English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به بلژیک

شرکت دیبا هوا دریا بر پایه دانش فنی عمیق و با استفاده از تجربیات چندین ساله خود ارسال بار به بلژیک را با انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی کالا انجام می‌دهد. واردات و صادرات به بلژیک از طریق دو روش کارگو و فریت بار انجام می‌شود. شرکت دیبا همواره در تلاش است تا با به‌روزترین فناوری‌ها و تضمین بالاترین استانداردهای کیفی ارائه خدمات، پاسخگوی نیازهای تاجران و بازرگانان ایرانی برای تجارت با کشور بلژیک باشد. هم‌چنین تلاش دارد با ارائه خدمات پیشرفته در سریع‌ترین زمان ممکن تجارتی پرسود و موفق با کشور بلژیک را برای تاجران رقم بزند.

belgium

بهترین روش‌های حمل و نقل بین المللی به بلژیک

بلژیک به‌عنوان یکی از کلیدی‌ترین نقاط ترانزیت و تجارت در اروپا، نیازمند روش‌های حمل‌و‌نقل موثر و متنوع است. شرکت دیبا با پشتوانه گسترده در این زمینه، توانمندی ارائه چندین روش حمل‌و‌نقل به بازرگانان را دارد. صادرات و واردات بلژیک همچون صادرات و واردات از هند، چین، آلمان و بسیاری دیگر از کشورها به‌صورت حمل‌ونقل هوایی، زمینی و دریایی انجام می‌شود. شرکت دیبا هوا دریا با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، تیم متخصص و شبکه‌ جهانی، حمل بار به بلژیک را با کارایی بی‌نظیر و با هزینه‌های رقابتی انجام می‌دهد.

استعلام هزینه حمل و نقل کالا به بلژیک یا برعکس از شرکت دیبا 

شرکت دیبا هوا دریا براساس نوع محموله، حجم بار، روش حمل بار و فاصله مبدا و مقصد هزینه حمل و نقل بین المللی به بلژیک را برای شما محاسبه می‌کند. دیبا با داشتن چندین سال تجربه در این زمینه و ارائه خدمات بر‌اساس  قواعد اینکوترمز به شما اطمینان می‌دهند که با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت از خدمات حمل بار به بلژیک بهره‌مند شوید. از این‌رو برای استعلام دقیق هزینه ارسال بار به بلژیک می‌توانید با واحد مشاوره شرکت دیبا تماس بگیرید.

خدمات واردات و صادرات به بلژیک برای تجارت بین‌المللی

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با تجربه‌ فراوان در زمینه ارسال بار به بلژیک، امکان واردات و صادرات کالاهای تجاری از/به بلژیک را فراهم می‌آورد. با استفاده از شبکه‌های موثر و ارتباطات گسترده جهانی، از ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان عزیز اطمینان داریم. در زیر برخی از بهترین کالاها برای تجارت با کشور بلژیک را معرفی می‌کنیم:
• محصولات فرهنگی و هنری
• محصولات کشاورزی و غذایی
• فناوری و تجهیزات الکترونیکی
• مواد شیمیایی و دارویی
• مواد خام و معدنی
واردات و صادرات بلژیک همچون خدمات صادرات به سوئد توسط شرکت دیبا با داشتن اطلاعات جامع و به‌روز در خصوص بازار این کشور انجام می‌شود. تیم حمل‌ونقل دیبا توانایی ارائه خدمات و مشاوره‌های تخصصی به تجار و سرمایه‌گذاران در زمینه انتخاب بهترین کالا برای واردات و صادرات به بلژیک را دارد. در واقع هدف ما افزایش موفقیت تجاری شما در بازار بلژیک است.

