English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به سنگاپور

ارسال انواع محموله‌های تجاری و شخصی خود به سنگاپور را می‌توانید با استفاده از خدمات متنوع دیبا انجام دهید. دیبا از طریق همکاری با انواع شرکت حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی و شرکت‌های حمل‌ بار هوایی معتبر، محموله‌های افراد و شرکت‌ها را در کمترین زمان، با مناسب‌ترین هزینه و با روشی امن و مطمئن از ایران به سنگاپور و برعکس ارسال می‌کند. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با اخذ مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوط کلیه خدمات حمل بار به سنگاپور را برای مشتریان انجام می‌دهد.

singapore

خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی دیبا به سنگاپور؛ خدمات کارگو و فریت بار

بازرگانان یا مسافران برای ارسال محموله‌های تجاری یا وسایل شخصی به سنگاپور به استفاده از خدمات کارگو و فریت بار مسافری شرکت‌های حمل و نقل بین المللی بار هوایی نیاز دارند. شرکت دیبا این خدمات را برای ارسال بار با‌توجه‌به نیاز مشتریان به شهرهای مختلف سنگاپور انجام می‌دهد. برای ارسال بارهای شخصی همچون اسباب و اثاثیه منزل می‌توانید از خدمات فریت بار دیبا به سنگاپور استفاده کنید. بازرگانان نیز برای جابه‌جایی محموله‌های تجاریشان از ایران به سنگاپور و بالعکس امکان استفاده از خدمات کارگو برای حمل هوایی بار یا روش‌های حمل بار آبی یا ترکیبی استفاده کنند.

واردات و صادرات انواع محموله‌ها از/به سنگاپور با دیبا

مهم‌ترین اقلام صادراتی ایران به سنگاپور شامل پروپان، پسته و مغز پسته، انواع روغن‌ها، فرش و کفپوش ماشینی، قیر، روغن پایه معدنی، خرما، کشمش و انجیر می‌شود. واردات ایران از سنگاپور نیز بیشتر به اقلامی هم‌چون روغن پالم، روغن خام سویا، روغن دانه آفتابگردان، ذرت دامی، قند و شکر، کمپرسورهای برودتی کولر خودروهای سواری، ماشین آلات حفاری و وسایل مکانیکی، مصنوعات چدنی، آهنی و فولادی اختصاص می‌یابد. مهم‌ترین دغدغه بازرگانان در امر واردات و صادرات تحویل سالم و به‌موقع کالا است. با عقد قرارداد با شرکت های حمل بار هوایی، دریایی یا زمینی معتبر خیالتان از بابت این موارد راحت خواهد بود. شرکت دیبا خدمات واردات و صادرات به سنگاپور را با اطلاع از کلیه محدودیت‌ها و رعایت قوانین گمرکی برای مشتریان انجام می‌دهد. 

حمل محموله‌های تجاری و شخصی به سنگاپور با انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل

در‌حال‌حاضر ارسال بار به/از سنگاپور توسط شرکت دیبا به دو روش حمل‌ونقل دریایی و روش حمل‌ونقل هوایی از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی انجام می‌شود. از طریق این روش‌ها می‌توانید انواع محموله‌های صنعتی، دارویی، مواد غذایی، محصولات کشاورزی، محموله‌های شیمیایی و نفتی و محموله‌های شخصی هم‌چون وسایل منزل را در کمترین زمان، با مطمئن‌ترین روش و بهترین قیمت به مقصد مورد‌نظرتان در سنگاپور ارسال کنید. با‌توجه‌به نوع محموله، زمان و میزان بودجه‌ای که دارید، از میان روش‌های حمل دریایی، هوایی و ترکیبی می‌توانید بهترین روش را برای ارسال بارهایتان به سنگاپور انتخاب کنید.  

خدمات حمل‌ونقل هوایی دیبا برای حمل بار هوایی از/به سنگاپور 

مشتریان برای حمل‌ونقل هوایی بار به سنگاپور می‌توانند از خدمات کارگو و فریت بار هوایی دیبا استفاده کنند. ارسال هوایی بار به سنگاپور توسط شرکت دیبا به‌صورت Door to Door توسط معتبر‌ترین خطوط هوایی داخلی و خارجی انجام خواهد شد. ارسال بار هوایی به‌عنوان سریع‌ترین روش حمل‌ونقل بین‌المللی شناخته می‌شود؛ اما توجه داشته باشید که هزینه‌های این روش نسبت به سایر روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی بیشتر است. با‌توجه‌به بعد مسافت هزینه ارسال بار به آلمان در روش‌ هوایی نسبت به سنگاپور بیشتر خواهد بود. برای کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل معمولا استفاده از روش ترکیبی پیشنهاد می‌شود. همچنین کارشناسان استفاده از روش حمل‌ونقل هوایی معمولا برای محموله‌های حساسی همچون دارو و مواد‌غذایی و با محدودیت‌های زمانی پیشنهاد می‌کنند.

صادرات و واردات از سنگاپور به ایران به‌ روش حمل آبی

برای محموله‌های بزرگ، حجیم و سنگین هم‌چون واردات لاستیک از سنگاپور معمولا ارسال بار به روش دریایی و با استفاده از کانتینرها و کشتی‌های باری مخصوص صورت می‌گیرد. روش حمل‌ونقل دریایی یکی از مطمئن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها در حوزه صادرات و واردات است.
شما بازرگانان و تجار گرامی می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات با‌کیفیت و مطمئن شرکت دیبا هوا دریا حجم بالایی از کالاها را از طریق خطوط حمل‌ونقل دریایی به سنگاپور ارسال کنید. شرکت دیبا روش‌های مختلفی هم‌چون FCL، LCL و Break Bulk برای حمل دریایی به سنگاپور را به مشتریان عرضه می‌کند.

استعلام هزینه ارسال بار به سنگاپور از شرکت دیبا هوا دریا 

برای ارسال بار به سنگاپور و اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید با کارشناسان دیبا در تماس باشید. بعد از بررسی کارشناسان و انتخاب روش مناسب برای حمل‌ونقل، با در نظر گرفتن فاکتور‌هایی همچون نوع محموله، حجم محموله و مقصد نهایی، هزینه دقیق ارسال بار به سنگاپور به شما اعلام خواهد شد. برای اطلاع از هزینه ارسال بار از ایران به سنگاپور و گوشه و کنار دنیا هم‌چون حمل و نقل بین المللی به تایوان یا کشورهای اروپایی و آمریکایی می‌توانید به بخش درخواست استعلام قیمت از دیبا مراجعه کنید.

سوالات متداول

هزینه ارسال بار به سنگاپور چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال بار به سنگاپور بر اساس روش حمل و نقل، حجم و وزن بار و مقصد نهایی محاسبه می شود.

روش حمل و نقل هوایی به سنگاپور در چه مواردی پیشنهاد می شود؟

برای کالاهای فاسدشدنی و محموله های که برای ارسال آن ها زمان کافی ندارید بهتر است از روش حمل و نقل هوایی استفاده کنید. همچنین با توجه به گران بودن این روش بهتر است روش حمل هوایی را برای ارسال بارهای سنگین انتخاب نکنید.

ارسال هوایی محموله ها به سنگاپور از کجا انجام می شود؟

برای ارسال بار به سنگاپور از طریق حمل هوایی، محموله های شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی بارگیری و به مقصد مورد نظر در سنگاپور ارسال می شوند.