English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به فرانسه

شرکت دیبا صادرات و واردات کالا و ارسال بار به فرانسه و برعکس را از طریق دو روش کارگو و فریت بار انجام می‌دهد. در دیبا ما با داشتن یک سابقه درخشان و تجربه‌ای چندین ساله، به شما اطمینان می‌دهیم که هر گام از فرآیند ارسال بار از فرانسه به ایران یا برعکس، تحت نظر و پشتیبانی کامل ما خواهد بود. دیبا با بهره‌گیری از روش های حمل و نقل کالا در تجارت بین الملل و هم‌چنین استفاده از تجهیزات پیشرفته لجستیک، محموله شما را به مقصد مورد‌نظر در کشور فرانسه ارسال می‌کند. شرکت دیبا هوا دریا همواره در تلاش است تا با به‌روزترین فناوری‌ها و تضمین بالاترین استانداردهای کیفی ارائه خدمات، پاسخگوی نیازهای تاجران و بازرگانان ایرانی برای تجارت با کشور فرانسه باشد.

france

خدمات شرکت دیبا هوا دریا برای حمل و نقل بین المللی به فرانسه

دیبا بر پایه دانش فنی عمیق و با استفاده از تجربیات چندین ساله خود، شما را در کلیه مراحل ارسال بار به فرانسه همراهی می‌کند. از لحظه‌ تماس اولیه تا زمانی که کالای شما به مقصد مورد‌نظر می‌رسد، ما با ارائه انواع خدمات در کنار شما هستیم. 
بر‌اساس نوع و ویژگی‌های بار شما، مشاوران دیبا با‌توجه‌به انواع روش‌های حمل بار دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی بهترین و اقتصادی‌ترین روش حمل‌و‌نقل برای فرانسه را پیشنهاد می‌دهند. علاوه‌بر این، با سامانه‌های پیشرفته‌ پیگیری، شما می‌توانید هر لحظه موقعیت کالای خود را مشاهده کنید. بدین‌ترتیب با‌توجه‌به استانداردهای بین‌المللی امنیتی، همواره اطمینان حاصل می‌شود که بار شما در سفری امن و بدون مشکل قرار دارد.

بهترین روش‌های حمل و نقل بین المللی به فرانسه 

همان‌طور که برای حمل بار از چین از انواع روش‌های حمل‌ونقل استفاده می‌شود، شما برای صادرات و واردات به کشور فرانسه نیز می‌توانید از شیوه‌های مختلف حمل بار بهره گیرید. با‌توجه‌به نوع و وزن محموله، چندین روش حمل‌ونقل مختلف برای واردات و صادرات به کشور فرانسه پیش روی شماست. دیبا با تیم متخصص و با‌تجربه خود در این زمینه و هم‌چنین تحقیق و بررسی‌های لازم بهترین روش‌ را برای ارسال کالای تجاری شما پیشنهاد خواهد داد. حمل و نقل بین المللی به فرانسه توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به‌صورت هوایی و ترکیبی انجام خواهد شد.

خدمات واردات و صادرات انواع کالای تجاری از/به فرانسه

شرکت دیبا با تجربه‌ای عمیق در حمل و نقل بین المللی به فرانسه، به شما کمک می‌کند تا همچون واردات و صادرات به اسپانیا، کالاهای مختلفی را نیز به فرانسه صادر یا از آن وارد کنید. در زیر برخی از بهترین کالاها برای تجارت با فرانسه را بررسی می‌کنیم:
 مواد خوراکی و غذایی
 فرآورده‌های نفتی
 ماشین‌آلات و قطعات یدکی
 صنایع دستی
 محصولات کشاورزی
 فرآورده‌های شیمیایی و دارویی
 فناوری و الکترونیک
شرکت دیبا هوا دریا با خدمات چند وجهی و ترانزیت کالا و همچنین خدمات Door to Door، قادر به حمل هر نوع محموله به فرانسه است. با دریافت مشاوره از کارشناسان دیبا می‌توانید بهترین تصمیم برای صادرات یا واردات کالای خود به فرانسه را بگیرید.

