English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین‌المللی به آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی با‌توجه‌به تنوع فرهنگی، منابع طبیعی غنی و موقعیت استراتژیک جغرافیایی، نقش مهمی در تجارت بین‌المللی دارد. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا کلیه خدمات مربوط به ارسال کالا از ایران به آفریقای جنوبی و بالعکس را با بهره‌گیری از ناوگان تخصصی به مشتریان در سراسر دنیا عرضه می‌کند. ارسال محموله‌های تجاری و حمل سریع بین المللی توسط شرکت دیبا با تکیه بر تکنولوژی روز و بهره‌گیری از دانش نیروی متخصص، به روشی کاملا مطمئن و هزینه مقرون‌به‌صرفه انجام خواهد شد. 

southafrica

تنوع روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌اللملی برای صادرات کالا به آفریقای جنوبی

دیبا با خدمات متنوع هم‌چون سرویس‌های حمل کالا و صادرات و واردات با ایرلاین‌های داخلی و خارجی و همکاری با خطوط ترانزیتی متنوع، کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی و حمل ترکیبی به آفریقای جنوبی را با بالاترین سطح کیفیت برای مشتریان انجام می‌‌دهد. بعد از بررسی نوع بار و حجم محموله کارشناسان دیبا بهترین و مناسب‌ترین روش حمل کالا را به بازرگانان و مسافران برای جابه‌جایی کالا به آفریقای جنوبی پیشنهاد می‌دهند.

صادرات و واردات صنایع مختلف به آفریقای جنوبی

بازار آفریقا پتانسیل خوبی برای صادرات محصولات پتروشیمی و مواد غذایی ایرانی دارد. واردات و صادرات بدون محدودیت به آفریقای جنوبی هم‌چون صادرات چوب، محصولات پتروشیمی، قیر، نفت، کاشی و سرامیک، خرما، انواع کف‌پوش‌، فرش دستباف، پسته و روغن صنعتی را می‌توانید با خدمات شرکت دیبا تجربه کنید. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم در حوزه صادرات و واردات، امکان حمل محموله‌های صنایع مختلف برای بازرگانان را امکان‌پذیر کرده است.
نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با سرویس‌های کانتینری دریایی و سرویس‌های Door to Door محموله‌ها را در کمترین زمان، با قیمت مناسب و مطمئن به مقصد مورد‌نظر در آفریقای جنوبی ارسال می‌کند. با‌توجه‌به تجربه مدیران، امکان مذاکره و ارائه نرخ‌های ویژه به مشتریان نیز وجود دارد.

انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل برای ارسال محموله به آفریقای جنوبی

با‌توجه‌به نوع بار،‌ حجم محموله، مسافت، محدودیت‌های زمانی و حساسیت‌های محموله، شرکت دیبا بهترین روش حمل‌ونقل را به مشتریان پیشنهاد می‌کند. برای ارسال بارهایی که ارزش قیمتی بالایی دارند یا محموله‌های حساس به زمان هم‌چون مواد فاسد شدنی دارویی و غذایی کارشناسان شرکت خدمات بار هوایی دیبا روش حمل با هواپیما را توصیه می‌کند. در مقابل برای محموله‌های سنگین و حجیم استفاده از روش حمل دریایی انتخاب مناسب‌تری است. تنوع خدمات، کیفیت بالا، هزینه مناسب و ارسال سریع ارزش‌های مهمی هستند که دیبا به آن توجه بالایی دارد.

