English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به چک

شرکت دیبا هوا دریا با استفاده از دانش فنی و تجربه طولانی مدت خود، خدمات حمل و نقل بین المللی به چک را با تجهیزات لجستیکی قابل‌اعتماد و پیشرفته در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. دیبا با ارائه راهکارهای حمل‌ونقل شخصی‌سازی‌شده و هوشمند، اطمینان می‌دهد که کلیه نیازهای شما از نظر سرعت، هزینه و ایمنی در ارسال بار به چک برآورده شود. ما با داشتن شبکه‌ای قوی و مطمئن از همکاران و نمایندگان محلی، توانمندی انجام امور گمرکی، پیگیری بار، ترانزیت بین المللی کالا و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز برای واردات و صادرات به چک را خواهیم داشت.

czechrepublic

خدمات شرکت دیبا هوا دریا برای حمل و نقل بین المللی به چک

از مزایای انتخاب دیبا برای ارسال بار به چک می‌توان به بررسی دقیق نیازهای تاجران، انتخاب بهینه‌ترین روش حمل (هوایی، ترکیبی و زمینی) و پیگیری دقیق و مداوم تا زمان تحویل کالا اشاره کرد. دیبا با هدف ارتقا تجربه مشتریان خود، تلاش می‌کند تا فرآیند حمل‌ونقل به چک را نه‌تنها ساده، بلکه همچنین اقتصادی و سریع انجام دهد.
دیبا مطابق با قوانین و اصطلاحات تجارت بین الملل کالاهای تجاری شما را به‌صورت کارگو و فریت بار به به کشور اروپایی چک ارسال می‌کند. با استفاده از خدمات مختلف دیبا شما می‌توانید با سامانه‌های پیشرفته‌ پیگیری، هر لحظه موقعیت کالای خود را مشاهده کنید. بدین‌ترتیب با‌توجه‌به استانداردهای بین‌المللی امنیتی، همواره مطمئن خواهید بود که بار شما در زمان تعیین شده به مقصد مورد‌نظرتان در کشور چک می‌رسد. 

بهترین روش‌های حمل بین‌المللی بار به چک

شرکت دیبا باتوجه‌به ویژگی‌های کالای شما، حجم و وزن بار، زمان تحویل و بودجه موجود، روش‌های حمل بین‌المللی بار به چک را پیشنهاد می‌کند. این روش‌ها شامل حمل هوایی، زمینی و ترکیبی است که با بهره‌گیری از زیرساخت‌های مدرن و شبکه‌ای گسترده از نمایندگی‌ها، به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. بدین‌ترتیب همچون حمل بار از ترکیه به ایران از طریق این روش‌ها می‌توانید انواع محموله‌های خود را در کمترین زمان، با مطمئن‌ترین روش و بهترین قیمت از جمهوری چک به ایران ارسال کنید.

خدمات کارگو و فریت بار به جمهوری چک برای انواع کالاهای تجاری 

جمهوری چک یکی از کشورهای اروپایی است که بازار مصرف خود را برای محصولات متنوع از جمله واردات بذر، صنایع دستی، مواد غذایی و بسیاری از اقلام دیگر باز گذاشته است. برخی از کالاهایی که برای تجارت با این کشور مطرح هستند عبارت‌اند از:
• لوازم و وسایل منزل 
• مبلمان و تخت و پیانو
• صنایع دستی 
• فرش و تابلو
• میوه، سبزیجات، خشکبار و شیرینی
• قارچ 
• زعفران 
• تجهیزات نقلیه زمینی غیر از ریلی و تراموا سوخت‌ها
• ظروف چینی و فلزی
کلیه اقلام نام برده شده به‌منظور صادرات و واردات توسط شرکت دیبا هوا دریا به همه نقاط کشور جمهوری چک ارسال می‌شوند. ما با داشتن اطلاعات دقیق و به‌روز از قوانین و مقررات گمرکی جمهوری چک، به شما اطمینان میدهیم که کالای شما بدون تاخیر و مشکل به مقصد برسد.

ارسال بار از چک به ایران به روش زمینی 

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با هدف ارتقا کیفیت خدمات حمل و نقل بین المللی زمینی به جمهوری چک، از اتومبیل‌های باربری مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته و نوین استفاده می‌کند. این اتومبیل‌ها به‌منظور پیگیری دقیق و لحظه‌ای محموله‌ها در مسیر به سیستم‌های GPS مجهز هستند. همچنین برای حفاظت از بار در طول سفر دیبا از سیستم‌های ایمنی و نظارتی مدرن نیز بهره می‌گیرد. 
در ارسال بار از چک به ایران به روش زمینی اطمینان از رسیدن بار به موقع و بدون آسیب بار به مقصد، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ دیبا تعهد دارد که این امر را به بهترین شکل ممکن و با هزینه‌ای مناسب برای تاجران انجام دهد.

ارسال بار هوایی به جمهوری چک

در چک، فرودگاه بین‌المللی واتسلاف هاول در پراگ یکی از مهم‌ترین و پرترافیک‌ترین فرودگاه‌ها هستند که عمدتا برای ارسال بار هوایی به جمهوری چک و حمل مسافر استفاده می‌شوند. شرکت دیبا با داشتن روابط گسترده با این فرودگاه و سایر فرودگاه‌های معروف چک اطمینان می‌دهد که کلیه مراحل از ارسال تا تحویل بار به این کشور اروپایی به‌صورت صحیح و سریع انجام شود. تیم ما برای حمل بار به چک همچون صادرات دانمارک، با‌توجه‌به نیازهای شما خود بسته‌هایی با هزینه‌های متنوع و زمان‌های تحویل مختلف ارائه می‌کند تا تجارتتان با کشور جمهوری چک آسان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر شود.

استعلام هزینه کارگو و فریت بار به جمهوری چک از شرکت دیبا 

برای ارسال بار به چک و اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل بین المللی به چک می‌توانید با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی (دیبا) تماس بگیرید. بعد از بررسی کارشناسان و انتخاب روش مناسب برای حمل‌ونقل، با در نظر گرفتن فاکتور‌هایی همچون نوع محموله، حجم محموله و مقصد نهایی، هزینه دقیق حمل بار به چک به شما اعلام خواهد شد.

سوالات متداول

در صورتی که بار من در مسیر گم شود یا آسیب ببیند، چگونه باید ادعای خسارت را ثبت کنم؟

در صورت وقوع چنین مواردی، شما باید فورا با بخش پشتیبانی شرکت حمل و نقل تماس بگیرید و مستندات مورد نیاز را ارسال کنید. تیم ما به سرعت پرونده شما را بررسی و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

در صورت بروز تاخیر یا مشکل در تحویل کالا در چک، چه گارانتی هایی از سوی شرکت دیبا ارائه می شود؟

شرکت دیبا مسئولیت کامل حمل بار به چک را به عهده می گیرد و در صورت بروز هرگونه تاخیر یا مشکل، تلاش می کند تا موضوع را در کوتاه ترین زمان حل کند. همچنین امکان بیمه نامه باربری نیز به منظور اطمینان بیشتر مشتریان فراهم است.

آیا دیبا امکان ارائه سرویس door-to-door یا پورت به پورت را دارد؟

بله، دیبا باتوجه به نیازهای مشتریان، خدمات حمل و نقل بین المللی به چک از مبدا تا مقصد نهایی یا پورت به پورت را ارائه می دهد تا کلیه نیازهای لجستیکی شما به بهترین شکل ممکن پوشش داده شود.