English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به کنیا

حمل و نقل بین المللی به کنیا توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق روش‌های مختلف انجام می‌شود. در واقع شرکت دیبا به‌‌منظور ایجاد امنیت و سرعت انتقال بار به کنیا و برعکس، کلیه خدمات ارسال و جابه‌جایی بار را با روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی همچون ترکیبی، دریایی و هوایی عرضه می‌‌کند. از‌این‌رو شما می‌توانید هم‌چون انجام خدمات صادرات و واردات از تایلند، کلیه فرآیند‌های ارسال بار از/به کنیا را به متخصصان حرفه‌ای دیبا و تجهیزات پیشرفته این شرکت بسپارید.

kenya

خدمات حمل بار از کنیا به ایران 

شرکت دیبا هوا دریا از طریق خطوط گسترده حمل بین المللی توسط حمل و نقل هوایی و دریایی انواع محمولات صنایع مختلف را به کنیا ارسال می‌کند. از‌این‌رو در شرکت دیبا، بسته‌به نوع بار و وجود محدودیت زمانی، امکان انتخاب روش‌های حمل‌ونقل دریایی یا هوایی برای شما فراهم خواهد بود. با استفاده از خدمات دیبا که به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی شناخته می‌شود، از ایمن‌ترین راه‌ها برای صادرات و واردات از کنیا به ایران بهره‌مند خواهید شد. 

واردات و صادرات انواع محموله‌ها از ایران به کنیا و برعکس

صادرات به کنیا برای ایرانیان یک فرصت مناسب ارزآوری به شمار می‌رود. از محمولاتی که از طریق حمل و نقل بین المللی به کنیا ارسال می‌شوند به چای، قهوه، گل‌وگیاه، سبزیجات و میوه‌جات، مواد معدنی و سنگ معدن می‌توان اشاره کرد. از طرفی واردات مواد اولیه نساجی، سوخت‌های فسیلی، ماشین‌آلات، تجهیزات و قطعات حمل‌ونقل، وسایط نقلیه، آهن و فولاد و مواد پلاستیکی بیشترین حجم و ارزش واردات از کنیا را به خود اختصاص داده‌اند.

حمل و نقل بین المللی به کنیا از طریق مسیرهای آبی و دریایی

بندر مومباسا بزرگ‌ترین بندر کشور کنیا است که بسیاری از مبادلات تجاری در این بندر صورت می‌گیرد. حمل بار از طریق راه‌های آبی از این بندر توسط دیبا امکان‌پذیر است و این فرآیند با استفاده از بهترین و امن‌ترین کشتی‌های حمل بار انجام می‌شود. حمل دریایی از کنیا همچون کارگو ترکیه به ایران راه‌حلی بسیار مقرون‌به‌صرفه است که بازرگانان بسیاری از این روش محبوب برای جابه‌جایی محموله‌های خود استفاده می‌کنند.
برای حمل محموله به کنیا از طریق راه‌های آبی باید مجوز‌های قانونی بسیاری گرفته شود. همچنین باید انواع کانتینرها را بشناسید تا براساس حجم و اندازه محموله خود بتوانید مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. شرکت دیبا هوا دریا کانتینرهای خرده بار، دربست و فله را برای جابه‌جایی محموله از طریق مسیرهای آبی به بازرگانان عرضه می‌کند.

خدمات ارسال هوایی و فریت بار به کنیا و برعکس

یکی دیگر از روش‌های حمل و نقل بین المللی از کنیا به ایران و برعکس، شیوه حمل‌و‌نقل بین‌المللی هوایی است. حمل هوایی از کنیا به ایران یا کارگو به کنیا یکی از راه‌های بسیار سریع جابه جایی بار است. هزینه ارسال بار به کنیا از طریق خطوط هوایی نسبت‌به سایر روش‌های حمل‌ونقل بیشتر خواهد بود؛ از‌این‌رو بهتر است برای محموله‌های حساس از حمل هوایی استفاده شود. دیبا مطابق با قوانین اینکوترمز از ابتدای فرآیند حمل هوایی تا انتهای تحویل بار در مقصد همراه شما خواهد بود. همچنین با دریافت انواع مجوزهای لازم برای واردات و صادرات، مراحل تجارت را برای بازرگانان آسان‌تر خواهد کرد.

جابه‌جایی بین‌المللی بار به کنیا با روش حمل‌ونقل ترکیبی

روش حمل و نقل ترکیبی نیز یکی دیگر از شیوه‌های ارسال محموله به کنیا محسوب می‌شود. شیوه حمل‌ونقل ترکیبی بهترین گزینه برای مسیرهایی است که دسترسی مناسب و مستقیم به کشور کنیا را ندارند. به‌عنوان مثال در برخی از شرایط ممکن است بازرگانان به‌منظور واردات اسباب بازی از دبی به کنیا از روش‌ حمل‌ونقل ترکیبی استفاده کنند. 

استعلام هزینه کارگو و فریت بار به کنیا

هزینه ارسال بار از کنیا به ایران در شرکت های حمل و نقل بین المللی باتوجه‌به روش حمل‌و‌نقل، وزن، حجم و ماهیت کالا، قوانین و هزینه‌های ترخیص کالا از گمرک متفاوت خواهد بود. هزینه کارگو و فریت بار به/از کنیا را می‌توانید به کمک کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا محاسبه کنید. برای این کار کافی است با شماره ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ تماس گرفته و درخواست مشاوره خود را ثبت کنید. 

سوالات متداول

خدمات حمل و نقل بین المللی به کنیا در شرکت دیبا شامل چه مواردی است؟

در شرکت دیبا هوا دیبا خدمات حمل کالا شامل انجام امور گمرکی، انبارداری، روش های حمل و نقل بین المللی و اخذ مدارک لازم می شود.

برای تجارت با کشور کنیا چه مدارکی نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای واردات و صادرات انواع کالاها باید با توجه به ماهیت تجارت تعیین شود. به طور کلی پیش فاکتور، گواهی مبدا، فاکتور تجاری کالا، مجوز های صادراتی، بیمه نامه، بارنامه از مدارک اصلی مورد نیاز برای حمل و نقل بین المللی به کنیا است.

بهترین روش ارسال محموله از کنیا به ایران و برعکس چیست؟

روش حمل و نقل دریایی با استفاده از کشتی های پیشرفته باری یکی از امن ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه های جابه جایی بار بین ایران و کنیا است. هم چنین برای واردات و صادرات به کنیا می توانید از روش های حمل هوایی و ترکیبی نیز استفاده کنید.