English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به دانمارک

ارسال بار از ایران به دانمارک و بالعکس تخصص دیبا است. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا از انواع روش‌های مختلف حمل‌‌ونقل بین‌المللی همچون حمل دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی حمل بار به دانمارک را انجام می‌دهد. این شرکت از طریق اخذ مجوزهای لازم و همکاری با شرکت‌های معتبر حمل‌ونقل بین‌المللی ارسال امن و سریع محموله‌ تجاری و شخصی بازرگانان و مسافران به دانمارک را تضمین می‌کند.

denmark

خدمات فریت بار مسافری از ایران به دانمارک و بالعکس با دیبا

یکی از مهم‌ترین تخصص‌های دیبا در زمینه حمل‌و‌نقل بین‌المللی فریت بار مسافری به‌منظور جابه‌جایی بارها و اثاثیه شخصی افراد است. با استفاده از این خدمات دیگر ملزم به هزینه اضافه‌بار نخواهید بود. به کمک خدمات نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در کوتاه‌ترین و بهترین زمان می‌توانید محموله‌های شخصیتان را به دانمارک ارسال کنید. برای استعلام قیمت حمل و نقل وسایل شخصی به دانمارک می‌توانید با کارشناسان دیبا در تماس باشید. 

ارسال انواع محموله‌های صادراتی و تجاری از ایران به دانمارک و برعکس 

دانمارک یکی از کشورهایی محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر حجم مبادلات تجاری‌اش با ایران بیشتر شده است. فرآورده‌های لبنیاتی، ماشین‎ آلات کشاورزی و مواد اولیه دارویی مهم‌ترین کالاهای وارداتی از دانمارک به ایران هستند. زعفران، پسته و میگو نیز لیست مهم‌ترین کالاهای صادراتی به دانمارک را تشکیل می‌دهند. با استفاده از خدمات دیبا می‌توانید حمل‌ونقل بین‌المللی انواع تجهیزات و ماشین‌آلات، مواد اولیه صنعتی، مواد شیمیایی، چوب و کاغذ، مواد غذایی فاسد‌شدنی، مواد معدنی و لوازم خانگی را انجام دهید. 
این شرکت از طریق همکاری با معتبرترین مجموعه‌های داخلی و بین‌المللی بهترین خدمات را برای ارسال بار به دانمارک، ارسال بار به آلمان و سایر نقاط دنیا در کمترین زمان و با بهترین هزینه به مسافران و بازرگانان عرضه می‌کند.

انتخاب بهترین روش حمل‌و‌نقل برای ارسال بار به دانمارک

بازرگانان برای جابه‌جایی محموله‌های تجاری و مسافران برای ارسال بارهای شخصیشان امکان انتخاب از بین روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی را خواهند داشت. محموله‌ها از طریق روش‌های حمل‌ونقل دریایی، هوایی و زمینی به دانمارک یا بالعکس ارسال می‌شوند. شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به‌ دلیل ارتباط گسترده با شبکه ترانزیت جهانی، امکان ارسال بار به فرودگاه‌های بین‌المللی دانمارک و بنادر تجاری این کشور را برای مشتریان فراهم کرده است.
کارشناسان دیبا با‌توجه‌به ماهیت کالا بهترین روش حمل‌ونقل کالا را برای ارسال بار به دانمارک انتخاب می‌کنند. به‌عنوان مثال برای صادرات سرامیک به‌دلیل شکننده بودن و حساسیت این محموله، حمل‌ونقل هوایی و دریایی روش‌های امن‌تری هستند.

صادرات و واردات و حمل بار دریایی از دانمارک به ایران و برعکس 

ارسال بار از دانمارک به ایران از طریق بنادر مهم این کشور همچون بندر کپنهاگ و بندر Aarhus صورت می‌گیرد. روش حمل‌ونقل دریایی برای ارسال بارها روش کم‌خطر و کم‌هزینه محسوب می‌شود. برای حمل و نقل مواد اولیه نساجی و بسیاری از محموله‌های حجیم و سنگین، روش حمل دریایی بهترین انتخاب است. دیبا خدمات حمل‌ونقل دریایی را به‌طورتخصصی و منطبق با نیازهای روز برای مشتریان انجام می‌دهد.

حمل بار هوایی از ایران به دانمارک از طریق بهترین خطوط هوایی جهان

با استفاده از روش حمل‌ونقل هوایی، زمان ارسال بار به دانمارک نیز به‌ نحو قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. این روش نسبت به سایر روش‌های حمل‌ونقل هزینه بالاتری دارد؛ اما برای محموله‌های همچون مواد غذایی و دارویی این روش امن‌ترین شیوه جابه‌جایی کالا محسوب می‌شود. دیبا خدمات حمل‌ونقل هوایی ارسال بار به دانمارک را از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به شهرهای مهم این کشور انجام می‌دهد. 

حمل‌ زمینی بار به دانمارک با خدمات حمل‌ونقل زمینی دیبا

در روش زمینی ارسال بار به دانمارک با استفاده از ماشین‌های مجهز همچون کامیون‌های مسقف و ترانزیتی صورت می‌گیرد. برای بارهای که محدودیت زمانی و حساسیت ارسال ندارند می‌توانید از روش کم هزینه حمل‌ونقل زمینی استفاده کنید. به‌عنوان مثال هزینه حمل لاستیک به ایران نسبت به واردات لاستیک از چین به‌دلیل مسافت بالاتر است. کارشناسان دیبا با‌توجه‌به این موضوع روش حمل‌ونقل زمینی را به بازرگانان برای کاهش هزینه‌ها پیشنهاد می‌کنند. 

ارسال بار از ایران به دانمارک و بالعکس با کمترین زمان و هزینه

با دریافت مشاوره از شرکت دیبا بهترین روش حمل‌ونقل با‌توجه‌به ماهیت محموله انتخاب می‌شود. این موضوع مزایای بسیاری همچون انتخاب امن‌ترین روش و کاهش هزینه‌های ارسال دارد. با‌توجه‌به نوع محموله، وزن بار، مجوزهای مورد‌نیاز، روش و هزینه‌های ارسال بار به دانمارک متغیر خواهد بود. دیبا به‌عنوان یکی از بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی انواع خدمات فریت بار مسافری و تجاری به دانمارک را به روش‌های مختلف انجام می‌دهد.

سوالات متداول

برای ارسال بار از دانمارک به ایران و بالعکس از چه روش هایی استفاده می شود؟

برای ارسال بار از دانمارک به ایران و بالعکس از روش های مختلف حمل ونقل بین المللی همچون روش هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی می توان استفاده کرد.

مزایای ارسال بار هوایی از دانمارک چیست؟

سرعت بالای تحویل، امنیت و امکان پیگیری آنلاین سفارش از جمله مهم ترین مزایای استفاده از روش حمل ونقل هوایی برای ارسال بار به دانمارک محسوب می شوند.

مهم ترین صادرات ایران به دانمارک چیست؟

فرآورده های نفتی، محصولات کشاورزی مانند خرما، پسته، زعفران، فرش دستباف، مواد معدنی و محصولات پتروشیمی مهم ترین صادرات ایران به دانمارک را تشکیل می دهند.