English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به ایتالیا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا حمل‌ونقل بین‌المللی محموله‌های شخصی و تجاری به ایتالیا و بالعکس را با انواع روش‌های دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی انجام می‌دهد. با اخذ مجوزهای مربوطه همچون مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران می‌توانید با اطمینان خاطر خدمات کارگو و فریت بار از ایران به ایتالیا را به دیبا بسپارید. همچنین با‌توجه‌به برخورداری از نمایندگی NVOCC با سرویس وارداتی و صادراتی و همکاری شرکت‌های حمل ونقل مطرح بین‌المللی، داخلی و منطقه‌ای با دیبا تضمین‌گر خدمات ما هستند. با دیبا بارهای خود را در سریع‌ترین زمان و با امن‌ترین روش به شهرهای بزرگ ایتالیا ارسال کنید.

italy

خدمات حمل و نقل بین المللی و کارگو و فریت بار به ایتالیا با دیبا

یکی دیگر از خدمات مهم دیبا علاوه‌بر حمل محموله‌های تجاری به ایتالیا،‌ ارسال کالا به‌صورت فریت بار برای مسافران است. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق همکاری با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی بارهای مسافران همچون وسایل شخصی یا اثاثیه منزل را با سریع‌ترین و امن‌ترین روش و با هزینه‌های مناسب به شهرهای مختلف ایتالیا ارسال می‌کند. کلیه خدمات کارگو و فریت بار دیبا، حمل بار به ایران از ایتالیا و برعکس و جابه‌جایی محموله‌های تجاری با ضمانت سلامت کالا انجام می‌شوند.

ارسال انواع محموله‌های تجاری و شخصی از ایران به ایتالیا و برعکس 

دو کشور ایران و ایتالیا در زمینه صادرات از شریک‌های تجاری قدیمی به شمار می‌روند. تا کنون قراردادهای تجاری و صنعتی بسیاری بین این دو کشور منعقد شده‌ است. ایتالیا در تامین زیر ساخت پروژه‌های صنعتی ایران همچون احداث نیروگاه‌های برق، پالایشگاه‌ها و بنادر، تامین ماشین آلات و قطعات و صادرات و واردات مواد اولیه نساجی نقش بسزایی دارد. به‌این‌ترتیب بسیاری از صنایع تولیدی و کارخانه‌های کشور مواد اولیه مورد‌نیازشان را از ایتالیا تامین می‌کنند.
برای جابه‌جایی و ورود این محموله‌ها به داخل کشور در کمترین زمان، مطمئن‌ترین روش و با استفاده از مجهزترین وسایل صفر تا صد جا‌به‌جایی محموله‌های تجاری‌تان از ایتالیا به ایران و بالعکس را می‌توانید به نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا بسپارید. دیبا خدمات فریت بار مسافری به ایتالیا برای مهاجران را نیز انجام می‌دهد.

انتخاب بهترین روش حمل‌و‌نقل برای ارسال بار به ایتالیا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از طریق همکاری با خطوط هوایی و دریایی بین‌المللی و برخورداری از تجهیزات پیشرفته حمل‌ونقلی، کلیه مرسوله‌های تجاری و شخصی بازرگانان و افراد حقیقی را برای ارسال به ایتالیا و بالعکس، صادرات به مالزی و سایر مقاصد در گوشه و کنار دنیا مدیریت می‌کند. با‌توجه‌به ماهیت، ابعاد و وزن محموله‌ها و محدودیت‌های زمانی ما به شما بهترین راه برای جابه‌جایی محموله‌های‌تان را پیشنهاد می‌دهیم.

صادرات و واردات و حمل بار دریایی از ایتالیا به ایران و برعکس 

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا برای ارسال بارهای سنگین از ایتالیا به ایران و برعکس استفاده از روش حمل‌ونقل دریایی را پیشنهاد می‌کند. همچنین برای جابه‌جایی محموله‌ها با مسافت‌های طولانی همچون ارسال بار از انگلیس به ایران یا از ایران به ایتالیا این روش مطمئن و مقرون‌به‌صرفه است. دیبا خدمات حمل‌ونقل دریایی را به‌طور تخصصی و منطبق با نیازهای روز انجام می‌دهد. با استفاده از خدمات حمل‌ونقل کانتینری امکان جابه‌جایی مرسوله‌های صنایع مختلف، حمل‌ونقل مایعات، حمل‌و‌نقل مواد غذایی، مواد ساختمانی، وسایل نقلیه و قطعات ماشین‌‌آلات صنعتی را خواهید داشت.

