English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به ژاپن

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با اخذ مجوزهای لازم در زمینه حمل و جابه‌جایی محموله‌ها تجاری و ارسال بارهای شخصی از ژاپن به ایران و بالعکس فعالیت دارد. این شرکت خدمات خود را تا زمان ترخیص بار از گمرک مقصد با مناسب‌ترین قیمت‌ به مشتریان عرضه می‌کند. خدمات فریت بار مسافری و کارگو ژاپن و سایر نقاط دنیا همچون فریت بار به آلمان را می‌توانید با خیال راحت به دیبا بسپارید.

japan

خدمات فریت بار و کارگو دیبا برای حمل‌و‌نقل بین‌المللی به ژاپن

ارسال بار به ژاپن توسط دیبا با‌توجه‌به نیاز مشتریان به شهرهای مختلف صورت می‌گیرد. به‌منظور نقل مکان به ژاپن برای زندگی می‌توانید از خدمات فریت بار مسافری دیبا برای ارسال بارهای شخصی به ژاپن استفاده کنید. همچنین در دیبا علاوه‌بر فریت بار مسافری به کشورهای آسیایی، امکان استفاده از خدمات فریت بار به هلند، ایتالیا، آلمان، فرانسه و بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر را خواهید داشت.  
در‌صورتی هم که بازرگان هستید و برای ارسال محموله‌های تجاری به ژاپن به خدمات یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی نیاز دارید، ارسال بار به ژاپن و برعکس با انواع روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی دریایی، هوایی و ترکیبی توسط دیبا انجام می‌شود.

ارسال انواع محموله‌های تجاری از ایران به ژاپن و برعکس

ژاپن یکی از یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای صنعتی دنیاست. در آمارهای چند سال اخیر سازمان تجارت جهانی، نام ژاپن همواره در بالای لیست بزرگ‌ترین صادرکنندگان جهان قرار دارد؛ با‌توجه‌به این موضوع ایران نیز یکی از مشتریان بزرگ کالاهای ژاپنی محسوب می‌شود و سهم صادرات از این کشور به ایران همچون واردات کالا از چین بالابوده است. با بهره‌گیری از دانش تخصصی تیم دیبا در حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی محموله‌های تجاری از ژاپن به ایران سالم و به‌موقع به مقصد می‌رسند.

انتخاب بهترین روش حمل‌و‌نقل برای ارسال بار به ژاپن

ارسال بار به ژاپن یا حمل بار از ژاپن به ایران توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به انواع روش‌های حمل‌ونقل همچون حمل دریایی، هوایی و ترکیبی انجام می‌شود. ژاپن یکی از کشورهایی است که امکان حمل زمینی یا ریلی محموله‌های صادراتی از ایران به آن و بالعکس وجود ندارد.
با‌توجه‌به راه‌های ارتباطی، نوع بار و محدودیت زمانی کارشناسان دیبا بهترین روش ارسال بار به ژاپن و حمل بار از ژاپن به ایران را به شما معرفی خواهند کرد. به‌عنوان مثال برای واردات کود از ژاپن به ایران در‌صورت سنگین بودن محموله بهتر است روش حمل‌ونقل دریایی را انتخاب کنید. کلیه محموله‌های تجاری و شخصی در دیبا بدون نقص، با نرخ استاندارد و در موعد مقرر از ایران به ژاپن و بالعکس ارسال می‌شوند.

جابه‌جایی محموله‌های سنگین به ژاپن با روش حمل دریایی دیبا

برای ارسال محموله‌های سنگین از ژاپن به ایران همچون صادرات ماشین آلات ژاپنی، بهترین روش استفاده از خدمات حمل‌ونقل دریایی است. این محموله‌ها توسط کانتینرها، با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر نسبت به حمل هوایی و زمان سریع‌تر در مقایسه با حمل زمینی یا ترکیبی به مقصد مورد‌نظر ارسال می‌شوند. ارسال محموله‌ها توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با سه روش حمل فول کانتینر (FCL)، حمل خرده‌بار (LCL) و حمل فله‌ای (Break Bulk) از ایران به ژاپن و بالعکس انجام خواهد شد.

ارسال سریع محموله‌های شخصی و تجاری به ژاپن با خدمات حمل‌ونقل هوایی دیبا

اگر می‌خواهید بارهای شخصی و محموله‌های تجاری‌تان در کوتاه‌ترین زمان و مطمئن‌ترین روش از/به ژاپن ارسال شوند، ما به شما استفاده از خدمات حمل‌ونقل هوایی دیبا را پیشنهاد می‌کنیم. دیبا هوا دریا خدمات ارسال بار به روش هوایی را به‌صورت Door to Door از ایران به ژاپن و بالعکس عرضه می‌کند. 
برای ارسال بارهای شخصی به ژاپن به روش هوایی می‌توانید از خدمات فریت بار مسافری استفاده کنید. برای محموله‌های تجاری و صادرات و واردات همچون صادرات مواد اولیه پلاستیک نیز خدمات کارگو دیبا پاسخگوی نیاز بازرگانان خواهد بود. این شرکت از طریق همکاری با بهترین‌ خطوط هوایی سراسر دنیا بسته‌های شخصی یا محموله‌های تجاری بازرگانان را در کمترین زمان به ژاپن ارسال می‌کند.

استعلام هزینه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ژاپن

هزینه‌ حمل بین المللی از ایران به ٰژاپن و بالعکس با‌توجه‌به نوع خدمات، ماهیت بار، وزن و ابعاد محموله، مقصد نهایی و روش انتخابی حمل بار متفاوت خواهد بود. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با در نظر گرفتن این موارد نسبت به برآورد هزینه برای مشتریان اقدام می‌کند. برای استعلام هزینه‌ حمل بار به ژاپن و کارگو بسته‌های شخصیتان می‌توانید با کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با شماره ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ در ارتباط باشید.

سوالات متداول

ارسال کالاهای شخصی و تجاری به ژاپن به چه روش هایی انجام می شود؟

مرسوم ترین روش ها برای ارسال بارهای تجاری و شخصی از ایران به ژاپن و بالعکس حمل ونقل دریایی و هوایی است.

خدمات فریت بار دیبا به ژاپن شامل چه مواردی می شود؟

شرکت دیبا انواع لوازم منزل، وسایل شخصی، بارهای تجاری و نمایشگاهی را در کمترین زمان ممکن به روش فریت بار به ژاپن ارسال می کند.

شرکت دیبا برای ارسال محموله های تجاری به ژاپن به چه مدارکی نیاز دارد؟

دیبا برای ارسال محموله های تجاری بازرگانان به ژاپن به مدارکی همچون کارت بازرگانی یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ژاپن، مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی، پکینگ لیست و اینویس نیاز دارد.