English

پورتال مشتریان

۰۲۱۴۲۰۱۳۰۰۰

ارسال مرسولات به تمام نقاط دنیا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا با بهره‌گیری از کادر با تجربه و حرفه‌ای خود و نیز با به‌کارگیری سیستم‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز حمل و نقل بین المللی، سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان دارد. فرقی نمی‌کند که قصد حمل بین المللی بار به شرق آسیا و چین را داشته باشید، یا کشورهایی مانند آلمان، ترکیه و سایر بنادر تجاری جهان؛ دیبا انواع کالا‌هایتان را در امنیت کامل با قیمت رقابتی و در زمانی اندک به کشور مقصد می‌رساند.

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا به شماره ثبت 548348 شناسه ملی 14008672790 به منظور ارایه سرویس حمل و نقل و خدمات وابسته در تهران تأسیس گردید. این شرکت عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن حمل و نقل بین المللی و اتاق بازرگانی ایران می باشد. همچنین دارای نمایندگی NVOCC با سرویس وارداتی و صادراتی از چین به ایران و بالعکس می باشد. دیبا کلیه خدمات حمل ونقل دریایی، هوایی، زمینی، چندوجهی وترانزیت کالا بطورکلی تمام موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تامین را در ایران و کلیه نقاط جهان با همکاری شرکتهای حمل ونقل مطرح بین المللی، داخلی ومنطقه ای ارائه میدهد. همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر با تجربه و جوان خود و نیز با به کارگیری سیستمها و نرم افزارهای روزآمد حمل و نقل کشتیرانی سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان خود را دارد. خدمات شرکت عبارتند از: سرویس هاي حمل کالا و صادرات و واردات با ایرلاین هاي داخلی و خارجی ارایه خدمات بسته بندي انجام تشریفات گمرکی بار هوایی در گمرکات هوایی داخلی سرویسهاي کانتینري دریایی سرویس های Door to Door برای محمولات صادراتی و وارداتی سرویس های با کانتینرهای ویژه برای حمل و نقل کالاهای خاص، از قبیل کانتینرهای یخچالی، ایزوتانک، فلترك ،... لازم به ذکر است این شرکت با توجه به سوابق مدیران خود توانایی مذاکره جهت ارائه نرخ های ویژه به مشتریان محترم را دارا می‌باشد.

با توجه به اینکه از ابتدای قرن بیستم حمل و نقل هوایی به عنوان یکی از شیوه های اصلی حمل و نقل کالا در بین صادرکنندگان و وارد کنندگان کالا مطرح گردیده و همینطور رشد چشمگیر این صنعت در بازارها و شبکه های تجاری در ۴۰ سال اخیر، دیبا نیز به عنوان مجموعه‌ای کامل از سرویس های حمل و لجستیک، سهم بزرگی در حمل پروژه ها و محمولات هوایی داشته است. در این راستا دیبا از ایر لاین ها و خطوط هوایی و همچنین مجموعه های بزرگ فعال در این زمینه در خدمات دهی خود بهره می‌برد. این سرویس ها شامل موارد ذیل میباشند :

  • ارائه خدمات حمل با به کارگیری خطوط هوایی داخلی و بین المللی (شامل کالاهای فاسد شدنی و خطرناک)
  • ارائه خدمات بسته بندی در حیطه کالاهای عمومی و خطرناک.
  • ارائه خدمات چارترینگ.
  • انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه های داخلی.
  • ارائه خدمات حمل کالا از درب کارخانه به درب محل تحویل.
  • حمل حیوانات زنده.
  • حمل ترکیبی هوایی، زمینی و دریایی.
  • ارائه سرویس حمل خرده بار.