دهد. کلیه محموله‌های شما عزیزان در اسرع‌وقت به همه شهرهای سوئد ارسال خواهند شد.

sweden

خدمات حمل و نقل بین المللی با ایمن‌ترین روش‌های ارسال بار به سوئد

چنانچه قصد صادرات یا واردات از سوئد یا حمل بارهای شخصی خود به این کشور اروپایی را دارید، باید با انواع روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به این کشور آشنا باشید. دیبا با اخذ مجوز‌های لازم از سازمان گمرک و همچنین سازمان بنادر و دریانوردی، انواع خدمات حمل‌ونقل برون مرزی با روش‌های مختلف هوایی و ترکیبی به سوئد را انجام می‌دهد. به‌منظور ارسال محموله‌های صادراتی و وارداتی به سوئد می‌توانید از خدمات کارگو سوئد استفاده کنید. برای ارسال سایر بارها نیز خدمات فریت بار به سوئد با قیمتی رقابتی توسط شرکت دیبا عرضه می‌شود.
حمل بار به اروپا چالش‌ها و مقررات خاص خود را دارد؛ از‌این‌رو همان‌طور که برای واردات و صادرات به آلمان از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان بهره‌مند می‌شوید، برای تجارت با کشور سوئد نیز باید از یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی کمک بگیرید. بدین‌ترتیب محموله شما در ایمن‌ترین حالت و سریع‌ترین زمان ممکن به‌طور کاملاً‌ حرفه‌ای به مقصد مورد‌نظر ارسال می‌شود.

حمل انواع کالای شخصی و تجاری و واردات و صادرات به سوئد

شرکت دیبا هوا دریا خدمات حمل بار به سوئد را از کالای یک کیلوگرمی تا کالای چند صد تنی با مناسب‌ترین نرخ برای بازرگانان و تاجران فراهم کرده است. حمل بار از همه شهرهای ایران به کلیه شهرهای سوئد توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا امکان‌پذیر است. صادرات و واردات از سوئد برای انواع کالا‌ها توسط دیبا صورت می‌گیرد.
شما می‌توانید برای واردات کود کشاورزی و مواد شیمیایی، ماشین‌آلات و وسایل نقلیه موتوری، محصولات کاغذی، خمیر و محصولات چوبی روی خدمات شرکت دیبا حساب کنید. علاوه‌بر این، شرکت دیبا صادرات انواع اقلام خوراکی و سوپر مارکتی، صادرات میوه، زعفران، خشکبار، خرما، سنگ های کوپ، اسلب، فرش و صادرات انواع فلزات به این کشور را نیز برای تاجران فراهم کرده است. 

ارسال بار از سوئد به ایران و برعکس توسط هواپیماهای باربری پیشرفته 

بارها و محموله‌های مختلف بازرگانان به‌صورت هوایی با پیشرفته‌ترین هواپیماهای باربری توسط دیبا به کشور سوئد ارسال می‌شوند. دیبا کلیه این محموله‌ها را با معتبر‌ترین خطوط حمل هوایی داخلی و خارجی به مقصد سوئد ارسال خواهد کرد.
خدمات حمل هوایی بار برای واردات از سوئد به ایران نیز همچون واردات از مالزی به‌صورت Door to Door انجام خواهد شد. بدین‌ترتیب محموله در محل موردنظرتان بارگیری شده و در مقصد تعیین شده به‌موقع تحویل داده می‌شود. از‌این‌رو بارهای شما در سریع‌ترین زمان ممکن به محل دلخواهتان خواهند رسید.

معرفی بزرگ‌ترین فرودگاه‌های سوئد برای دریافت بار هوایی

فرودگاه آرلاندا واقع در استکهلم یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های کشور سوئد است. این فرودگاه توسط 81 خط هوایی خدمات‌رسانی می‌شود و استکهلم را با بیش از 180 مقصد در سراسر جهان متصل می‌کند. یکی دیگر از فرودگاه‌های این کشور اروپایی فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتتر است که حدود 90 پرواز مستقیم به 20 کشور جهان در آن انجام می‌شود و درصد قابل‌توجهی از واردات و صادرات سوئد هم‌چون واردات چوب و مواد غذایی را به خود اختصاص داده است.  

ارسال بار از سوئد به ایران و برعکس به روش حمل‌و‌نقل ترکیبی

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا خدمات حمل و نقل بین المللی به سوئد به روش ترکیبی را نیز ارائه می‌دهد. این روش حمل‌ونقل در‌صورتی به کار گرفته می‌شود که شهر مورد‌نظر در سوئد دسترسی مستقیم و مناسبی برای دریافت بار نداشته باشد. بدین‌ترتیب واردات و صادرات محموله به این کشور به روش ترکیبی (زمینی، هوایی و دریایی) صورت می‌گیرد. 
در روش ترکیبی ممکن است بار با کمی تاخیر به مقصد مورد‌نظر ارسال شود؛ از‌این‌رو توصیه می‌شود اقدامات لازم برای ارسال کالا به شهرهایی که دسترسی مناسبی ندارند، سریع‌تر صورت گیرد. با‌توجه‌به این مسئله بهتر است برای واردات و صادرات مواد غذایی به سوئد از حمل ترکیبی استفاده نکنید؛ زیرا مواد غذایی تاریخ انقضا دارند و هم‌چنین ممکن است در حمل ترکیبی بسته‌بندی آن‌ها دچار آسیب شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی مواد غذایی بهترین گزینه حمل‌ونقل هوایی است.

استعلام هزینه ارسال بار به سوئد از معتبرترین شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی

هزینه ارسال بار به سوئد و برعکس به فاکتورهای گوناگونی وابسته است. به‌عنوان مثال، فاصله مبدأ تا مقصد، نوع بار، حجم و وزن محموله‌ها از جمله عوامل موثر بر هزینه فریت بار به سوئد یا کارگو بار به این کشور اروپایی محسوب می‌شوند. البته نگران قیمت خدمات دیبا نباشید؛ چرا که ما با عقد قرارداد با خطوط معتبر دریایی، هوایی و زمینی، توانایی ارائه قیمت‌هایی مناسب و مقرون‌به‌صرفه را برای بازرگانان و تجار گرامی فراهم کرده‌ایم.
دیبا علاوه‌بر خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی حرفه‌ای به سوئد، مشاوره کلیه گمرکی، ترانزیت کالا و عملیات واردات و صادرات از گمرک را نیز مطابق با استانداردهای روز دنیا و با کمترین هزینه انجام می‌دهد. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌های درج شده در سایت هزینه ارسال بار از سوئد به ایران و برعکس را از معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی (دیبا) استعلام بگیرید. 

سوالات متداول

آیا شرکت دیبا هوا دریا خدمات دپو برای حمل و نقل بین المللی از سوئد به ایران را نیز انجام میدهد؟

بله؛ شما از طریق تماس با کارشناسان ما و پس از عقد قرارداد حمل ونقل با دیبا می توانید از خدمات انبار محموله (دپو) و مشاوره حمل نیز بهره مند شوید.

بهترین روش ارسال بار به سوئد از ایران چه روشی است؟

صادرات به سوئد به روش هوایی بهترین روش ارسال بار به این کشور اروپایی است؛ زیرا این روش حمل ونقل بین المللی سرعت و امنیت بسیار بالایی دارد.

شرکت دیبا برای ارسال محموله های تجاری به سوئد به چه مدارکی نیاز دارد؟

دیبا برای ارسال محموله های تجاری بازرگانان به کشور اروپایی سوئد به مدارکی همچون کارت بازرگانی یا معرفی نامه از شرکت، مجوزهای لازم برای اخذ مجوز صادراتی، پکینگ لیست و اینویس نیاز دارد.