حمل بار هوایی از فرانسه از طریق پیشرفته‌ترین هواپیمای باربری

ارسال بار به فرانسه به‌صورت هوایی یکی از جدیدترین روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به این کشور اروپایی محسوب می‌شود. سرعت هواپیما از کشتی و لنج بسیار سریع‌تر است و در عرض چند روز محموله را از مبدا به مقصد مورد‌نظر شما در کشور فرانسه منتقل می‌کند. 
این روش حمل کالا به فرانسه به‌صورت Door to Door توسط معتبر‌ترین خطوط هوایی انجام خواهد شد. حمل بار هوایی از فرانسه و برعکس برای حمل انواع کالاهای حساس مانند صادرات شیشه، دارو، مواد شیمیایی و مواد غذایی که تاریخ انقضا دارند، بهترین روش ارسال بار محسوب می‌شود. هزینه حمل‌ونقل هوایی از سایر روش‌های انتقال مانند حمل دریایی بالاتر است. 

ارسال بار از فرانسه به ایران به‌صورت ترکیبی 

روش حمل‌ونقل ترکیبی نیز یکی دیگر از شیوه‌های ارسال محموله به فرانسه است. شیوه حمل‌ونقل ترکیبی بهترین گزینه برای مسیرهایی است که دسترسی مناسب و مستقیم به کشور فرانسه را ندارند. به‌عنوان مثال در برخی از شرایط ممکن است بازرگانان به‌منظور صادرات ضایعات پلاستیک از چین به فرانسه از روش‌ حمل‌ونقل ترکیبی استفاده کنند. با ترکیب روش‌های مختلف، می‌توان شاهد کاهش قابل‌توجهی در هزینه‌های حمل‌ونقل بود. علاوه‌بر این، در برخی مواقع ممکن است ارسال بار به روش ترکیبی به رسیدن سریع کالا به مقصد مورد‌نظر در کشور فرانسه نیز کمک کند. 

استعلام هزینه ارسال بار به فرانسه یا برعکس از شرکت دیبا 

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با‌توجه‌به عوامل متعددی هزینه ارسال بار از فرانسه به ایران را به شما اعلام خواهد کرد. این عوامل تاثیرگذار بر هزینه حمل بار به کشور فرانسه شامل نوع محموله، حجم محموله، روش حمل بار و فاصله مبدا و مقصد می‌شود. شرکت دیبا (نمایندگی حمل و نقل بین المللی) با داشتن چندین سال تجربه در این زمینه و همکاری با بزرگترین خطوط حمل‌ونقل جهان، به شما اطمینان می‌دهند که با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت از خدمات حمل و نقل بهره‌مند شوید. از این‌رو برای استعلام دقیق هزینه حمل بار خود به کشور فرانسه، بهتر است با واحد مشاوره شرکت دیبا هوا دریا تماس بگیرید. آن‌ها با دریافت اطلاعات دقیق از شما، پیشنهاداتی بر‌اساس نیازها و بودجه‌ شما ارائه خواهند داد. 

سوالات متداول

آیا در فرآیند حمل بار از/به فرانسه می توانم وضعیت بار خود را پیگیری کنم؟

بله، شرکت دیبا هوا دریا سرویس پیگیری آنلاین در حمل و نقل کالا به فرانسه را در اختیار تاجران و بازرگانان قرار می دهد؛ شما با استفاده از این سرویس می توانید از زمان ارسال کالا به مقصد مورد نظر نیز مطلع شوید.

چقدر زمان می برد تا بار من به فرانسه برسد؟

زمان تحویل بستگی به روش حمل و نقل انتخابی شما دارد. به طور مثال، حمل هوایی معمولا سریع تر از حمل دریایی یا زمینی است. برای اطلاع دقیق از مدت زمان موردنیاز برای ارسال بار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در چه زمان هایی از سال، هزینه حمل و نقل به فرانسه افزایش یا کاهش می یابد؟

هزینه حمل و نقل به فرانسه ممکن است بسته به فصول و تقاضای بازار تغییر کند؛ بنابراین بهتر است قبل از هر ارسالی با دیبا تماس گرفته و از تغییرات احتمالی هزینه ها مطلع شوید.