English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

حمل و نقل بین المللی به اتریش

ارسال بار به اتریش به‌صورت همه روزه از نقاط مختلف ایران توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا انجام می‌شود. اتریش که یکی از سرسبزترین کشورهای اروپای مرکزی است، از نظر تولیدات داخلی به‌عنوان یکی از ثروتمند‌ترین کشورها در قاره سبز شناخته می‌شود. از‌این‌رو تجارت با این کشور ثروتمند، سود قابل‌توجهی برای بازرگانان خواهد داشت. به همین دلیل میزان صادرات و واردات به این کشور هر ساله رو‌به افزایش است و استقبال بسیاری از آن می‌شود. شما به‌منظور تجارت با این کشور می‌توانید از خدمات حمل زمینی، هوایی و ترکیبی شرکت دیبا استفاده کنید. دیبا خدمات حمل بار از اتریش به ایران و برعکس را با مناسب‌ترین قیمت‌ها عرضه می‌کند.

austria

کارگو و فریت بار به اتریش با ایمن‌ترین روش‌های حمل 

برای حمل و نقل بین المللی به اتریش شما باید از یک شرکت معتبر حمل‌ونقل کمک بگیرید. این شرکت‌ها با در اختیار داشتن امکان انتقال محموله‌ها از طریق روش‌های مختلف، هزینه‌های حمل‌و‌نقل محموله را نیز تا حد قابل‌توجهی کاهش می‌دهند. 
برای ارسال بار به اتریش روش‌های متعددی از جمله هوایی و زمینی وجود دارد که براساس نوع محموله، وزن، ابعاد و شرایط آن قابل استفاده هستند. هر یک از روش‌های باربری برای انتقال محموله‌ به اتریش بر‌اساس میزان بار هزینه متفاوتی دارند. شما می‌توانید به‌منظور استعلام قیمت حمل و نقل بین المللی به این کشور اروپایی از کارشناسان دیبا اطلاعات لازم را کسب کنید.

صادرات و واردات انواع کالا از/به اتریش برای داشتن تجارتی موفق

اتریش یکی از مقاصدی است که صادرات کالا به این کشور نیاز به رعایت قوانین متعدد از جمله قوانین صادرات به اروپا دارد. تعرفه گمرکی برای صادرات به اتریش، بر‌اساس عددی است که از طرف کشورهای اتحادیه اروپا تعیین شده است. مقدار واردات گمرکی کشورهای اروپایی نیز معمولا 4 درصد خواهد بود. 

فریت بار به اتریش از طریق خطوط هوایی در کوتاه‌ترین زمان  

یکی از روش‌های حمل و نقل بین المللی از اتریش به سایر کشورها یا برعکس، فریت بار هوایی است. حمل بار هوایی از اتریش همچون حمل هوایی از تایوان در کوتاه‌ترین زمان، با سرعتی بسیار بالا و در ایمن‌ترین حالت ممکن صورت می‌گیرد. اگر قصد دارید وسایل خود را از طریق هواپیما به اتریش بفرستید، باید حداقل یک هفته قبل از پرواز خود به این کشور، از طریق یک شرکت حمل‌ونقل اقدامات لازم را انجام دهید. به‌طور معمول، کالاها و بارهایی که با روش حمل هوایی به اتریش ارسال می‌شوند معمولا طی مدت کوتاهی وارد این کشور خواهند شد. اجناس و محصولاتی که می‌توان از اتریش وارد کرد شامل موارد زیر خواهند شد:
•  تجهیزات صنعتی
•  انواع ماشین‌آلات
•  تولیدات نساجی 
•  لوازم و قطعات وسایل نقلیه 
•  مواد غذایی
•  انواع فلزات 
•  مواد شیمیایی
•  دستگاه‌های پزشکی
 کشور‌های وارد‌کننده به‌منظور بهره‌مندی از مزایای گمرکی باید از کشور مبدا گواهی تهیه کنند. شرکت دیبا هوا دریا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های هواپیمایی و گمرک ایران، خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی و فریت بار به اتریش را با ایمن‌ترین روش‌های حمل‌ونقل انجام می‌دهد. دیبا براساس اصطلاحات اینکوترمز و قواعد مربوط به آن و همچنین دانش و تجربه کافی، خدمات ارسال بار شما به اتریش را بر عهده می‌گیرد.

