English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به هلند

خدمات ارسال بار از هلند به ایران و صادرات بار به هلند به روش‌های کارگو و فریت بار از طریق راه‌های زمینی و دریایی توسط دیبا صورت می‌گیرد. بارهای صادرات ایران به هلند و برعکس، نیازمند اخذ مجوزهای رسمی از بنادر و دریانوردی و همچنین گمرک جمهوری اسلامی ایران است. دیبا با سال‌ها تجربه در امر حمل‌ونقل بین‌المللی به‌صورت حرفه‌ای و در کمترین زمان، جابجایی بار بازرگانان را به امن‌ترین روش‌های ممکن انجام می‌دهد.

netherlands

روش‌های حمل و نقل بین المللی به هلند

پیدا کردن روشی امن و مقرون‌به‌صرفه برای فریت بار به هلند همانند حمل به ترکیه، دغدغه بسیاری از افرادی است که به این کشور مهاجرت می‌کنند. از سوی دیگر، هلند یکی از کشورهایی است که رونق اقتصادی بسیار خوبی دارد، به همین دلیل تجار و بازرگانان بسیاری به‌دنبال انجام واردات و صادرات با این کشور هستند. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق همکاری با بهترین خطوط هوایی، زمینی و دریایی، محموله‌های شما را به امن‌ترین روش و در کمترین زمان ممکن جابجا خواهد کرد.

تجارت انواع محمولات به هلند

محموله‌های بسیاری از هلند همانند ارسال بار از آلمان به ایران به‌عنوان یکی از کشورهای صادرکننده اروپا به ایران وارد می‌شوند. مواد اولیه، تجهیزات و ماشین‌آلات صنایع مختلفی مانند نفت و گاز، ذوب‌آهن، پوشاک، صنایع شیمیایی، دخانیات، کشاورزی، صنعت لوازم الکترونیک و سایر کالاها جزو محموله‌های تجاری هلند محسوب می‌شوند. بنابراین اگر قصد حمل بار به هلند یا واردات از این کشور را دارید،‌ دیبا به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی از مبدا تا مقصد در کنار شما خواهد بود.

ارسال بار هوایی به هلند از طریق بهترین خطوط هوایی سراسر دنیا

حمل هوایی از هلند یا کارگو هلند یکی از راه‌های حمل‌ونقل بسیار سریع است. معمولا محموله‌ها به فرودگاه‌های معروف هلند مانند فرودگاه آمستردام اسکیپول (Amsterdam Airport Schiphol)، فرودگاه آیندهوون (Eindhoven Airport)، فرودگاه روتردام لاهه (Rotterdam The Hague Airport) و فرودگاه ماستریخت آخن (Maastricht Aachen Airport) ارسال می‌شوند. هزینه ارسال بار به هلند از طریق خطوط هوایی نسبت‌به سایر روش‌های حمل‌ونقل بیشتر خواهد بود و بهتر است برای محموله‌های حساس استفاده شود. به‌طور مثال برای ارسال دارو به ایران از هلند، حمل هوایی بهترین راه‌حل خواهد بود. دیبا از ابتدا حمل تا انتهای تحویل بار در مقصد همراه شما خواهد و با دریافت انواع مجوزهای لازم برای واردات و صادرات مراحل تجارت را برای بازرگانان آسان خواهد کرد.

استفاده از تریلرها و کانتینرهای پیشرفته در روش حمل و نقل زمینی به هلند

حمل زمینی از هلند یکی دیگر از روش‌های تجارت با این کشور است که محموله‌ها با استفاده از تریلرها و کانتینرهای پیشرفته جابجا می‌شوند. حمل بار به اروپا به‌صورت کانتینرهای دربست (FTL) و همچنین خرده‌بار (LTL) توسط دیبا انجام می‌شود. ارسال زمینی بار به هلند از مرزهای شمال‌غربی کشور با کامیون‌های چادری و یخچالی پیشرفته انجام خواهد شد. برای تجارت با کشور هلند و همچنین سایر کشورها باید آگاهی کامل در مورد اینکوترمز داشته باشید تا هنگام جابجایی به مشکلی برنخورید. اگر اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی را نمی‌شناسید، پیشنهاد می‌کنیم «اینکوترمز چیست» را مطالعه کنید. دیبا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی با آگاهی از تمام قوانین تجارت آماده جابجایی محموله‌های شما در سراسر دنیا است.

استفاده از کانتینرهای خرده بار، دربست و فله در روش حمل دریایی از هلند

بندر روتردام بزرگترین بندر اروپا است که در کشور هلند قرار دارد. حمل بار از طریق راه‌های آبی از این بندر توسط دیبا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی امکان‌پذیر بوده است و با استفاده از بهترین و امن‌ترین کشتی‌های حمل بار انجام می‌شود. همچنین حمل ترکیبی از هلند راه‌حلی بسیار مقرون‌به‌صرفه است که بازرگانان بسیاری از این روش محبوب برای جابجایی محموله‌های خود استفاده می‌کنند.
برای حمل محموله به هلند از طریق راه‌های آبی باید مجوز‌های قانونی بسیاری گرفته شود. همچنین باید انواع کانتینرها را بشناسید تا بتوانید براساس حجم و اندازه محموله خود مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. دیبا کانتینرهای خرده بار، دربست و فله را برای جابجایی محموله از طریق راه‌های آبی را به بازرگانان عرضه می‌کند.

عرضه بهترین خدمات حمل بین‌المللی به هلند با قیمت مناسب

هزینه فریت بار به هلند و حمل محموله از این کشور به ایران به عوامل مختلفی مانند نوع کالا،‌ اندازه و حجم محموله و همچنین مسافت میان مبدأ و مقصد بستگی دارد. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با سال‌ها سابقه در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی، بهترین خدمات حمل را با بهترین قیمت به بازرگانان عرضه می‌کند. برای استعلام قیمت از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ با کارشناسان دیبا در ارتباط باشید.

سوالات متداول

حمل بار به هلند چه محدودیت هایی دارد؟

ارسال حیوانات، لیزرها، محصولات دارویی ثبت نشده، مواد تخریب کننده ازن، سلاح و مواد منفجره، دخانیات، دانه ها و برخی دیگر از محموله ها به هلند ممنوع است. برای آگاهی در مورد امکان ارسال محموله خود به هلند با کارشناسان دیبا از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ در تماس باشید.

بهترین روش جابجایی محموله بین ایران و هلند چیست؟

روش حمل و نقل دریایی با استفاده از کشتی های پیشرفته باری یکی از امن ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه های جابجایی محموله بین ایران و هلند است. همچنین برای حمل ونقل بین الملل به هلند می توانید از روش های حمل هوایی، زمینی و ترکیبی نیز استفاده کنید.

زمان ارسال کالا به هلند به چه عواملی بستگی دارد؟

مدت زمان ارسال کالا به هلند باتوجه به روش انتخاب شده، نوع کالا، مسافت از مقصد و قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد متفاوت خواهد بود.