حمل و نقل به بلژیک به روش زمینی با تجهیزات پیشرفته

حمل‌و‌نقل زمینی نقش حیاتی در زنجیره تامین بین‌المللی دارد، به ویژه زمانی که مقصد یک کشور اروپایی مانند بلژیک است. شرکت دیبا با استفاده از تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته، خدمات صادرات و واردات به کشور بلژیک هم‌چون واردات ابزار را در استانداردترین حالت ممکن ارائه می‌دهد. واحدهای ما با تجهیزات ایمنی و کیفیتی که با استانداردهای بین‌المللی مطابقت دارد مجهز شده‌اند. 
هم‌چنین رانندگان شرکت‌های همکار با ما آموزش‌های ویژه‌ای در زمینه ایمنی، مدیریت بحران و پاسخگویی به حوادث گذرانده‌اند. با تیم گمرکی ماهر و باتجربه دیبا، فرآیند گمرکی در کشور بلژیک را به‌صورت سریع و بدون مشکل پیش ببرید. با استفاده از خدمات حمل‌و‌نقل زمینی شرکت دیبا، کالاهای شما با پیشرفته‌ترین کامیون‌های و تریلی‌های باربری بین‌المللی با ایمنی، سرعت و دقت به مقصد مورد‌نظر در کشور بلژیک می‌رسند.

حمل بار و واردات به بلژیک از طریق خطوط هوایی

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با داشتن ارتباطات گسترده با انواع شرکت‌های هواپیمایی و تجربه‌ای طولانی در حوزه حمل‌ونقل هوایی به بلژیک، خدمات بی‌نظیری را در این زمینه ارائه می‌دهد. دیبا کالاهای تجاری شما را برای صادرات به بلژیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن با زمان‌بندی دقیق و امکان ردیابی لحظه‌ای بار به‌صورت هوایی به این کشور اروپایی ارسال می‌کند. 
گرچه هزینه این نوع حمل و نقل کالا به بلژیک بسیار بیشتر از روش زمینی و دریایی است؛ اما در مقابل کالای شما در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد مورد‌نظرتان در کشور بلژیک می‌رسد. شرکت خدمات بار هوایی(دیبا) با ارائه تکنولوژی‌های پیشرفته ردیابی و مدیریت بار، اطمینان حاصل می‌کند که هر گونه واردات هوایی به بلژیک با کارایی بالا، سرعت و امانت‌داری انجام شود.

ارسال بار به بلژیک به‌صورت دریایی توسط کشتی‌های باربری 

حمل‌و‌نقل دریایی یکی از پایدارترین و اقتصادی‌ترین روش‌های ارسال بار به بلژیک است. شرکت دیبا با برخورداری از تجربیات چندین ساله در حوزه حمل و نقل دریایی و ارتباطات گسترده با خطوط دریایی معتبر، خدمات درجه یک را در این زمینه به بازرگانان ارائه می‌دهد که از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
• ارسال بارهای حجیم با استفاده از کانتینرهای FCL
• ارسال‌ بارهای کوچک‌تر با کانتینرهای LCL، با تضمین سرعت و امانت‌داری
• حمل مواد فله‌ای و کالاهایی که نیاز به بسته‌بندی ویژه دارند.
• خدمات گمرکی متخصصانه با تیم ماهر و با‌تجربه در حوزه گمرک و مقررات واردات و صادرات
با‌توجه‌به موقعیت استراتژیک بندرهای بلژیک، به‌ویژه بندر آنتورپ که یکی از بزرگ‌ترین بندرهای اروپاست، شرکت دیبا اطمینان می‌دهد که بارهای شما با سرعت، امانت‌داری و با هزینه‌ای مناسب به مقصد برسد.

سوالات متداول

آیا دیبا خدمات Door-to-Door در حمل و نقل زمینی به بلژیک ارائه می دهد؟

بله، شرکت دیبا خدمات حمل و نقل Door-to-Door را در حمل زمینی ارائه می دهد، که این بدان معناست که کالای شما از مبدا تا مقصد نهایی، توسط دیبا حمل میگردد.

در حمل و نقل به بلژیک چگونه می توانم موقعیت بار خود را پیگیری کنم؟

از آنجاییکه اکثر وسایط نقلیه زمینی مجهز به GPS می باشند با استفاده از کد پیگیری خاص، می توانید موقعیت بار خود را در هر زمان و هر مکان مشاهده کنید.

آیا برای حمل و نقل بارهای خطرناک به بلژیک نیاز به مجوز خاصی دارم؟

بله، برای حمل بارهای خطرناک یا ویژه به کشور اروپایی بلژیک، ممکن است نیاز به مستندات و مجوزهای خاصی باشد. تیم ما آماده است تا شما را در این موارد راهنمایی و پشتیبانی کند.