سرویس‌های حمل و نقل هوایی حمل بار به آفریقای جنوبی از ایران

حمل‌ونقل هوایی سریع‌ترین و گران‌ترین روش ارسال بار به آفریقای جنوبی است. این روش با‌توجه‌به هزینه‌هایی بیشتری که نسبت به سایر روش‌های حمل‌ونقل دارد برای جابه‌جایی محموله‌های با ارزش بالا و فاسدشدنی پیشنهاد می‌شود. با استفاده از این سرویس زمان و مسافت برای ارسال کالا به آفریقای جنوبی کوتاه‌تر خواهد شد. البته توجه داشته باشید که یک فاکتور مهم برای تعیین هزینه حمل‌ونقل هوایی بعد مسافت است. با‌توجه‌به این موضوع هزینه ارسال بار به هلند با آفریقای جنوبی و نقاط دیگر دنیا متفاوت خواهد بود. 

خدمات حمل و نقل دریایی و حمل کانتینری به آفریقای جنوبی

با‌توجه‌به وجود بنادر مختلف در آفریقای جنوبی، بسیاری از کالاها و محموله‌های تجاری و شخصی از طریق روش حمل دریایی به این کشور ارسال می‌شوند. وجود این بنادر همچنین باعث تسهیل تجارت داخلی و تجارت بین‌المللی خواهد شد. به‌عنوان مثال برای صادرات کاشی و سرامیک به گرجستان می‌توان روش حمل‌ونقل آبی را انتخاب کرد و سپس با استفاده از قطارهای باری بخشی از فرآیند حمل‌ونقل را به روش ریلی انجام داد.
روش حمل‌ونقل دریایی یکی از مطمئن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای جابه‌جایی محموله‌های تجاری بازرگانان و بارهای شخصی مسافران محسوب می‌شود. دیبا به‌دلیل همکاری با خطوط معتبر حمل دریایی بین‌المللی توانسته است تا انواع کشتی‌ها را برای حمل بار فله‌ای، کراس استافینگ، گروپاژ، ترانشیپمنت و حمل کانتینری به آفریقای جنوبی در اختیار بازرگانان قرار دهد. 

استعلام هزینه واردات و صادرات کالا از ایران به آفریقای جنوبی

برای استعلام قیمت و اطلاع از هزینه‌های واردات و صادرات کالا از ایران به آفریقای جنوبی و بالعکس می‌توانید با مشاوران شرکت دیبا در تماس باشید. همچنین با مراجعه به سایت دیبا و انتخاب گزینه استعلام قیمت، بعد از ورود مشخصات شخصی، مشخصات و جزئیات بار محاسبه قیمت انجام و به شما اعلام خواهد شد.
در ارزیابی و محاسبه هزینه‌های واردات و صادرات مواردی همچون وزن بار، مسافت، قوانین گمرکی، نرخ ارز و شرایط بازار نیز تاثیرگذار هستند. همچنین کارشناسان به هرگونه سوالات شما در‌خصوص اصطلاحات بازرگانی خارجی برای تجربه حمل‌ونقل بین‌المللی مطمئن و آسان پاسخ خواهند داد. 

سوالات متداول

مهم ترین بنادر آفریقای جنوبی برای ورود محموله های بین المللی به این کشور کدام اند؟

بندر دوربان و بندر کیپ تاون مهم ترین بندرهای آفریقای جنوبی برای ورود کشتی های باری شرکت های بین المللی به این کشور هستند.

مهم ترین صادرات ایران به آفریقای جنوبی کدام اند؟

اقلامی هم چون محصولات پتروشیمی، قیر، نفت، کاشی و سرامیک، خرما، ترانسفورماتور برق، انواع کف پوش، فرش دستباف، پسته و روغن صنعتی مهم ترین صادرات ایران به آفریقای جنوبی را تشکیل می دهند.

بازرگانان برای صادرات به آفریقای جنوبی چه کارهایی باید انجام دهند؟

دریافت کارت بازرگانی، اخذ مجوز صادرات (استاندارد و بهداشت)، تنظیم اظهارنامه گمرکی از سایت epl و بارگذاری مدارک صادرات، تهیه بیمه و پرداخت هزینه های حمل و نقل مهم ترین مراحلی است که بازرگانان برای صادرات به آفریقای جنوبی پشت سر بگذارند.