English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به اندونزی

روزانه انبوهی از کالاهای مختلف به اندونزی وارد و یا از بنادر آن خارج می‌شود. ایران یکی از کشورهای صادرکننده فولاد، آهن و سایر کالاها به اندونزی است و همچنین واردات کاغذ از اندونزی و کالاهای دیگر بخشی از بازار تجارت ایران را شامل می‌شوند. خدمات ارسال بار به ایران از اندونزی و صادرات به این کشور از طریق راه‌های هوایی، آبی، زمینی و ترکیبی توسط دیبا امکان‌پذیر خواهد بود. دیبا با سال‌ها تجربه در امر حمل‌ونقل بین‌المللی به‌صورت حرفه‌ای و در کمترین زمان پس از مجوزهای رسمی از بنادر و دریانوردی و همچنین گمرک جمهوری اسلامی ایران، جابه‌جایی بار بازرگانان را به امن‌ترین روش‌های ممکن انجام می‌دهد.

indonesia

انواع روش‌های حمل محموله‌های واردات و صادرات ایران به اندونزی

دغدغه بسیاری از بازرگانان برای صادرات به اندونزی و واردات کالاها از این کشور یافتن شرکت حمل‌‌ونقل بین‌المللی معتبر و باتجربه است. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با سال‌ها تجربه در امر حمل‌ونقل بین‌المللی آماده خدمت‌رسانی به بازرگانان خواهد بود. این شرکت‌ محموله‌های وارداتی و صادراتی کشور اندونزی را به روش‌های حمل هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی جابه‌جا خواهد کرد. دیبا علاوه‌بر حمل محموله‌های اندونزی، صادرات و واردات از تایلند، انگلیس، چین و بسیاری از کشورهای دیگر را طبق قوانین بین‌المللی انجام خواهد داد.

تجارت ماشین‌آلات صنعتی، کاغذ، قهوه و سایر کالاها به اندونزی 

در لیست واردات اندونزی از ایران، محموله‌های متفاوتی وجود دارند و دیبا حمل‌ونقل این کالاها را با ایمن‌ترین روش‌های ممکن انجام خواهد داد. ماشین‌آلات و تجهیزات الکترونیکی، ماشین‌آلات صنعتی، انواع مواد غذایی و خوراکی و مواد اولیه شیمیایی برای صنایع مختلف از جمله محموله‌های صادراتی ایران به اندونزی است. همچنین کاغذ، قهوه، ادویه و تنباکو از جمله بارهای صادرات اندونزی به ایران هستند. علاوه‌بر اندونزی، فریت بار به هلند، انگلیس، کانادا، ترکیه و سایر کشورها توسط دیبا با سریع‌ترین و بهترین روش‌ها انجام می‌شود. دیبا از ابتدا مسیر حمل‌ونقل محموله‌ها در سراسر دنیا در کنار شما خواهد بود.

حمل هوایی کارگو اندونزی؛ سریع‌ترین روش جابه‌جایی محموله‌ها

حمل و نقل هوایی، یکی از سریع‌ترین روش‌های جابه‌جایی محموله‌ها بین ایران و اندونزی است. دیبا به‌عنوان شرکت حمل‌و‌نقل بین‌المللی از طریق همکاری با بهترین خطوط هوایی سراسر دنیا محموله شما را در کمترین زمان و با قیمت رقابتی جابه‌جا خواهد کرد. حجم وسیعی از جابه‌جایی کالاهای تجاری اندونزی و ایران از طریق حمل و نقل هوایی انجام می‌شود. دیبا علاوه‌بر کارگو هوایی اندونزی، ارسال بار از ایتالیا به ایران و برعکس، واردات و صادرات به اروپا و دیگر کشورهای دنیا را نیز با روش حمل هوایی انجام می‌دهد.

روش حمل و نقل دریایی برای صادرات و واردات از اندونزی به ایران

به‌دلیل وجود بنادر متعدد در کشور اندونزی، حمل‌ونقل دریایی یکی از بهترین روش‌های جابه‌جایی بار بین این کشور و ایران خواهد بود. دیبا با استفاده از مجهزترین کشتی‌های باری در روش حمل دریایی انواع محموله‌های واردات و صادرات مواد غذایی، مواد اولیه صنایع، تجهیزات الکترونیکی و سایر کالاها را جابه‌جا خواهد کرد. حمل‌ونقل از راه دریایی، روشی بسیار مناسب برای جابه‌جایی محموله‌های سنگین در حجم بالا بین اندونزی و ایران است.

روش ترکیبی ارسال محموله به اندونزی و برعکس

حمل و نقل ترکیبی، یکی از روش‌های مرسوم برای ارسال بار از ایران به اندونزی توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر نظیر دیبا محسوب می‌شود. روش حمل ترکیبی، مناسب برای جابه‌جایی بار بین مبدا و مقصدی است که دسترسی مناسب و مستقیم نداشته باشند. در این روش حمل از ترکیب دو یا همه وسایل نقلیه مختلف مانند کشتی، هواپیما و کامیون‌های باربری در طول مسیر استفاده خواهد شد.

استعلام قیمت واردات و صادرات از ایران به اندونزی

برآورد هزینه جابه‌جایی محموله‌های بین دو کشور ایران و اندونزی توسط شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با‌توجه‌به نوع کالا، وزن و حجم بار محاسبه خواهد شد. شما می‌توانید همین حالا با کارشناسان دیبا از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا محموله های صادراتی و وارداتی از اندونزی بیمه می شوند؟

همه محموله های ارسالی توسط مجموعه دیبا براساس قوانین و ضوابط بین المللی بیمه خواهند شد.

آیا فریت بار برای ارسال محموله به اندونزی قابل استفاده است؟

در دیبا خدمات فریت بار یا حمل بار مسافری نیز ارائه می شود تا متقاضیان در کمترین زمان ممکن و بدون مواجهه با مشکلی کالای خود را به مقصد برسانند.

ارسال کالا به اندونزی چقدر زمان می برد؟

مدت زمان ارسال کالا به اندونزی باتوجه به روش حمل، نوع کالا، مسافت از مقصد متغیر خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای پاسخ با این سوال با کارشناسان دیبا از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰ تماس بگیرید.