English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به صربستان

محموله‌هایی مانند مواد اولیه و قطعات صنعتی با استفاده از روش‌های حمل‌ونقل هوایی، جاده‌ای و ترکیبی به صربستان یا از صربستان به ایران ارسال می‌شوند. با خدمات شرکت دیبا هوا دریا می‌توانید کالاهای شخصی و محموله‌های تجاری‌تان را با مطمئن‌ترین روش و در کمترین زمان به مقصد مورد‌نظرتان در صربستان ارسال کنید. خدمات کارگو و فریت بار دیبا به‌خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان هستند. این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات لجستیکی قابل‌اعتماد و پیشرفته در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه فرآیند حمل‌ونقل بین‌المللی به صربستان را برای مشتریان انجام می‌دهد. 

serbia

بهترین روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی به صربستان

برای واردات و صادرات به صربستان از انواع روش‌های حمل‌ونقل هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی استفاده می‌شود. البته با‌توجه‌به اینکه صربستان مرز آبی ندارد، واردات از ایران به صربستان مانند واردات مواد اولیه غذایی به‌طورمستقیم از روش حمل دریایی صورت نمی‌گیرد. شرکت دیبا با برآورد زمان حمل، نوع محموله و بودجه‌ی بازرگانان بهترین روش حمل‌ونقل بین‌المللی برای ارسال بار از صربستان به ایران و بالعکس را انتخاب می‌کند. با ناوگان تخصصی دیبا هم‌چون سرویس‌های کانتینری دریایی، سرویس‌های Door to Door و  کانتینرهای ویژه برای حمل‌و‌نقل کالاهای خاص، محموله‌های‌تان با بهترین روش و در مطمئن‌ترین حالت به مقصد می‌رسند.

روابط گسترده ایران و صربستان در حوزه واردات و صادرات

خودرو، محصولات فلزی، الکترونیکی، ماشین‌آلات و محصولات کشاورزی مهم‌ترین کالاها برای صادرات صربستان به ایران و کشورهای دیگر به شمار می‌روند. در مقابل ایران نیز به صربستان محصولات متنوعی مانند ظروف شیشه‌ای، مواد پتروشیمی مانند پلی استایرن، پلی اتیلن، هیدروکسید سدیم و سولفور سدیم، بعضی از خوراکی‌ها و انواع خشکبار را صادر می‌کند. برای ارسال این محموله‌ها بسته‌به وزن، حجم بار، محدودیت‌های زمانی و مسافت از انواع روش‌های حمل دریایی، هوایی و ترکیبی می‌توان استفاده کرد.

حمل هوایی؛ سریع‌ترین روش برای ارسال بار از صربستان به ایران 

شرکت دیبا حمل بار هوایی به صربستان و برعکس را از طریق فرودگاه‌های بین‌المللی ایران و صربستان انجام می‌دهد. دیبا با بهره‌گیری از شبکه‌های گسترده، بارهای شخصی مسافران و محموله‌های تجاری بازرگانان را در کمترین زمان به فرودگاه‌های بین‌المللی صربستان هم‌چون فرودگاه بلگراد نیکولا تسلا، فرودگاه نیش کونستانتین ولیکانوویچ و فرودگاه نووی ساد کوشوتا ارسال می‌کند. روش حمل‌ونقل هوایی یکی از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌های حمل‌ونقل محسوب می‌شود. هزینه‌های ارسال بار به این روش نسبت به روش‌های دریایی و زمینی گران‌تر است و معمولا برای بارهای حساس و با حجم کم مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. به‌عنوان مثال شاید به‌منظور ارسال بار به ایتالیا برای مواد غذایی از کانتینرهای مخصوص و روش حمل دریایی استفاده شود؛ اما برای ارسال همین محموله‌‌ها با‌توجه‌به طولانی‌تر بودن مسافت روش‌ سریع‌تری مانند حمل هوایی انتخاب شود. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با تجربه بالا در زمینه ارسال بار به صربستان و برعکس،‌ با انتخاب بهترین روش برای جابه‌جایی محموله‌های صادراتی و وارداتی خدمات قابل‌اطمینان و به‌صرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 