حمل بار از اتریش به ایران با تریلرهای پیشرفته به‌صورت زمینی

یکی دیگر از رایج‌ترین روش‌ها برای حمل بار به کشور اتریش، ارسال محموله به‌صورت زمینی از طریق خطوط جاده‌ای است. شما می‌توانید با کمک یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی هم‌چون دیبا هوا دریا صادرات واردات ایران به اتریش و بالعکس را از طریق حمل‌ونقل زمینی انجام دهید. در این روش حمل‌ونقل محموله‌های شما عزیزان با کامیون‌های مسقف به مقصد ارسال می‌شوند. 
ارسال بار به اتریش به روش حمل زمینی از نظر هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر از فریت بار به‌صورت هوایی است. علاوه‌بر این، حمل زمینی امکان انتقال محموله‌های مختلف (سبک و سنگین) را برای شما فراهم می‌کند.  ارسال بار از اتریش به ایران و برعکس به‌صورت زمینی توسط نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به‌طورحرفه‌ای و توسط پیشرفته‌ترین تجهیزات حمل‌ انجام می‌شود. 

ارسال کالا به اتریش به روش حمل‌ونقل ترکیبی یا چند‌وجهی 

برخی از شهرهای کشور اتریش دسترسی مستقیمی به فرودگاه ندارند، در‌این‌صورت به‌منظور ارسال بار به این شهرها از حمل‌ونقل ترکیبی استفاده می‌شود. هم‌چنین هنگام صادرات و واردات از اتریش به برخی از کشورها نیز ممکن است از حمل‌ونقل ترکیبی استفاده شود. به‌عنوان مثال ممکن است شما در صادرات مواد معدنی با کشور اتریش نیاز به استفاده از روش حمل‌ونقل چند‌وجهی یا ترکیبی داشته باشید. 
در ارسال بار به اتریش به‌صورت ترکیبی فقط دو روش زمینی و دریایی امکان‌پذیر هستند. در حمل دریایی برای اتریش، محموله‌ها معمولا از طریق حمل دریایی تا یکی از بنادر نزدیک به اتریش (بندر ونیز ایتالیا) حمل شده و سپس به‌صورت زمینی به نقاط مختلف اتریش ارسال می شوند.

استعلام تعرفه هزینه حمل بار از اتریش به نقاط مختلف دنیا

هزینه فریت بار به اتریش و حمل کالاهای تجاری به این کشور با‌توجه‌به نوع روش حمل‌ونقل متفاوت خواهد بود. به‌عنوان مثال هزینه ارسال بار به اتریش به‌صورت هوایی بیشتر از هزینه حمل کالا به به‌صورت زمینی خواهد بود. علاوه‌بر این، قیمت حمل بار به اتریش به فاکتورهای دیگری هم‌چون وزن ناخالص محموله، فاصله مبدأ تا مقصد، حجم بار و ارزش و ماهیت کالا نیز بستگی دارد. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم که برای استعلام هزینه واردات و صادرات به این کشور اروپایی و دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت حمل بین المللی مانند دیبا هوا دریا از طریق شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

در حمل هوایی از اتریش به ایران چند روز زمان نیاز است؟

محموله های شما عزیزان با روش حمل هوایی برای تجارت با اتریش در مدتی کوتاه بین ۳ الی ۵ روز به مقصد خواهند رسید.

بهترین روش برای حمل بار به اتریش کدام است؟

ارسال بار به اتریش با سه روش هوایی، زمینی و ترکیبی انجام می شود. حمل هوایی سریع ترین شیوه فرستادن بار است. حمل زمینی نیز شیوه ایی مقرون به صرفه محسوب می شود اما هزینه مقرون به صرفه تری دارد.

فریت بار به اتریش شامل چه کالاهایی می شود؟

شما برای ارسال بار به اتریش علاوه بر کالاهای تجاری، می توانید انواع کالاهای شخصی یا غیر تجارتی را نیز مطابق با قوانین این کشور وارد اتریش کنید.