حمل بار هوایی از ایران به ایتالیا از طریق بهترین خطوط هوایی جهان 

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ارسال بار از/به ایتالیا، واردات از اندونزی به ایران و هر نقطه دیگری از جهان استفاده از روش حمل‌ونقل هوایی است. با استفاده از خدمات فریت بار از طریق شرکت‌های هوایی دیگر نیاز به پرداخت هزینه اضافه‌بار ندارید. به‌این‌ترتیب می‌توانید وسیله‌های سنگین و لوازم شخصی‌تان را با به‌صورت فریت، با صرف هزینه کمتر و در سریع‌ترین زمان به ایتالیا ارسال کنید. 
همچنین اگر محموله‌ای تجاری‌ای قرار است از/به ایتالیا فرستاده شود و برای ارسال آن محدودیت زمانی دارید، روش حمل‌ونقل هوایی بهترین گزینه است. برای کالاهای فاسد‌شدنی نیز استفاده از این روش انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. خدمات دیبا به‌صورت تخصصی بر صادرات و واردات انواع کالا از طریق راه‌های هوایی تمرکز دارد.

صادرات از ایتالیا به ایران و برعکس با روش حمل‌و‌نقل زمینی 

مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش حمل‌بار در یک شرکت حمل نقل بین المللی و برای بازرگانان یا اشخاص حقیقی، جابه‌جایی محموله‌ها به روش زمینی است. همچنین برای ارسال بار به ایتالیا می‌توانید بخشی از فرایند ارسال بار را از طریق مرزهای زمینی و با استفاده از خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای دیبا به مقصد مورد‌نظرتان ارسال کنید. 
باتوجه‌به هم‌جواری ایران با مرزهای زمینی ورودی به اروپا، دیبا همواره در‌حال به‌روز‌رسانی خدمات خود برای دسترسی سریع‌تر به مراکز تجاری دنیا است. کلیه خدمات حمل بار زمینی را می‌توانید با کیفیت و قیمت مناسب از این شرکت دریافت کنید. 

استعلام هزینه کارگو و فریت بار از ایتالیا به ایران 

انتخاب روش حمل‌ونقل یکی از گزینه‌های تاثیرگذار بر هزینه کارگو و فریت بار به ایتالیا است. همچنین با‌توجه‌به عواملی همچون نوع محموله،‌ وزن و حجم کالاها و فاصله تا مقصد هزینه فریت بار یا کارگو به ایتالیا متفاوت خواهد بود. دیبا کلیه خدمات حمل‌ونقل دریایی، هوایی، زمینی، ترکیبی و ترانزیت کالا از ایتالیا به ایران و بالعکس از طریق همکاری با شرکت‌های حمل‌ونقل مطرح بین المللی، داخلی و منطقه‌ای انجام می‌دهد. برای برآورد هزینه‌ها با‌توجه‌به این فاکتورها و بهترین روش حمل‌ونقل برای ارسال محموله‌هایتان می‌توانید با کارشناسان دیبا در تماس باشید.

سوالات متداول

چه فاکتورهایی هزینه ارسال بار به ایتالیا را تعیین می کنند؟

حجم و ابعاد بار، شهر مقصد، وزن و نوع کالا از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده هزینه حمل ونقل بین المللی به ایتالیا هستند.

افراد برای ارسال بار مسافری به ایتالیا به چه مدارکی نیاز دارند؟

برای ارسال بارهای شخصی به ایتالیا به مدارکی همچون کارت ملی و پاسپورت مالک بار و تکمیل فرم های گمرکی نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای تجاری به ایتالیا چیست؟

اصلی ترین مدارک برای ارسال بارهای تجاری به ایتالیا با استفاده از روش های حمل ونقل بین المللی شامل کارت بازرگانی، فاکتور فروش و پکینگ لیست و تهیه مجوزهای لازم با توجه به نوع بار است.