ارسال بار از ایران به صربستان با خطوط حمل‌‌ونقل جاده‌ای و ریلی

حمل‌و‌نقل جاده‌ای محموله‌ها به صربستان با استفاده از کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین از مسیرهای جاده‌ای مشترک بین صربستان و ایران صورت می‌گیرد. در روش حمل‌ونقل ریلی نیز محموله‌ها در قطارهای باری بارگیری می‌شوند. این روش نسبت به سایر روش‌های حمل‌ونقل هزینه‌های کمتری دارد. برای محموله‌ها با حجم کم و فاسدنشدنی مناسب است. به‌عنوان مثال چه واردات اسباب بازی از چین صورت بگیرد چه از صربستان عواملی هم‌چون زمان و دما بر کیفیت و ماهیت محموله تاثیری نخواهند گذاشت. البته شرکت دیبا محموله‌های فاسدشدنی را در روش حمل‌ونقل زمینی با کامیون‌های یخچال‌دار جابه‌جا می‌کند.

استفاده از روش حمل‌ونقل ترکیبی برای ارسال کالا به صربستان

صربستان با کشور ایران هیچ مرز دریایی ندارد؛ بدین‌ترتیب با هدف کاهش هزینه‌ها می‌توان از روش حمل‌ونقل ترکیبی برای ارسال بار از ایران به صربستان استفاده کرد. در‌این‌صورت برای حمل‌ونقل محموله‌ها به صربستان روش حمل دریایی و زمینی به‌صورت ترکیبی به کار می‌رود. به‌این‌ترتیب هم سرعت ارسال محموله‌ها به صربستان بیشتر می‌شود و هم هزینه‌ها به نحو چشم‌گیری کاهش می‌یابند. به‌عنوان مثال برای حمل‌و‌نقل بین‌المللی مواد اولیه نساجی از ایران به صربستان می‌توان بخشی از مسیر را به روش حمل‌دریایی طی کرد. سپس محموله در بندر بارگیری و توسط کامیون‌ها‌ی مخصوص یا قطارهای باری به مقصد مورد‌نظر ارسال می‌شوند. 

استعلام هزینه حمل‌و‌نقل کالا از ایران به صربستان و برعکس از شرکت دیبا

شرکت دیبا هوا دریا با استفاده از تخصص چند ساله خود در عرصه حمل‌و‌نقل بین‌المللی، محاسبه دقیق هزینه‌های ارسال محموله شما به صربستان را انجام می‌دهد. همچنین این شرکت با‌توجه‌به سابقه مدیران خود توانایی مذاکره به‌منظور ارائه نرخ‌های ویژه به مشتریان محترم را دارد. برای استعلام قیمت حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی به صربستان و گوشه‌وکنار دنیا کافی است با مشاوران دیبا تماس بگیرید. بعد از بررسی محموله‌ها و مقصد مورد‌نظر هزینه‌های ارسال بار برآورد و به شما اعلام خواهد شد. 

سوالات متداول

برای ارسال بار مسافری به صربستان از چه روشی باید استفاده کرد؟

برای ارسال بارهای مسافری و شخصی به صربستان می توانید از خدمات فریت بار دیبا استفاده کرد.

برای ارسال کالا از ایران به صربستان و برعکس از چه روش هایی استفاده می شود؟

برای ارسال محموله های تجاری و شخصی از ایران به صربستان و برعکس می توان از انواع روش های حمل و نقل هوایی، زمینی و ترکیبی شرکت دیبا هوا دریا استفاده کنید.

حمل بار از ایران به صربستان چقدر زمان می برد؟

با توجه به روش حمل و نقل، ارسال کالا از ایران به صربستان و برعکس ممکن است از ۵ تا ۲۵ روز زمان ببرد.